Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35621 - 35640 Napsat příspěvek

Doctor Who

Pecka.. nehorázne šialená pecka a po prvej sérii to išlo rapídne hore. :+
Musím vyzdvihnúť brilantný výber hercov do vedľajších úloh.

Čo sa týka častí čo písal Moffat tak nemám slov, teším sa zajtrajšieho Sherlocka od neho.
609823
Pecka.. nehorázne šialená pecka a po prvej sérii to išlo rapídne hore. *:+* Musím vyzdvihnúť brilantný výber hercov do vedľajších úloh. Čo sa týka častí čo písal Moffat tak nemám slov, teším sa zajtrajšieho Sherlocka od neho.
Doctor Who
0 0
reagovat

TedGeorge

tak není to tak špatné abys to neměl vidět a máš pravdu že to ještě uvidím :+ Spíš to bylo takové to povzdechnutí ve smyslu velkých očekávání, kdy to bylo "jenom sedmičkové". Každopádně logika tam opravdu často mrzí až moc:

Nikomu nedojde co by mohl dělat s useknutou rukou
jejich tracking evidentně stojí za nic
schopnost uzavírání místností a ventilaček bych v podobném zařízení čekal s metrovou přesností = running guy by neměl být problém
obecné pojetí karantény bylo epicky vtipné
"jéééé, ty můžeš být hypernakažená opička, pojď ke mě"

to jen tak rámcově co mi kazilo ten zážitek/atmosféru.
609821
tak není to tak špatné abys to neměl vidět a máš pravdu že to ještě uvidím *:+* Spíš to bylo takové to povzdechnutí ve smyslu velkých očekávání, kdy to bylo "jenom sedmičkové". Každopádně logika tam opravdu často mrzí až moc: [spoiler] Nikomu nedojde co by mohl dělat s useknutou rukou jejich tracking evidentně stojí za nic schopnost uzavírání místností a ventilaček bych v podobném zařízení čekal s metrovou přesností = running guy by neměl být problém obecné pojetí karantény bylo epicky vtipné "jéééé, ty můžeš být hypernakažená opička, pojď ke mě" [/spoiler] to jen tak rámcově co mi kazilo ten zážitek/atmosféru.
TedGeorge
0 0
reagovat

xxendxx

Jedna z najočakávanejších pecek roka 2014 (ktorá môže sklamať ale aj potešiť) Na druhej strane HBO verím a len málokedy sklamali moje očakávania ;)
609817
Jedna z najočakávanejších pecek roka 2014 (ktorá môže sklamať ale aj potešiť) Na druhej strane HBO verím a len málokedy sklamali moje očakávania *;)*
xxendxx
0 0
reagovat
tys to uz videl, ze vis, jaka je to pecka? hmmm...
609816
tys to uz videl, ze vis, jaka je to pecka? hmmm...
0 0
reagovat

True Detective

Len, aby sa pri zajtrajšom finále Sherlocka nezabudlo, že štartuje aj iná pecka ;) link
609815
Len, aby sa pri zajtrajšom finále Sherlocka nezabudlo, že štartuje aj iná pecka *;)* http://www.youtube.com/watch?v=pA81F4AsIYQ
True Detective
0 0
reagovat

verbst

17th Precinct vypadal z traileru taky divne, pilot byl super a ani se to nedostalo do televize... :(
609810
17th Precinct vypadal z traileru taky divne, pilot byl super a ani se to nedostalo do televize... :(
verbst
0 0
reagovat

PhilCze

Nevěděl sem, že se to odehrává na Vysočině... :o

Každopádně už to kupuju, Davies v recenzi docela nalákal. Gonzi určitě jenom rejpá a bude dál koukat.
609809
Nevěděl sem, že se to odehrává na Vysočině... *:o* Každopádně už to kupuju, Davies v recenzi docela nalákal. Gonzi určitě jenom rejpá a bude dál koukat.
PhilCze
0 0
reagovat
Já jsem zvědavej. BSG je v televizi nepřekonanej (nepřekonatelnej? 8) ) skvost a Virtuality bylo hodně fajn, škoda, že to nejelo dál.
Ale právě ten Helix už z trailerů vypadal divně...
609808
Já jsem zvědavej. BSG je v televizi nepřekonanej (nepřekonatelnej? *8)* ) skvost a Virtuality bylo hodně fajn, škoda, že to nejelo dál. Ale právě ten Helix už z trailerů vypadal divně...
0 0
reagovat

