Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35081 - 35100 Napsat příspěvek

Black Sails

pořád nevím co si o tom mám myslet ... ale v jednom s váma souhlasím, ten casting je fakt zoufalej (hlavně ten englánský přízvuk s kombinací s tou "cizokrajnou" angličtinou).

Na jedné straně se mi docela zamlouvá jak by se mohl seriál vyvíjet, a na druhé straně se mi nelíbí jak se furt snažej cliffhangerovat a měnit plány. Ne že bych byl nějáká konzumní naivka, ale prostě u Black Sails mám pocit, že je to zbytečné, hloupé a nevhodné.

Doufám že další díly budou v akci a že, Jodyho/Vanea pošlou zpátky do hry, ten chlap je sympaťák už od pohledu :D
611749
pořád nevím co si o tom mám myslet ... ale v jednom s váma souhlasím, ten casting je fakt zoufalej (hlavně ten englánský přízvuk s kombinací s tou "cizokrajnou" angličtinou). Na jedné straně se mi docela zamlouvá jak by se mohl seriál vyvíjet, a na druhé straně se mi nelíbí jak se furt snažej cliffhangerovat a měnit plány. Ne že bych byl nějáká konzumní naivka, ale prostě u Black Sails mám pocit, že je to zbytečné, hloupé a nevhodné. Doufám že další díly budou v akci a že, [spoiler]Jodyho/Vanea pošlou zpátky do hry, ten chlap je sympaťák už od pohledu[/spoiler] *:D*
Black Sails
0 0
reagovat
Já hned po první. U toho fakt nemá cenu marnit čas.

Zato Almost Human se výborně drží - ne až taková pecka jako předchozí díl, ale pořád hodně fajn.
611729
Já hned po první. U toho fakt nemá cenu marnit čas. Zato [b]Almost Human[/b] se výborně drží - ne až taková pecka jako předchozí díl, ale pořád hodně fajn.
0 0
reagovat
S Black Sails jsem skončil v půlce třetí epizody. Je to sračka. Zlatej Spartacus.
611726
S [b]Black Sails[/b] jsem skončil v půlce třetí epizody. Je to sračka. Zlatej Spartacus.
0 0
reagovat
No já jsem z toho na rozpacích. Po první půlce pilotu jsem byl nadšenej, ale pak to šlo raketově dolu. Casting je naprosto zoufale špatnej. Flint je špičkovej, Vane jakžtakž, ale jinak je to hrůza. Jednu z mála špinavejch postav odkrouhnou hned v začátku. :-
611725
No já jsem z toho na rozpacích. Po první půlce pilotu jsem byl nadšenej, ale pak to šlo raketově dolu. Casting je naprosto zoufale špatnej. Flint je špičkovej, Vane jakžtakž, ale jinak je to hrůza. Jednu z mála špinavejch postav odkrouhnou hned v začátku. *:-*
0 0
reagovat
Jo, tohle byla fakt nuda.
611724
Jo, tohle byla fakt nuda.
0 0
reagovat

Black Sails

Do ritnej prdele, to je NUDA! Bla-bla-bla-bla-bla-kozy-bla-bla-bla-bla...
611723
Do ritnej prdele, to je NUDA! Bla-bla-bla-bla-bla-kozy-bla-bla-bla-bla...
Black Sails
0 0
reagovat

verbst

Divný akorát bylo, že neměla rukávy... pořád jsem si říkal, jestli ho chce balit nebo co :D

Ale jsem hodně zvědavej, co bude za tou zdí, ze který nám ukázali jen omítku (a nějaký ruiny) a zatím to přitom vypadá, že je tam kdo ví co.

Ještě by se ze syndikátu vyklubali bojovníci za svobodu a z většinový společnosti totalitní stát :D a bude to cheesy až na půdu :D
611718
Divný akorát bylo, že neměla rukávy... pořád jsem si říkal, jestli ho chce balit nebo co *:D* Ale jsem hodně zvědavej, co bude za tou zdí, ze který nám ukázali jen omítku (a nějaký ruiny) a zatím to přitom vypadá, že je tam kdo ví co. Ještě by se [spoiler]ze syndikátu vyklubali bojovníci za svobodu a z většinový společnosti totalitní stát *:D*[/spoiler] a bude to cheesy až na půdu *:D*
verbst
0 0
reagovat
Aby to náhodou nezapadlo v těch odách na True Detective (ano, pořád odolávám), tak poslední Almost Human solidně válelo. Posouváme se dál a já jim to žeru i s navijákem.

