Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35041 - 35060 Napsat příspěvek

House of Cards s02e01

Čekal jsem, že zařve prakticky kdokoliv mimo Franka. Ale jako čekal jsem, že to provedou přes řeznictví s žebírkama. Každopádně návrat ve velkém stylu.
612081
[spoiler]Čekal jsem, že zařve prakticky kdokoliv mimo Franka. Ale jako čekal jsem, že to provedou přes řeznictví s žebírkama. Každopádně návrat ve velkém stylu. [/spoiler]
House of Cards s02e01
0 0
reagovat

HAL

Pár kiksů tam bylo. Pár se jich najde i teď, ale odsejpá to, a tím, že jsem to koukal teďka zaráz, tak to nebilo tak moc do očí...
612069
Pár kiksů tam bylo. Pár se jich najde i teď, ale odsejpá to, a tím, že jsem to koukal teďka zaráz, tak to nebilo tak moc do očí...
HAL
0 0
reagovat
mimoni :o
612068
mimoni *:o*
0 0
reagovat
Já tomu říkám Claire Danes efekt.
612067
Já tomu říkám Claire Danes efekt.
0 0
reagovat

xxendxx

A já nedávno přišel na to, že Kirkova otce ve Star Treku hraje Thor. V čem je ta podoba s tvým výkřikem?

Člověku to příjde jako zásadní zjištění. Všem lidem okolo něj ne protože už to dááávno ví.
612066
A já nedávno přišel na to, že Kirkova otce ve Star Treku hraje Thor. V čem je ta podoba s tvým výkřikem? Člověku to příjde jako zásadní zjištění. Všem lidem okolo něj ne protože už to dááávno ví.
xxendxx
0 0
reagovat

House of cards

... a ja odkud je mi ta Claire Underwood tak povedoma.
Dnes jsem si dal poranu misto kacerich pribehu Forresta Gumpa a ona JE TO JENNY!!!:o
612063
... a ja odkud je mi ta Claire Underwood tak povedoma. Dnes jsem si dal poranu misto kacerich pribehu Forresta Gumpa a ona JE TO JENNY!!!*:o*
House of cards
0 0
reagovat

verbst

Jak moc ultradebilní ti připadal první díl?
612042
Jak moc ultradebilní ti připadal první díl?
verbst
0 0
reagovat

HELIX

Tak jsem dneska dohnal 4, 5, 6 & 7. Rozjelo se to teda parádně. Takhle za sebou ani ty různý hlouposti, co tam jsou, nebily do očí tak moc. Fakt jsem zatím spokojenej a hrozně mě zajímá, jak to všechno dopadne. Zamotává se to furt víc a víc.

Co ale nechápu, jestli jsou za polárním kruhem, jaktože je pro ně ten pobyt venku tak v pohodě?
612037
Tak jsem dneska dohnal 4, 5, 6 & 7. Rozjelo se to teda parádně. Takhle za sebou ani ty různý hlouposti, co tam jsou, nebily do očí tak moc. Fakt jsem zatím spokojenej a hrozně mě zajímá, jak to všechno dopadne. Zamotává se to furt víc a víc. Co ale nechápu, jestli jsou za polárním kruhem, jaktože je pro ně ten pobyt venku tak v pohodě?
HELIX
0 0
reagovat

House of Cards s02e01

"Did you think I'd forgotten you?"
Spacey je démon! (znovu)
Zoey jsem teda opravdu nečekal, bude mi tam chybět.
612036
[spoiler]"Did you think I'd forgotten you?" Spacey je démon! (znovu) Zoey jsem teda opravdu nečekal, bude mi tam chybět.[/spoiler]
House of Cards s02e01
0 0
reagovat

HoC S02E01

aaaah, to mi chybelo, posledni scena az rekl bych mraziva! Ted cekat na zbytek titulku, ne ze bych to nezvladl, ale vic si to vychutnam s nima
612026
aaaah, to mi chybelo, posledni scena az rekl bych mraziva! Ted cekat na zbytek titulku, ne ze bych to nezvladl, ale vic si to vychutnam s nima
HoC S02E01
0 0
reagovat

verbst

- Where are we going today, Doctor?
- We're going to steal The Declaration of Independence.
:D:+
612006
- Where are we going today, Doctor? - We're going to steal The Declaration of Independence. *:D**:+*
verbst
0 0
reagovat

verbst

:D:+
612005
*:D**:+*
verbst
0 0
reagovat

Doctor Who US Style

Kdyby Amíci udělali svýho Doctora. Aneb možná přijde i Nicolas Cage Geniální.
612003
Kdyby Amíci udělali svýho Doctora. Aneb [link="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.628594827195212.1073741847.276710412383657&type=1"]možná přijde i Nicolas Cage[/link] Geniální.
Doctor Who US Style
0 0
reagovat

popik

Hele, já teda tomu Peaky Blinders dám šanci, protože moje seriály (GoT,BreakingBad,Sherlock) jsou teď out, ale jestli to bude taková srágora jako nedávno doporučovaný Klondike, tak vás chraň bůh! Herecká sestava vypadá solidně. 8)
611974
Hele, já teda tomu Peaky Blinders dám šanci, protože moje seriály (GoT,BreakingBad,Sherlock) jsou teď out, ale jestli to bude taková srágora jako nedávno doporučovaný Klondike, tak vás chraň bůh! Herecká sestava vypadá solidně. *8)*
popik
0 0
reagovat

House of Cards

Máte už někdo pátej díl?
611970
Máte už někdo pátej díl?
House of Cards
0 0
reagovat

Graham 14x18

Jeden z nej dilu za posledni dobu, sludne zachvaty smichu, paradni gauc Bill Murray, Matt Damon a lord Grantham 8)
611962
Jeden z nej dilu za posledni dobu, sludne zachvaty smichu, paradni gauc Bill Murray, Matt Damon a lord Grantham *8)*
Graham 14x18
0 0
reagovat

House of Cards E04

To interview :o :+ Tyhle momenty prostě absolutně žeru.
611961
[spoiler]To interview *:o* *:+*[/spoiler] Tyhle momenty prostě absolutně žeru.
House of Cards E04
0 0
reagovat
Sem s tím! :+
611948
Sem s tím! *:+*
0 0
reagovat
Tohle bude pecka: link
611925
Tohle bude pecka: http://www.youtube.com/watch?v=YFXHfEqMcis
0 0
reagovat

KarelR

Peaky Blinders
Tys to ještě neviděl? :o:-:D Chyba! :))


House of Cards už je na cestě. První věc ráno: beru noťas do postele aspoň na těch úvodních 50 minut s Frankem (no homo). 8):D
611923
[b]Peaky Blinders[/b] Tys to ještě neviděl? *:o**:-**:D* Chyba! *:))* [b]House of Cards[/b] už je na cestě. První věc ráno: beru noťas do postele aspoň na těch úvodních 50 minut s Frankem (no homo). *8)**:D*
KarelR
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se