Helix

Mehtastic
a) nečekal jsem že to není epizódní zápletka, podle mě ale na větší množství dílů nestačí a pokud to někdo psal na x dílů kontinuálního děje, tak by to mohl psát trochu zodpovědněji, protože mozek je teda lepší úplně vypnout... u seriálu kde každá postava má 10 titulů :-D
b) pročež si absolutně neumím užít věcí jako atmosféra... Premisa je divná, chování postav je dementní, zvraty stojí na tomhle dementním chování a veškerá atmosféra je pak prostě v tahu.
609807
Mehtastic a) nečekal jsem že to není epizódní zápletka, podle mě ale na větší množství dílů nestačí a pokud to někdo psal na x dílů kontinuálního děje, tak by to mohl psát trochu zodpovědněji, protože mozek je teda lepší úplně vypnout... u seriálu kde každá postava má 10 titulů :-D b) pročež si absolutně neumím užít věcí jako atmosféra... Premisa je divná, chování postav je dementní, zvraty stojí na tomhle dementním chování a veškerá atmosféra je pak prostě v tahu.
Helix
0 0
reagovat

Helix

První dva díly super. Doporučuju všem milovníkům situace "jsme tu zavřený stovky kilometrů od civilizace a něco je tu s náma".
609799
První dva díly super. Doporučuju všem milovníkům situace "jsme tu zavřený stovky kilometrů od civilizace a něco je tu s náma".
Helix
0 0
reagovat
Opravdu skvělý Community! :+ Snad se to vrací do starých kolejí.
609790
Opravdu skvělý Community! *:+* Snad se to vrací do starých kolejí.
0 0
reagovat

Community is BACK!

To byl naprosto perfektní díl. Úplně skvělý.

The Big Bang Theory
Oh, shit. To bolelo. Hrozný dno. Sračka. Nuda. Trapas.

Parks and Recreation
Tady snad ani mená smysl psát, že to opět bylo bez chyby.

The Crazy Ones
:D:D:D:D:D Nemám slov.
609787
To byl naprosto perfektní díl. Úplně skvělý. [b]The Big Bang Theory[/b] Oh, shit. To bolelo. Hrozný dno. Sračka. Nuda. Trapas. [b]Parks and Recreation[/b] Tady snad ani mená smysl psát, že to opět bylo bez chyby. [b]The Crazy Ones[/b] *:D**:D**:D**:D**:D* Nemám slov.
Community is BACK!
0 0
reagovat
Začala nová řada Impractical Jokers, takže pokud se chcete pobavit u čtveřice kámošů se skrytou kamerou, co si dělají naschvály, tak vřele doporučuju. :+
609784
Začala nová řada Impractical Jokers, takže pokud se chcete pobavit u čtveřice kámošů se skrytou kamerou, co si dělají naschvály, tak vřele doporučuju. *:+*
0 0
reagovat

Black Sails

"Starz‘s new swashbuckling pirate adventure series/Treasure Island prequel from Michael Bay goes 24 full minutes without nudity, which is a record for the pay cable network...." :D
609777
"Starz‘s new swashbuckling pirate adventure series/Treasure Island prequel from Michael Bay goes 24 full minutes without nudity, which is a record for the pay cable network...." *:D*
Black Sails
0 0
reagovat
TBBT 7x13 - pobavilo, parkrát jsem se rozesmál, což se mi u sitcomů poslední dobou příliš nestává
Almost Human 1x07 - Nebyl to špatný díl, šablonovitost mně ale začíná vadit. Kde je InSyndicate?
The Mentalist 6x11 - Klasika. Byly tu lepší díly.
609776
TBBT 7x13 - pobavilo, parkrát jsem se rozesmál, což se mi u sitcomů poslední dobou příliš nestává Almost Human 1x07 - Nebyl to špatný díl, šablonovitost mně ale začíná vadit. Kde je InSyndicate? The Mentalist 6x11 - Klasika. Byly tu lepší díly.
0 0
reagovat
teď už i teaser na trailer.
609768
teď už i [link="https://www.youtube.com/watch?v=Ih3WsEKmID0"]teaser[/link] na trailer.
0 0
reagovat

Ex-Soldier

Palec hore, ale tentokrát sa už trailermi oklamať nedám. Ukážky na trojku vyzerali absolútne famózne a ako to dopadlo...
609765
Palec hore, ale tentokrát sa už trailermi oklamať nedám. Ukážky na trojku vyzerali absolútne famózne a ako to dopadlo...
Ex-Soldier
0 0
reagovat

Community

Law & Order bylo lepší, ale tenhle díl taky skvělej. :+

The Spoils of Babylon
Docela mě to zaujalo, ale sakra, Haley Joel Osment?! :D
609764
Law & Order bylo lepší, ale tenhle díl taky skvělej. *:+* [b]The Spoils of Babylon[/b] Docela mě to zaujalo, ale sakra, Haley Joel Osment?! *:D*
Community
0 0
reagovat

Deník Dity P

To je nějakej skrytej vtip nebo je to myšleno vážně? :D
609763
To je nějakej skrytej vtip nebo je to myšleno vážně? *:D*
Deník Dity P
0 0
reagovat

GoT 4

Rudá zmije vs. Gregor Clegane


Pro mě jedna z nejočekávanějších scén. :+
609762
[link="https://vine.co/v/h3j0E330FvQ"]Rudá zmije vs. Gregor Clegane[/link] Pro mě jedna z nejočekávanějších scén. *:+*
GoT 4
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se