Máte někdo taky pocit, že kapitánka v tom nějak jede? Nebo ten drink byl podezdřelej jenom mně?

Pro Vincenta malý P.S.: Nejvíc Minky, od začátku seriálu.
611717
Aby to náhodou nezapadlo v těch odách na [b]True Detective[/b] (ano, pořád odolávám), tak poslední [b]Almost Human[/b] solidně válelo. Posouváme se dál a já jim to žeru i s navijákem. [spoiler]Máte někdo taky pocit, že kapitánka v tom nějak jede? Nebo ten drink byl podezdřelej jenom mně?[/spoiler] Pro [b]Vincent[/b]a malý P.S.: Nejvíc Minky, od začátku seriálu.
0 0
reagovat
Wire má "komplexnú výstavbu", tam to chce vydržať, kým to začne naberať správne obrysy. :)
611705
Wire má "komplexnú výstavbu", tam to chce vydržať, kým to začne naberať správne obrysy. :)
0 0
reagovat
Jo, tak to jsme na tom stejně. Na Wire můžou odkazovat v TV jak chtějí, můžu číst ódy na fórech, ale já jsem nedokoukal ani první díl a to jsem se fakt snažil :D

Shield je pořád asi to nejlepší co jsem viděl.
611703
Jo, tak to jsme na tom stejně. Na Wire můžou odkazovat v TV jak chtějí, můžu číst ódy na fórech, ale já jsem nedokoukal ani první díl a to jsem se fakt snažil *:D* Shield je pořád asi to nejlepší co jsem viděl.
0 0
reagovat
äsi ne, ale ja povazuju Shield za TOP a hlasam to kudy chodim. OZ je dost pomalej a mistama je tam celkem WTF průvodce, ale jinak HBO kvalita. Ale musí se to dokoukat, protoze to pak zacne krasne zapadat do sebe vsechno. Nicmene na Shield to nema. Wire jsem nevydrzem ani prvni serii, jaka je to nuda.
611702
äsi ne, ale ja povazuju Shield za TOP a hlasam to kudy chodim. OZ je dost pomalej a mistama je tam celkem WTF průvodce, ale jinak HBO kvalita. Ale musí se to dokoukat, protoze to pak zacne krasne zapadat do sebe vsechno. Nicmene na Shield to nema. Wire jsem nevydrzem ani prvni serii, jaka je to nuda.
0 0
reagovat
xxendxx: spravím chybu ak si dám OZ pred Wire a Shieldom? :)
611701
xxendxx: spravím chybu ak si dám OZ pred Wire a Shieldom? :)
0 0
reagovat

Shameless s04e05

No ty vole :o
611700
No ty vole *:o*
Shameless s04e05
0 0
reagovat

True Detective

Ja by som aj napísal niečo iné ale toto najlepšie vyjadruje aká bola štvrtá časť. :o:o:o:o:o:o
611698
Ja by som aj napísal niečo iné ale toto najlepšie vyjadruje aká bola štvrtá časť. *:o**:o**:o**:o**:o**:o*
True Detective
0 0
reagovat
Hej, o OZe som už uvažoval. Uvidíme...
611697
Hej, o OZe som už uvažoval. Uvidíme...
0 0
reagovat

Duro

a tos jeste porad nedosel k tomu nejlepsimu :)
a hned jak dojede Shield, mel by ses vrhnout na OZ
611696
a tos jeste porad nedosel k tomu nejlepsimu :) a hned jak dojede Shield, mel by ses vrhnout na OZ
Duro
0 0
reagovat

Obsazení Gothamu

Alfred! :D:+ link
611694
Alfred! *:D**:+* http://collider.com/wp-content/uploads/sean-pertwee.jpg
Obsazení Gothamu
0 0
reagovat
Wire je fajn, ale Shield je presný opak - nadupaný nárez, v ktorom sa za jednu epizódu stane toľko ako vo Wire za celú sezónu. Bez srandy.
611693
Wire je fajn, ale Shield je presný opak - nadupaný nárez, v ktorom sa za jednu epizódu stane toľko ako vo Wire za celú sezónu. Bez srandy.
0 0
reagovat
deiwi: Nic nie je lepsie nez Wire.:)
611687
deiwi: Nic nie je lepsie nez Wire.*:)*
0 0
reagovat

