Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35581 - 35600 Napsat příspěvek

True detective

link HBO dalo první díl zdarma :D
609914
http://www.hbogo.cz/content/true-detective-(1):-the-long-bright-light--1278760161 HBO dalo první díl zdarma *:D*
True detective
0 0
reagovat

Memphis

Jen sbírám poznatky od lidí, které znám (i mimo MZ a někteří mi řekli, že to sledují jen proto, že je to "in"). Navíc poslední dobou mi příjde, že se na Martina snesla strašná kritika i kvůli knižním předlohám. Nikdo už nemá ani tu důvěru, že to někdy dopíše, protože evidentně má velké plány, ale realizace pokulhává. A nejvíc to zabíjí fakt, který jsem slyšel už několikrát (možná je to drb, já to nečetl), že prostě ty knihy nejsou tak zábavné, jak se vždycky tvrdilo, a spousta lidí to čte už jenom ze setrvačnosti...

A ok... přiznávám tedy, že se jedná o můj subjektivní problém, že jsem prostě spoustu věcí během druhé sezony nechápal. Prostě hlavní děj jsem pobíral, ale nějaké ty vedlejší linky šly mimo mě...
609913
Jen sbírám poznatky od lidí, které znám (i mimo MZ a někteří mi řekli, že to sledují jen proto, že je to "in"). Navíc poslední dobou mi příjde, že se na Martina snesla strašná kritika i kvůli knižním předlohám. Nikdo už nemá ani tu důvěru, že to někdy dopíše, protože evidentně má velké plány, ale realizace pokulhává. A nejvíc to zabíjí fakt, který jsem slyšel už několikrát (možná je to drb, já to nečetl), že prostě ty knihy nejsou tak zábavné, jak se vždycky tvrdilo, a spousta lidí to čte už jenom ze setrvačnosti... A ok... přiznávám tedy, že se jedná o můj subjektivní problém, že jsem prostě spoustu věcí během druhé sezony nechápal. Prostě hlavní děj jsem pobíral, ale nějaké ty vedlejší linky šly mimo mě...
Memphis
0 0
reagovat

Mildík

Opakuješ pořád dokola ten samej nesmysl. Knihy nečtu a přehled mám úplně v pohodě, ani nemusím nakoukávat znova starší sezony, abych věděl, kdo s kým, jak a proč... Za sebe říkám, že třetí sezona byla zábavnější než druhá.
609912
Opakuješ pořád dokola ten samej nesmysl. Knihy nečtu a přehled mám úplně v pohodě, ani nemusím nakoukávat znova starší sezony, abych věděl, kdo s kým, jak a proč... Za sebe říkám, že třetí sezona byla zábavnější než druhá.
Mildík
0 0
reagovat
Jsem na tom podobně jak speta.jr. Dlužno poznamenat, že seriál považuju za dost lepší, než jsou knihy. Ty jsem vzdal po Střetu králů, a to i přesto, že jsem jinak zvládl pár věcí, který lidi běžně považujou za problematický.
609911
Jsem na tom podobně jak speta.jr. Dlužno poznamenat, že seriál považuju za dost lepší, než jsou knihy. Ty jsem vzdal po Střetu králů, a to i přesto, že jsem jinak zvládl pár věcí, který lidi běžně považujou za problematický.
0 0
reagovat

Mildík

Sledoval jsem bez knih první serii a ani jsem nevěděl od koho to je. Neuzavřenost první serie mě naštvala nemohl jsem vydžet kam se do té doby zajímavej nástřel rozvede, tak jsem si sehnal všechny knihy a během měsíce je schroupnul (čtu velmi rychle a nemám problém s dějem jménama atd. prostě kniholmol). Na seriál koukám ze setrvačnosti, když už jsem ho rozkoukal a čím dál víc mě neba. Nad knihama jsem jsem se tu už párkrát rozčiloval, vzhledem k tomu kam se ubírá čekám že to nikdy nedpíše.
609910
Sledoval jsem bez knih první serii a ani jsem nevěděl od koho to je. Neuzavřenost první serie mě naštvala nemohl jsem vydžet kam se do té doby zajímavej nástřel rozvede, tak jsem si sehnal všechny knihy a během měsíce je schroupnul (čtu velmi rychle a nemám problém s dějem jménama atd. prostě kniholmol). Na seriál koukám ze setrvačnosti, když už jsem ho rozkoukal a čím dál víc mě neba. Nad knihama jsem jsem se tu už párkrát rozčiloval, vzhledem k tomu kam se ubírá čekám že to nikdy nedpíše.
Mildík
0 0
reagovat

Mildík

sleduju bez knih a po treti sezone uvazuju, ze prestanu, ale ono to cloveku neda, kdyz je to takova udalost, o cem by si pak vykladal... :-
609909
sleduju bez knih a po treti sezone uvazuju, ze prestanu, ale ono to cloveku neda, kdyz je to takova udalost, o cem by si pak vykladal... *:-*
Mildík
0 0
reagovat

