Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35661 - 35680 Napsat příspěvek
O vikendu zacina nova rada House of Lies, Shameless, a Episodes. Nastesti celou sobotu a nedeli dava Showtime komplet 1. a 2. radu House of Lies, tak to dozenu. Episodes jsem aktualni, a Shameless taky jednoho dne snad zacnu sledovat :)
609714
O vikendu zacina nova rada House of Lies, Shameless, a Episodes. Nastesti celou sobotu a nedeli dava Showtime komplet 1. a 2. radu House of Lies, tak to dozenu. Episodes jsem aktualni, a Shameless taky jednoho dne snad zacnu sledovat :)
0 0
reagovat
Já se obávám, že to, že se hodně potíš a musíš často žehlit košile, je pro lidi ještě míň zajímavý, jak můj quest ve vedlejší diskusi za linguistickým slovníkem. Je na čase počnout potomka a odejít do věčných lovišť (rozuměj rozejít se s jeho matkou a lovit nezadané maminky ve školce).

Omlouvám se. Píšu jednu hroznou práci, bude to "allnighter" a k smrti mě to nudí. Už sklapnu.
609712
Já se obávám, že to, že se hodně potíš a musíš často žehlit košile, je pro lidi ještě míň zajímavý, jak můj quest ve vedlejší diskusi za linguistickým slovníkem. Je na čase počnout potomka a odejít do věčných lovišť (rozuměj rozejít se s jeho matkou a lovit nezadané maminky ve školce). Omlouvám se. Píšu jednu hroznou práci, bude to "allnighter" a k smrti mě to nudí. Už sklapnu.
0 0
reagovat
Hodně se potim. Hlavně neumim prát, tak jsou i ty nežehlitelný vždycky jak origami.
609711
Hodně se potim. Hlavně neumim prát, tak jsou i ty nežehlitelný vždycky jak origami.
0 0
reagovat
new amsterodam je nekoukatelna sracka kde se nic nedeje... to uz radeji Life on Mars (uk)
609710
new amsterodam je nekoukatelna sracka kde se nic nedeje... to uz radeji Life on Mars (uk)
0 0
reagovat

TonyClifton

Ty žehlíš ty košile nějak podezřele často. 8)
609707
Ty žehlíš ty košile nějak podezřele často. *8)*
TonyClifton
0 0
reagovat
První díl Cestovatele moc fajn, rozhodoval jsem se mezí tím a New Amsterdam, nakonec zvítězil Cestovatel pro dabing, potřebuju u toho žehlit košile.
609706
První díl Cestovatele moc fajn, rozhodoval jsem se mezí tím a New Amsterdam, nakonec zvítězil Cestovatel pro dabing, potřebuju u toho žehlit košile.
0 0
reagovat

Journeyman

je velmi prijemna vec. zadna extra pecka, ale dal bych si z fleku 2. radu
609705
je velmi prijemna vec. zadna extra pecka, ale dal bych si z fleku 2. radu
Journeyman
0 0
reagovat

Tony

Je to pecka, kterou zrušili po první sezóně, když to bylo zrovna nejvíc rozjetý. Užiješ si to ale tím násilným koncem tě to strašně naštve.
609704
Je to pecka, kterou zrušili po první sezóně, když to bylo zrovna nejvíc rozjetý. Užiješ si to ale tím násilným koncem tě to strašně naštve.
Tony
0 0
reagovat
Co Cestovatel aka Journeyman? Z popisu to vypadá hodně sympaticky a ještě jsem trochu na vlně About Time. :)
609702
Co Cestovatel aka Journeyman? Z popisu to vypadá hodně sympaticky a ještě jsem trochu na vlně About Time. *:)*
0 0
reagovat
No ja už som si zvykol na automatické prehrávanie trailerov, takže už ma asi nič neodoženie.
609703
No ja už som si zvykol na automatické prehrávanie trailerov, takže už ma asi nič neodoženie.
0 0
reagovat

Justified

link

"Et tu, KarelR?" :D

Mildík
To je určitě do jistý míry pravda. Jenže jak? Já bych neměnil celou koncepci, ale možností, jak se rozvíjet je dost. Pochválil bych třeba ten rozhovor s Janem Pachlem, to je taky cesta. :+
609676
http://www.tvzone.cz/clanek/25639-strazce-poradku-uvod-5-rady/diskuze/ "Et tu, KarelR?" *:D* [b]Mildík[/b] To je určitě do jistý míry pravda. Jenže jak? Já bych neměnil celou koncepci, ale možností, jak se rozvíjet je dost. Pochválil bych třeba ten rozhovor s Janem Pachlem, to je taky cesta. *:+*
Justified
0 0
reagovat

Justified

Nevie niekto či sa pracuje na titulkách na 5. sériu ?
609674
Nevie niekto či sa pracuje na titulkách na 5. sériu ?
Justified
0 0
reagovat

Justified

Mám špatnou paměť, nebo ve rozjezdu série obvykle neumíralo tolik lidí? Hrozný jatka :D:+
609673
Mám špatnou paměť, nebo ve rozjezdu série obvykle neumíralo tolik lidí? Hrozný jatka *:D**:+*
Justified
0 0
reagovat

