Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35641 - 35660 Napsat příspěvek

Big Bang 7x13

pojďme dělat humory. Penny se chová jako píča a Sheldon jako pes. Ha Ha.
První díl, kterej jsem ani nedokoukal... good job. Už se těším na příště, abych viděl seriálové dno ještě víc z blízka.
609761
pojďme dělat humory. Penny se chová jako píča a Sheldon jako pes. Ha Ha. První díl, kterej jsem ani nedokoukal... good job. Už se těším na příště, abych viděl seriálové dno ještě víc z blízka.
Big Bang 7x13
0 0
reagovat

Community

Vynikající. A co mě potěšilo nejvíc - nebylo to tak přepálený a přehnaně meta-humorný jako podobný díly v minulý sezóně.
609757
Vynikající. A co mě potěšilo nejvíc - nebylo to tak přepálený a přehnaně meta-humorný jako podobný díly v minulý sezóně.
Community
0 0
reagovat

Community

Luxusní epizoda, Harmon je vážně zpátky :+
Starburns!
609751
Luxusní epizoda, Harmon je vážně zpátky *:+* [spoiler]Starburns![/spoiler]
Community
0 0
reagovat

Psych

Zacatek osme sezony a la Guy Ritchie byl naprosty narez... Paradni rozjezd!
609750
Zacatek osme sezony a la Guy Ritchie byl naprosty narez... Paradni rozjezd!
Psych
0 0
reagovat

Fincherovský Community

"Stables!" :D:+
609745
"Stables!" *:D**:+*
Fincherovský Community
0 0
reagovat
Existujú ľudia, ktorí sa smejú napr. na Brooklyn Nine Nine. Nájdu sa aj takí, ktorých pobaví toto.
609738
Existujú ľudia, ktorí sa smejú napr. na Brooklyn Nine Nine. Nájdu sa aj takí, ktorých pobaví toto.
0 0
reagovat

KarelR

Tak znova: Na tom mělo být něco vtipnýho? :o
609734
Tak znova: Na tom mělo být něco vtipnýho? *:o*
KarelR
0 0
reagovat
Ještě někdo nepochopil, že to je komedie? :D
609733
Ještě někdo nepochopil, že to je komedie? *:D*
0 0
reagovat

duro

Na tom mělo být něco vtipnýho? :o
609732
Na tom mělo být něco vtipnýho? *:o*
duro
0 0
reagovat

verbst

Je ti jasné, že to bude mcKay-ferrellovská komédia, že?
609731
Je ti jasné, že to bude mcKay-ferrellovská komédia, že?
verbst
0 0
reagovat

Ex-SOLDIER

goshfuck spoilers ... teprve jsem začal S3 :D
609729
goshfuck spoilers ... teprve jsem začal S3 *:D*
Ex-SOLDIER
0 0
reagovat
to je na tom právě to nejhorší
609727
to je na tom právě to nejhorší
0 0
reagovat

verbst

Ale je tam Tobey. 8):D
609724
Ale je tam Tobey. *8)**:D*
verbst
0 0
reagovat
Paruky, naprosto špatný "herecký" výkony, trapnost a přestřelnost. A to už jen z traileru.
609723
Paruky, naprosto špatný "herecký" výkony, trapnost a přestřelnost. A to už jen z traileru.
0 0
reagovat

verbst

Co se ti na tom nezdá?
609722
Co se ti na tom nezdá?
verbst
0 0
reagovat
The Spoils of Babylon WHAT THE FUCK? :o:-
609721
[link="http://www.youtube.com/watch?v=lBbYUMMXyJU&feature=youtu.be"]The Spoils of Babylon[/link] WHAT THE FUCK? *:o**:-*
0 0
reagovat

Shameless S04E01

Nemohlo to začít líp:+:D Bál jsem se, že když se teď některé postavy rozutekly, tak to ohrozí celý koncept, ale spletl jsem se. Život na americké college taky není peříčko, hlavně s Lipovým přístupem. :D
609720
Nemohlo to začít líp*:+**:D* Bál jsem se, že když se teď některé postavy rozutekly, tak to ohrozí celý koncept, ale spletl jsem se. Život na americké college taky není peříčko, hlavně s Lipovým přístupem. *:D*
Shameless S04E01
0 0
reagovat
Brooklyn Nine-Nine
Asi najslabší diel zatiaľ...

Castle
ehm no tak vyumelkována zbytočná časť tu ešte nebola. Budúca s daddym to dúfam vynahradí.
609718
[b]Brooklyn Nine-Nine[/b] Asi najslabší diel zatiaľ... [b]Castle[/b] ehm no tak vyumelkována zbytočná časť tu ešte nebola. Budúca s daddym to dúfam vynahradí.
0 0
reagovat

Cougar Town

Tohle prostě miluju! Chyběli mi převelice a celej díl prostě úplná parádička.

Chicago PD
Pořádně výživnej pilot. Pokračovat budu určitě. Pokud to bude aspoň z půlky tak dobrý jako Chicago Fire (který se po pauze vrátilo docela vlažně), tak nemám problém.

Almost Human se na novej rok taky nějak extra nevytáhlo. Ale i tak pohodička, a Urban s Ealym to hodně moc držej.


Modern Family si jede svoji klasiku, což neuráží a dokonce jsem se i zasmál.

Brooklyn Nine-Nine opět parádní. Craig Robinson potěšil.

Castle ze mě snad poprvý za ty roky vyždímal nějaký emoce, a i když bylo docela jasný, že to dopadne jak to dopadlo, tak pořád perfektní.



P.S.: Vincent :+ za House of Lies. :) Shameless nemusíš. Je toho spousta lepšího.
609717
Tohle prostě miluju! Chyběli mi převelice a celej díl prostě úplná parádička. [b]Chicago PD[/b] Pořádně výživnej pilot. Pokračovat budu určitě. Pokud to bude aspoň z půlky tak dobrý jako [b]Chicago Fire[/b] (který se po pauze vrátilo docela vlažně), tak nemám problém. [b]Almost Human[/b] se na novej rok taky nějak extra nevytáhlo. Ale i tak pohodička, a Urban s Ealym to hodně moc držej. [b]Modern Family[/b] si jede svoji klasiku, což neuráží a dokonce jsem se i zasmál. [b]Brooklyn Nine-Nine[/b] opět parádní. Craig Robinson potěšil. [b]Castle[/b] ze mě snad poprvý za ty roky vyždímal nějaký emoce, a i když bylo docela jasný, že to dopadne jak to dopadlo, tak pořád perfektní. P.S.: [b]Vincent[/b] *:+* za House of Lies. *:)* Shameless nemusíš. Je toho spousta lepšího.
Cougar Town
0 0
reagovat
609715
Tony: [link="http://en.wikipedia.org/wiki/Dry_cleaning"]Doporucuju tohle *:)*[/link]
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se