Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35601 - 35620 Napsat příspěvek
Myslím si, že nepřeháním. Mně se líbily i první dvě epizody třetí série, protože jsem čekal, že schválně nastavili co nejvíc kontrastní tón k zdrcujícímu finiši, ale tohle parametry plnohodnotného finále prostě nemělo. Žádný šok, gradace, osudovost..
609878
Myslím si, že nepřeháním. Mně se líbily i první dvě epizody třetí série, protože jsem čekal, že schválně nastavili co nejvíc kontrastní tón k zdrcujícímu finiši, ale tohle parametry plnohodnotného finále prostě nemělo. Žádný šok, gradace, osudovost..
0 0
reagovat

TedGeorge

Podle mě jako vždy přehání... ;)
609877
Podle mě jako vždy přehání... *;)*
TedGeorge
0 0
reagovat
Je fascinující jak se člověk na něco tejden těší jak tatar a po návštěve týhle diskuze nemá ani chuť to zapnout. Bude Detective ještě teďka v noci nebo až zejtra ráno?
609876
Je fascinující jak se člověk na něco tejden těší jak tatar a po návštěve týhle diskuze nemá ani chuť to zapnout. Bude Detective ještě teďka v noci nebo až zejtra ráno?
0 0
reagovat
Here we go...
609874
Here we go...
0 0
reagovat

Sherlock 3x3

Nezajímavá melodramatická sračka. Nechápu jak se z tak zábavnýho seriálu mohlo stát tohle. Posledním dílem 2. série si podle mě ukousli moc velký sousto a příjde mi, že se teď zaměřujou jen na efekt, místo psaní propracovanejch zábavnech příběhů. :-
609873
Nezajímavá melodramatická sračka. Nechápu jak se z tak zábavnýho seriálu mohlo stát tohle. Posledním dílem 2. série si podle mě ukousli moc velký sousto a příjde mi, že se teď zaměřujou jen na efekt, místo psaní propracovanejch zábavnech příběhů. *:-*
Sherlock 3x3
0 0
reagovat

Helix-pilot

Připomíná mi to Promethea:))

Superinteligentní vědci, kteří nedbají základních bezpečnostních postupů...
609870
Připomíná mi to Promethea*:))* Superinteligentní vědci, kteří nedbají základních bezpečnostních postupů...
Helix-pilot
0 0
reagovat

Sherlock

Rozhodně zatím nejhorší finále. A vůbec tomu nepomohl ani Moffatt.
609869
Rozhodně zatím nejhorší finále. A vůbec tomu nepomohl ani Moffatt.
Sherlock
0 0
reagovat

Sherlock 3/3

Miss me? 8)
609868
[spoiler]Miss me? *8)*[/spoiler]
Sherlock 3/3
0 0
reagovat

Sherlock 3x03

Toto ešte musím spracovať..
Opäť som zvedavý na konštruktívny zjeb z Vašej strany. Viac sa vyjadrím po druhom zhladnutí..
609867
Toto ešte musím spracovať.. Opäť som zvedavý na konštruktívny zjeb z Vašej strany. Viac sa vyjadrím po druhom zhladnutí..
Sherlock 3x03
0 0
reagovat

Doctor Who DVD

To som tak neschopny to najst alebo sa naozaj u nas nedaju kupit dvdcka s ceskymi/slovenskymi titulkami? To tu fakt nikto nevydava?
609866
To som tak neschopny to najst alebo sa naozaj u nas nedaju kupit dvdcka s ceskymi/slovenskymi titulkami? To tu fakt nikto nevydava?
Doctor Who DVD
0 0
reagovat
Tak, podľa prvých reakcií je to poriadne temné, bez štipky humoru. :+
609858
Tak, podľa prvých reakcií je to poriadne temné, bez štipky humoru. *:+*
0 0
reagovat
Jinak zítra konečně pilot True Detective. Cítím hodně výživnou záležitost.:+
609857
Jinak zítra konečně pilot True Detective. Cítím hodně výživnou záležitost.*:+*
0 0
reagovat
tss... já mám Marthu rád 8)
609855
tss... já mám Marthu rád *8)*
0 0
reagovat
To som bol ja. Ale musite uznat, ze v tom vianocnom bola otravna. Este len teraz som dopozeral druhy diel, tak ktovie mozno zmenim nazor ;)
609854
To som bol ja. Ale musite uznat, ze v tom vianocnom bola otravna. Este len teraz som dopozeral druhy diel, tak ktovie mozno zmenim nazor *;)*
0 0
reagovat
Donna FTW! Když se ohldínu nazpět, tak stopro nejlepší společnice...