The Shield

Ja som dal za minulý mesiac všetkých 7 sérii a fakt pecka. Hlavne to má na seriál neuveriteľné tempo. Jeden z Top 5 seriálov vôbec.
609672
Ja som dal za minulý mesiac všetkých 7 sérii a fakt pecka. Hlavne to má na seriál neuveriteľné tempo. Jeden z Top 5 seriálov vôbec.
The Shield
0 0
reagovat

Justified

Celkem super nápad - nová řada, nový záporák, hraje jej známý herec... opravdu jsem nečekal že umře :+
609671
[spoiler]Celkem super nápad - nová řada, nový záporák, hraje jej známý herec... opravdu jsem nečekal že umře *:+*[/spoiler]
Justified
0 0
reagovat

Memphis

Jsem s Tebou!
609670
Jsem s Tebou!
Memphis
0 0
reagovat

Memphis

"Nemám tím pádem srovnání. Nicméně si myslím, že pokud takový stránky u nás existujou, měla by se TZ snažit konkurovat jim a ne si jen hrát na mladší sestru Moviezone."

No a to je právě ten problém. Jestli má být TVZone konkurence schopná, tak se musí stávající systém předělat... Současný (podle mě - pozn. aut. připomínám) je nepřehledný a nového návštěvníka až tak nezaujme...
609668
"Nemám tím pádem srovnání. Nicméně si myslím, že pokud takový stránky u nás existujou, měla by se TZ snažit konkurovat jim a ne si jen hrát na mladší sestru Moviezone." No a to je právě ten problém. Jestli má být TVZone konkurence schopná, tak se musí stávající systém předělat... Současný (podle mě - pozn. aut. připomínám) je nepřehledný a nového návštěvníka až tak nezaujme...
Memphis
0 0
reagovat
Já bych se ještě k TVzone taky rád vyjádřil. Imho ty Mildíkovy a podobný názory nejsou úplně opodstatněný. Sám za sebe říkám, že si ty recenze tam vždycky rád přečtu a podle komentářů (sice mála, ale přece) v diskuzi nejsem jedinej. Bohužel jsou koncipovaný jako re-capy a proto plný spoilerů, tudíž nepoužitelný pro někoho, kdo seriál ještě neviděl, ale dá se s tím žít. TVzone není zdaleka jedinej web, kterej to tak dělá.

Diskuze jsou takový jaký jsou. S MZ se samozřejmě nemůžou srovnávat, ale pokládat je za zcela mrtvý bych se neodvážil. Chápu, že někomu, kdo na ten web zavítal po dlouhý době, to tak může připadat, a ty záložky nahoře zejou prázdnotou, ale občas se i tam vyskytne pár zajímavých názorů, o kterých stojí zato se bavit. Dokonce se tam v diskuzích vyskytuje pár jedinců, který jsem na Moviezone nikdy nezaznamenal (a že mám na tohle paměť), což ukazuje, že čtenářská základna se nerekrutuje jenom odsud. Bohužel mám pocit, že většina zdejších štamgastů pořádnou šanci TVzone nikdy nedala. Je to hezky poznat, když se tady v diskuzi objeví video, který na hlavní stránce TZ visí už dva dny. Neříkám, že je to špatně, říkám jen, že je to škoda.

Nevím, jak moc by to mohlo fungovat spojení webů (nově to tak dělaj třeba RottenTomatoes), když zaměření TVzone víc směrem k bulváru bylo už od začátku trochu jiný (i díky skvělým Daviesovým článkům :)):+). Osobně bych se k takovýmu kroku neuchyloval.

Ani bych nemělil "celou koncepci". Myslím si, že takhle to má i do budoucna docela šanci fungovat. V čem vidím největší rezervy, to je záběr článků. Těch seriálů, kterým se redakce věnuje, je málo, a spousta dobrých věcí pluje mimo radar. (Jinak to je poslední dobou problém celý MZ. Přijde mi, že už se věnujete jen Marvelu, SW a Opicím -- samozřejmě s nadsázkou -- a kolem je zilion jiných zajímavých projektů a událostí, o kterých nepadne ani slovo. Zoufale mi tu chybí Hladovo "Kdo, kde s kým", který nikdy nebylo adekvátně nahrazený. Já tak čím dál tím častěji chodím lovit novinky na jiný weby (zahraniční), což jsem dřív vůbec nedělal.) Taky bych rád viděl, kdyby recenze a re-capy přicházely rychleji, a to samý i co se týče ukázek aspoň na ty největší pecky, ideálně jako v případě nových seriálů od ČT, kdy se recenze objevovaly dokonce půl dne před odvysíláním v televizi, :+ ale je mi jasný, že tohle naráží na ten největší problém -- nedostatek lidí a času. Ale je to směr, kterým bych TZ rád viděl se rozvíjet.

Jinak já žádnej jinej seriálovej web nenavštěvuju (maximálně televizní články na Deadline) a ani s tím neplánuju začínat. Nemám tím pádem srovnání. Nicméně si myslím, že pokud takový stránky u nás existujou, měla by se TZ snažit konkurovat jim a ne si jen hrát na mladší sestru Moviezone. Pár nápadů už pode mnou proběhlo.