Klondike

Dokonalá odpoveď na otázku "prečo sa filmy/seriály podľa skutočných udalostí musia neustále prikrášľovať fikciou?". Nuž, možno preto, lebo oná "skutočná udalosť" je nezaujímavá historka, ktorá doslovným prevedením na plátno/obrazovku pôsobí ako výplod diletantského rádoby-scenáristu, ktorý sa v živote nestretol s normálne vystavaným príbehom. Miniséria Klondike je dejovo neuveriteľne riedka báchorka, v ktorej každá druhá sľubná scéna alebo línia vyšumí do stratena (čo takto nejako rozvinúť tú naznačenú romancu medzi superintendantom a prostitútkou?), kde logika dostáva poriadne na frak (prečo zo zásadnej vraždy nikto neupodozrieval podvedeného milenca, keď sa tou vraždou vyhrážal PRED OČAMI CELÉHO MESTA?!), a kde totálne, ale totálne absentuje akákoľvek gradácia. Herci sú väčšinou solídni a so svojimi fádnymi postavami robia, čo môžu (s výnimkou trápneho Tima Rotha, ktorému sa ani v jednej scéne nepodarí vzbudiť zrnko rešpektu). Maddenovi a Cornishke sa dokonca podarilo predať ústrednú romancu ako najlepší prvok seriálu, s výnimkou podarenej hudby Adriana Johnstona (pretože ak už niekoho okato kopírovať v záujme vytvorenia čo najlepšej hudby, tak neexistuje veľa lepších volieb, ako je Ramin Djawadi a jeho Game of Thrones - stačí si pozrieť úvodnú zvučku, aby bolo jasné, odkiaľ vietor fúka). Taktiež výprava je veľmi dobrá a na niektorých záberoch je radosť okom spočinúť, ale čo je to platné? Naozaj by ma zaujímalo, či v prípade scenára ku Klondike došlo k nejakému prikrášľovaniu skutočnosti. Pretože ak áno, tak na skutočnej Klondike musela byť nuda minimálne ako na maratóne filmov francúzskej novej vlny. :-
(5/10)
611686
Dokonalá odpoveď na otázku "prečo sa filmy/seriály podľa skutočných udalostí musia neustále prikrášľovať fikciou?". Nuž, možno preto, lebo oná "skutočná udalosť" je nezaujímavá historka, ktorá doslovným prevedením na plátno/obrazovku pôsobí ako výplod diletantského rádoby-scenáristu, ktorý sa v živote nestretol s normálne vystavaným príbehom. Miniséria Klondike je dejovo neuveriteľne riedka báchorka, v ktorej každá druhá sľubná scéna alebo línia vyšumí do stratena (čo takto nejako rozvinúť tú naznačenú romancu medzi superintendantom a prostitútkou?), kde logika dostáva poriadne na frak (prečo zo zásadnej vraždy nikto neupodozrieval podvedeného milenca, keď sa tou vraždou vyhrážal PRED OČAMI CELÉHO MESTA?!), a kde totálne, ale totálne absentuje akákoľvek gradácia. Herci sú väčšinou solídni a so svojimi fádnymi postavami robia, čo môžu (s výnimkou trápneho Tima Rotha, ktorému sa ani v jednej scéne nepodarí vzbudiť zrnko rešpektu). Maddenovi a Cornishke sa dokonca podarilo predať ústrednú romancu ako najlepší prvok seriálu, s výnimkou podarenej hudby Adriana Johnstona (pretože ak už niekoho okato kopírovať v záujme vytvorenia čo najlepšej hudby, tak neexistuje veľa lepších volieb, ako je Ramin Djawadi a jeho Game of Thrones - stačí si pozrieť úvodnú zvučku, aby bolo jasné, odkiaľ vietor fúka). Taktiež výprava je veľmi dobrá a na niektorých záberoch je radosť okom spočinúť, ale čo je to platné? Naozaj by ma zaujímalo, či v prípade scenára ku Klondike došlo k nejakému prikrášľovaniu skutočnosti. Pretože ak áno, tak na skutočnej Klondike musela byť nuda minimálne ako na maratóne filmov francúzskej novej vlny. *:-* [b](5/10)[/b]
Klondike
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se