LOL, někdo tu nedávno psal, že doufá, že ta nevěsta z Vánočního speciálu tam nebude víc... If only he knew...
609853
Donna FTW! Když se ohldínu nazpět, tak stopro nejlepší společnice... LOL, někdo tu nedávno psal, že doufá, že ta nevěsta z Vánočního speciálu tam nebude víc... If only he knew...
0 0
reagovat
Donna je super, ta před ní je mnohem nudnější, vlastně je tak nudná, že už si ani nevzpomínám na její jméno.... v porovnání s ní je Donna velký posun k lepšímu. Ty její přízemní komentáře jsou zábavný.
609852
Donna je super, ta před ní je mnohem nudnější, vlastně je tak nudná, že už si ani nevzpomínám na její jméno.... v porovnání s ní je Donna velký posun k lepšímu. Ty její přízemní komentáře jsou zábavný.
0 0
reagovat
Donna je ze začátku otravná, ale pak si na ni člověk zvykne a má ji i rád (ke konci možná ukápne i slza). Ale je to moje asi nejmíň oblíbená společnice.
609850
Donna je ze začátku otravná, ale pak si na ni člověk zvykne a má ji i rád (ke konci možná ukápne i slza). Ale je to moje asi nejmíň oblíbená společnice.
0 0
reagovat

Doctor who s03

Vyborna seria! Ako pise Sarger ide to kvalitativne strasne hore kazdym dielom :+
ALE! Som maximalne nespokojny s vyberom herecky do stvrtej serie :( Dufam ze tam nebude dlhsie ako jednu seriu.
609848
Vyborna seria! Ako pise Sarger ide to kvalitativne strasne hore kazdym dielom *:+* ALE! Som maximalne nespokojny s vyberom herecky do stvrtej serie *:(* Dufam ze tam nebude dlhsie ako jednu seriu.
Doctor who s03
0 0
reagovat

Banshee

První díl druhé série je zatím jenom rozjezd, který ale slibuje mnohé. Nechme se překvapit. :)
609844
První díl druhé série je zatím jenom rozjezd, který ale slibuje mnohé. Nechme se překvapit. *:)*
Banshee
0 0
reagovat

Helix

V podstate souhlasim s Gonzim ohledne tech logickych lapsu. Hlavne s tou rukou mne to prastilo hned do oci, ze ji nezablokovali ten cip. Plus se hovori, ze je plno dveri, ktere muzou izolovat pacienta, ale zatim jsem tam na ten cip videl jen dvoje
Ale stale mne to chytlo napadem a atmosferou, takze zatim opatrna spokojenost a ukazka na dalsi epizody hodne navnadila. Uvidime, co dalsi epizoda. Hlavne at to nedopadne jako Ĺost. Plno otazek nastoleno, ale vysvetleni v neodohlednu, coz by mne dost nastvalo.
Ale 5. episoda se jmenuje White Room, takze se asi podivame do te mistnosti, o ktere se par krat zminilo.
609839
V podstate souhlasim s Gonzim ohledne tech logickych lapsu. Hlavne s tou rukou mne to prastilo hned do oci, ze [spoiler]ji nezablokovali ten cip. Plus se hovori, ze je plno dveri, ktere muzou izolovat pacienta, ale zatim jsem tam na ten cip videl jen dvoje[/spoiler] Ale stale mne to chytlo napadem a atmosferou, takze zatim opatrna spokojenost a ukazka na dalsi epizody hodne navnadila. Uvidime, co dalsi epizoda. Hlavne at to nedopadne jako Ĺost. Plno otazek nastoleno, ale vysvetleni v neodohlednu, coz by mne dost nastvalo. Ale 5. episoda se jmenuje White Room, takze se asi podivame do te mistnosti, o ktere se par krat zminilo.
Helix
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se