Ale jak píšu nahoře, ty přísný kritiky a soudy nejsou podle mě na místě. Novinkovej servis funguje dobře, články jsou zajímavý, některý rubriky originální... Možná by pomohlo dát víc na zpětnou vazbu čtenářů a trochu lidi podpořit v tom, aby svoje názory formulovali. Tady dobře vidíte, že to jde. :D
609666
Já bych se ještě k TVzone taky rád vyjádřil. Imho ty Mildíkovy a podobný názory nejsou úplně opodstatněný. Sám za sebe říkám, že si ty recenze tam vždycky rád přečtu a podle komentářů (sice mála, ale přece) v diskuzi nejsem jedinej. Bohužel jsou koncipovaný jako re-capy a proto plný spoilerů, tudíž nepoužitelný pro někoho, kdo seriál ještě neviděl, ale dá se s tím žít. TVzone není zdaleka jedinej web, kterej to tak dělá. Diskuze jsou takový jaký jsou. S MZ se samozřejmě nemůžou srovnávat, ale pokládat je za zcela mrtvý bych se neodvážil. Chápu, že někomu, kdo na ten web zavítal po dlouhý době, to tak může připadat, a ty záložky nahoře zejou prázdnotou, ale občas se i tam vyskytne pár zajímavých názorů, o kterých stojí zato se bavit. Dokonce se tam v diskuzích vyskytuje pár jedinců, který jsem na Moviezone nikdy nezaznamenal (a že mám na tohle paměť), což ukazuje, že čtenářská základna se nerekrutuje jenom odsud. Bohužel mám pocit, že většina zdejších štamgastů pořádnou šanci TVzone nikdy nedala. Je to hezky poznat, když se tady v diskuzi objeví video, který na hlavní stránce TZ visí už dva dny. Neříkám, že je to špatně, říkám jen, že je to škoda. Nevím, jak moc by to mohlo fungovat spojení webů (nově to tak dělaj třeba RottenTomatoes), když zaměření TVzone víc směrem k bulváru bylo už od začátku trochu jiný (i díky skvělým Daviesovým článkům *:))**:+*). Osobně bych se k takovýmu kroku neuchyloval. Ani bych nemělil "celou koncepci". Myslím si, že takhle to má i do budoucna docela šanci fungovat. V čem vidím největší rezervy, to je záběr článků. Těch seriálů, kterým se redakce věnuje, je málo, a spousta dobrých věcí pluje mimo radar. (Jinak to je poslední dobou problém celý MZ. Přijde mi, že už se věnujete jen Marvelu, SW a Opicím -- samozřejmě s nadsázkou -- a kolem je zilion jiných zajímavých projektů a událostí, o kterých nepadne ani slovo. Zoufale mi tu chybí Hladovo "Kdo, kde s kým", který nikdy nebylo adekvátně nahrazený. Já tak čím dál tím častěji chodím lovit novinky na jiný weby (zahraniční), což jsem dřív vůbec nedělal.) Taky bych rád viděl, kdyby recenze a re-capy přicházely rychleji, a to samý i co se týče ukázek aspoň na ty největší pecky, ideálně jako v případě nových seriálů od ČT, kdy se recenze objevovaly dokonce půl dne před odvysíláním v televizi, *:+* ale je mi jasný, že tohle naráží na ten největší problém -- nedostatek lidí a času. Ale je to směr, kterým bych TZ rád viděl se rozvíjet. Jinak já žádnej jinej seriálovej web nenavštěvuju (maximálně televizní články na Deadline) a ani s tím neplánuju začínat. Nemám tím pádem srovnání. Nicméně si myslím, že pokud takový stránky u nás existujou, měla by se TZ snažit konkurovat jim a ne si jen hrát na mladší sestru Moviezone. Pár nápadů už pode mnou proběhlo. Ale jak píšu nahoře, ty přísný kritiky a soudy nejsou podle mě na místě. Novinkovej servis funguje dobře, články jsou zajímavý, některý rubriky originální... Možná by pomohlo dát víc na zpětnou vazbu čtenářů a trochu lidi podpořit v tom, aby svoje názory formulovali. Tady dobře vidíte, že to jde. *:D*
0 0
reagovat
v tom případě se připrav na to, že se zejména v 5. a 7. sérii chrochtáním zadusíš, protože něco takovýho nemá v tv (ani na kabelovkách) moc obdoby.
609667
v tom případě se připrav na to, že se zejména v 5. a 7. sérii chrochtáním zadusíš, protože něco takovýho nemá v tv (ani na kabelovkách) moc obdoby.
0 0
reagovat

xxendxx

Ja už som predtým videl pár dielov niekde v TV, ale až teraz som na to nabehol systematicky a teda po prvých dvoch dieloch si chrochtám.
609664
Ja už som predtým videl pár dielov niekde v TV, ale až teraz som na to nabehol systematicky a teda po prvých dvoch dieloch si chrochtám.
xxendxx
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se