Mildík

Knihy jsem nečetl a seriál sleduji pokaždé s velkým nadšením. Baví mě to, seriál je velmi přehledný a vždycky se chytám. :)
609908
Knihy jsem nečetl a seriál sleduji pokaždé s velkým nadšením. Baví mě to, seriál je velmi přehledný a vždycky se chytám. *:)*
Mildík
0 0
reagovat
Sleduje ten seriál vůbec někdo, kdo nečetl knihy? Přijde mi, že se jedná vyloženě o fan záležitost, protože jinak ten seriál je bída a člověk se nechytá... Ale dokážu si představit, že pro čtenáře to je pecka, protože mají ten širší nadhled...
609907
Sleduje ten seriál vůbec někdo, kdo nečetl knihy? Přijde mi, že se jedná vyloženě o fan záležitost, protože jinak ten seriál je bída a člověk se nechytá... Ale dokážu si představit, že pro čtenáře to je pecka, protože mají ten širší nadhled...
0 0
reagovat

Axis

No na knihy taky čekám, snad se dočkáme.
609906
No na knihy taky čekám, snad se dočkáme.
Axis
0 0
reagovat
Sheeeeeerlooooock!!!!! Perfection! :+
609905
Sheeeeeerlooooock!!!!! Perfection! *:+*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Můžu tě uklidnit, my co čekáme na další knihu a chceme to ze setrvačnosti dočíst si ještě pár let počkáme.
609904
Můžu tě uklidnit, my co čekáme na další knihu a chceme to ze setrvačnosti dočíst si ještě pár let počkáme.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Skoro stejný utrpení jako čekat vždycky na konec dílu.
609901
Skoro stejný utrpení jako čekat vždycky na konec dílu.
0 0
reagovat

Game of Thrones

To je utrpení, čekat až do 6. dubna :D


trailer
609900
To je utrpení, čekat až do 6. dubna *:D* [link="http://www.youtube.com/watch?v=xFhtmYU2_Rs"]trailer[/link]
Game of Thrones
0 0
reagovat

HAL

Viděl si ten závěr? :D

To hovado to buduje už od první série :D
609895
Viděl si ten závěr? *:D* To hovado to buduje už od první série *:D*
HAL
0 0
reagovat

KarelR

Jo, měls pravdu ani jsi nevěděl jak moc. Fakt mě ani v nejmenším nenapadlo že Moffat dokáže tak skrytě budovat dramatickou pointu už od prvního dílu série. Je to boží :+
609894
Jo, měls pravdu ani jsi nevěděl jak moc. Fakt mě ani v nejmenším nenapadlo že Moffat dokáže tak skrytě budovat dramatickou pointu už od prvního dílu série. Je to boží *:+*
KarelR
0 0
reagovat

HAL

Jsem říkal, že se ten built up vyplatí. Pecka to je a ne že ne, hodinu a půl jsem zíral před sebe a celou dobu vůbec netušil, co přijde. :+
609893
Jsem říkal, že se ten built up vyplatí. Pecka to je a ne že ne, hodinu a půl jsem zíral před sebe a celou dobu vůbec netušil, co přijde. *:+*
HAL
0 0
reagovat

Sherlock

Masakr, snad nejlepší díl vůbec. Nejenže je to geniální detektivní drama, ale hlavně to dokonale završuje celou sérii a i z toho co mi na předchozím dílu vadilo to dělá největší přednosti, fantasticky promyšlený koncept.
609892
Masakr, snad nejlepší díl vůbec. Nejenže je to geniální detektivní drama, ale hlavně to dokonale završuje celou sérii a i z toho co mi na předchozím dílu vadilo to dělá největší přednosti, fantasticky promyšlený koncept.
Sherlock
0 0
reagovat
"That is the thing with Sherlock. It´s always the unexpected..."
So, Mr. Moffat, you did reinvent yourself.

Chápu, že někdo může bejt zklamanej, ale jde to přesně ve šlépějích předchozích dílů. A ty čtyři vteřiny po závěrečných titulkách naznačují, že
nikdo nemáme nejmenší tušení co jsme dosud viděli a nedali si dohromady, protože Moffat je stejně jako jeho hrdina high functioning sociopath.
“I don’t suppose there’s an official commission for it yet, but of course it will happen,” he says of Season 4


9/10
609889
"That is the thing with Sherlock. It´s always the unexpected..." So, Mr. Moffat, you did reinvent yourself. Chápu, že někdo může bejt zklamanej, ale jde to přesně ve šlépějích předchozích dílů. A ty čtyři vteřiny po závěrečných titulkách naznačují, že [spoiler]nikdo nemáme nejmenší tušení co jsme dosud viděli a nedali si dohromady, protože Moffat je stejně jako jeho hrdina high functioning sociopath. “I don’t suppose there’s an official commission for it yet, but of course it will happen,” he says of Season 4[/spoiler] 9/10
0 0
reagovat

SteKi

Bohužel ne. Nebo jsem taky blbě hledal.
609880
Bohužel ne. Nebo jsem taky blbě hledal.
SteKi
0 0
reagovat

The Shield

Som s tým 100 rokov za opicami, ale keby to náhodou niekto z vás ešte nevidel... okamžite to treba napraviť. Po prvej sezóne nadšenie a údajne to pôjde ešte hore. To by znamenalo, že to nakope aj Wire a Breaking Bad. Nemá to vôbec slabé časti, ba povedal by som, že tam nie sú ani slabé pasáže. Krasojazda.
609879
Som s tým 100 rokov za opicami, ale keby to náhodou niekto z vás ešte nevidel... okamžite to treba napraviť. Po prvej sezóne nadšenie a údajne to pôjde ešte hore. To by znamenalo, že to nakope aj Wire a Breaking Bad. Nemá to vôbec slabé časti, ba povedal by som, že tam nie sú ani slabé pasáže. Krasojazda.
The Shield
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se