Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35061 - 35080 Napsat příspěvek

verbst

Néééé! Teď abych se na to fakt podíval, můj volnej čas ti neděkuje :D
611890
Néééé! Teď abych se na to fakt podíval, můj volnej čas ti neděkuje *:D*
verbst
0 0
reagovat

Peaky Blinders

Tak Cillian Murphy a spol. dostali perfektní posilu. Tom Hardy in da house! :+:+
611891
Tak Cillian Murphy a spol. dostali perfektní posilu. Tom Hardy in da house! *:+**:+*
Peaky Blinders
0 0
reagovat

Brooklyn Nine-Nine

He was either latino, arab or mexican. Either way, very muslim. :D:D:D
611852
He was either latino, arab or mexican. Either way, very muslim. *:D**:D**:D*
Brooklyn Nine-Nine
0 0
reagovat

BUCO

Ne, ne. Kennex opravdu řekl Benedict Android. Protože Dorian je... android...
Ten link jenom vysvětloval tu slovní hříčku. ;)
611834
Ne, ne. Kennex opravdu řekl Benedict Android. Protože Dorian je... android... Ten link jenom vysvětloval tu slovní hříčku. *;)*
BUCO
0 0
reagovat

Looking

Třetí díl naznačil a čtvrtý díl potvrzuje, že Jonathan Groff a Russell Tovey ten seriál neskutečným způsobem táhnou nahoru. Všechny jejich společné scény jsou výborné a flirtování mezi nimi ve mně vyvolává úsměv na tváři. :+
611810
Třetí díl naznačil a čtvrtý díl potvrzuje, že Jonathan Groff a Russell Tovey ten seriál neskutečným způsobem táhnou nahoru. Všechny jejich společné scény jsou výborné a flirtování mezi nimi ve mně vyvolává úsměv na tváři. *:+*
Looking
0 0
reagovat
Počujem čo chcem :D
611809
Počujem čo chcem *:D*
0 0
reagovat

BUCO

Benedict Arnold a měla to být narážka na to, že ho Dorian nabonzoval a je "zrádce"...
611808
[link="http://en.wikipedia.org/wiki/Benedict_Arnold"]Benedict Arnold[/link] a měla to být narážka na to, že ho Dorian nabonzoval a je "zrádce"...
BUCO
0 0
reagovat

Almost Human

Benedict Android mala byť narážka na Sherlocka ? Inak zase výborná časť, u mňa je Almost Human zatiaľ najzábavnejší nový seriál tohto roka :+
611807
Benedict Android mala byť narážka na Sherlocka ? Inak zase výborná časť, u mňa je Almost Human zatiaľ najzábavnejší nový seriál tohto roka *:+*
Almost Human
0 0
reagovat
Black Sails

Ale podle ukázky na další díl, se to zlepší a vypadá, že už zanedlouho vyrazí i na moře.
Už se těším, až bude pořádná bitva lodí a že bude.

Mě ten casting nepříjde špatný. Hlavně Max v podání Jessica Parker Kennedy je exoticky sexy. :+
611806
Black Sails Ale podle ukázky na další díl, se to zlepší a vypadá, že už zanedlouho vyrazí i na moře. Už se těším, až bude pořádná bitva lodí a že bude. Mě ten casting nepříjde špatný. Hlavně Max v podání Jessica Parker Kennedy je exoticky sexy. *:+*
0 0
reagovat

Justified 5x6

Pomalšia ako posledná, ale zhutňuje sa to...
611803
Pomalšia ako posledná, ale zhutňuje sa to...
Justified 5x6
0 0
reagovat

Bachy

OZ mám už pekne nachystaný tak dnes ho asi načnem.. :) a zvyšné dva budú nasledovať...
611781
OZ mám už pekne nachystaný tak dnes ho asi načnem.. :) a zvyšné dva budú nasledovať...
Bachy
0 0
reagovat

TonyClifton

Spekulovalo se o tom, ale potvrdili to až teďka. Společně s Pertweem v roli Alfreda rozhodně nejzajímavější volba.
611773
Spekulovalo se o tom, ale potvrdili to až teďka. Společně s Pertweem v roli Alfreda rozhodně nejzajímavější volba.
TonyClifton
0 0
reagovat
To bylo jasný ještě před Benem, ne? A on byl parádní kdekoliv se mihnul. Life, Vikingové, Terriers...A prý je supr taky v tomhle link
611772
To bylo jasný ještě před Benem, ne? A on byl parádní kdekoliv se mihnul. Life, Vikingové, Terriers...A prý je supr taky v tomhle http://www.csfd.cz/film/237624-zastanci-blahobytu/
0 0
reagovat
Donal Logue closing a deal to co-star opposite Ben McKenzie in Fox‘s Batman prequel drama


teprve ted me to zacalo zajimat... v Terriers byl naprosto paradni
611770
Donal Logue closing a deal to co-star opposite Ben McKenzie in Fox‘s Batman prequel drama teprve ted me to zacalo zajimat... v Terriers byl naprosto paradni
0 0
reagovat

Sarger

Mazej do OZu! Šup! Pomalý to rozhodně není
611769
Mazej do OZu! Šup! Pomalý to rozhodně není
Sarger
0 0
reagovat
jj on válel už v Shameless :D:+
611750
jj on válel už v Shameless *:D**:+*
0 0
reagovat

Black Sails

pořád nevím co si o tom mám myslet ... ale v jednom s váma souhlasím, ten casting je fakt zoufalej (hlavně ten englánský přízvuk s kombinací s tou "cizokrajnou" angličtinou).

Na jedné straně se mi docela zamlouvá jak by se mohl seriál vyvíjet, a na druhé straně se mi nelíbí jak se furt snažej cliffhangerovat a měnit plány. Ne že bych byl nějáká konzumní naivka, ale prostě u Black Sails mám pocit, že je to zbytečné, hloupé a nevhodné.

Doufám že další díly budou v akci a že, Jodyho/Vanea pošlou zpátky do hry, ten chlap je sympaťák už od pohledu :D
611749
pořád nevím co si o tom mám myslet ... ale v jednom s váma souhlasím, ten casting je fakt zoufalej (hlavně ten englánský přízvuk s kombinací s tou "cizokrajnou" angličtinou). Na jedné straně se mi docela zamlouvá jak by se mohl seriál vyvíjet, a na druhé straně se mi nelíbí jak se furt snažej cliffhangerovat a měnit plány. Ne že bych byl nějáká konzumní naivka, ale prostě u Black Sails mám pocit, že je to zbytečné, hloupé a nevhodné. Doufám že další díly budou v akci a že, [spoiler]Jodyho/Vanea pošlou zpátky do hry, ten chlap je sympaťák už od pohledu[/spoiler] *:D*
Black Sails
0 0
reagovat
Já hned po první. U toho fakt nemá cenu marnit čas.

Zato Almost Human se výborně drží - ne až taková pecka jako předchozí díl, ale pořád hodně fajn.
611729
Já hned po první. U toho fakt nemá cenu marnit čas. Zato [b]Almost Human[/b] se výborně drží - ne až taková pecka jako předchozí díl, ale pořád hodně fajn.
0 0
reagovat
S Black Sails jsem skončil v půlce třetí epizody. Je to sračka. Zlatej Spartacus.
611726
S [b]Black Sails[/b] jsem skončil v půlce třetí epizody. Je to sračka. Zlatej Spartacus.
0 0
reagovat
No já jsem z toho na rozpacích. Po první půlce pilotu jsem byl nadšenej, ale pak to šlo raketově dolu. Casting je naprosto zoufale špatnej. Flint je špičkovej, Vane jakžtakž, ale jinak je to hrůza. Jednu z mála špinavejch postav odkrouhnou hned v začátku. :-
611725
No já jsem z toho na rozpacích. Po první půlce pilotu jsem byl nadšenej, ale pak to šlo raketově dolu. Casting je naprosto zoufale špatnej. Flint je špičkovej, Vane jakžtakž, ale jinak je to hrůza. Jednu z mála špinavejch postav odkrouhnou hned v začátku. *:-*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se