Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35021 - 35040 Napsat příspěvek
Zahn tam je skvělej!
Ale já měl McCounaugheyho rád vždycky. Jediný co mi nesedlo bylo Killer Joe a Magic Mike.

A mimochodem, pořád odolávám. I když po tom durovým příspěvku je to skra těžký. 8):D
612690
Zahn tam je skvělej! Ale já měl McCounaugheyho rád vždycky. Jediný co mi nesedlo bylo Killer Joe a Magic Mike. A mimochodem, pořád odolávám. I když po tom [b]duro[/b]vým příspěvku je to skra těžký. *8)**:D*
0 0
reagovat

TonyClifton

Team Sahara!

Nikdy jsem nepochopil, proč ten film tolika lidem nesednul. Obzvlášť Zahn a Macy v tom jsou skvělý. Don't do the Panama! :)
612689
Team Sahara! Nikdy jsem nepochopil, proč ten film tolika lidem nesednul. Obzvlášť Zahn a Macy v tom jsou skvělý. Don't do the Panama! :)
TonyClifton
0 0
reagovat
Já už ho začal mít upřímně rád kvůli Sahaře, nadšení pro ten jeho vysněnej projekt bylo prostě krásně nakažlivý. Ten film je IMHO strašně podceňovaná popcornová jednohubka s výbornym obsazením. :+
Pak jsem si někdy před 8 lety že je podobnej blázen do posilování jako já. Ale furt to byl takovej guilty pleasure oblíbenec. Kdyby mi někdo před 5 lety řekl, že bude kopat uplně tu TOP hereckou ligu, tak ho pošlu do ústavu.
612688
Já už ho začal mít upřímně rád kvůli Sahaře, nadšení pro ten jeho vysněnej projekt bylo prostě krásně nakažlivý. Ten film je IMHO strašně podceňovaná popcornová jednohubka s výbornym obsazením. *:+* Pak jsem si někdy před 8 lety že je podobnej blázen do posilování jako já. Ale furt to byl takovej guilty pleasure oblíbenec. Kdyby mi někdo před 5 lety řekl, že bude kopat uplně tu TOP hereckou ligu, tak ho pošlu do ústavu.
0 0
reagovat

ad McCounaughey

M. McConaughey herecky vyrostl jako málokdo. Když někdy v TV dají filmy jako Svatby podle Mary nebo Bejvalek se nezbavíš, tak člověk žasne, kam to ten člověk dotáhl.

Do toho výčtu bych přidal klidne i Magic Mike nebo i tu menší roli ve The Wolf of Wall Street. The Money Chant song jsem si dal jako ringtone :)
612684
M. McConaughey herecky vyrostl jako málokdo. Když někdy v TV dají filmy jako Svatby podle Mary nebo Bejvalek se nezbavíš, tak člověk žasne, kam to ten člověk dotáhl. Do toho výčtu bych přidal klidne i Magic Mike nebo i tu menší roli ve The Wolf of Wall Street. The Money Chant song jsem si dal jako ringtone :)
ad McCounaughey
0 0
reagovat

popicek

Tím chceš říct, že jsi propásnul Obhájce, Zabijáka Joe, Muda i Reportéra? Protože ten McConaugheyho nástup fakt není náhlej, trval tři roky :D
612682
Tím chceš říct, že jsi propásnul Obhájce, Zabijáka Joe, Muda i Reportéra? Protože ten McConaugheyho nástup fakt není náhlej, trval tři roky *:D*
popicek
0 0
reagovat

Tony

V našich končinách určitě...
612679
V našich končinách určitě...
Tony
0 0
reagovat
Takže duro je prodávanější?
612678
Takže duro je prodávanější?
0 0
reagovat
Mne by som tam dal normálne volom ťahaný rebrinák.
612677
Mne by som tam dal normálne volom ťahaný rebrinák.
0 0
reagovat
:D
612676
*:D*
0 0
reagovat
:D:D:D
612675
*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
612673
[link="http://cdn.teckler.com/images/fireunique/66c084c5a73b2a6cb762618f34221f22.jpg"]Nic Pizzolato[/link] vs [link="http://www.pricesofindia.com/bike/wp-content/uploads/2011/12/Mahindra-Duro-Price-India-2012.jpg"]duro[/link]
0 0
reagovat
Pritom je moja kniha brilantná. Ale vedľa tohto... uf. 8)
612674
Pritom je moja kniha brilantná. Ale vedľa tohto... uf. *8)*
0 0
reagovat

popik

Stačí pár vrásek na ksichtu, roli nakaženého nějakou smrtelnou nemocí a voila z Mcconaugheyho je rázem uznávaný charakterní herec. Nekritizuju, jen nahlas rozjímám, jak rychle to v Hollywoodu jde, když to jde. 8)
612672
Stačí pár vrásek na ksichtu, roli nakaženého nějakou smrtelnou nemocí a voila z Mcconaugheyho je rázem uznávaný charakterní herec. Nekritizuju, jen nahlas rozjímám, jak rychle to v Hollywoodu jde, když to jde. *8)*
popik
0 0
reagovat
:D
612671
*:D*
0 0
reagovat
:D
612670
*:D*
0 0
reagovat
:D
612669
*:D*
0 0
reagovat

True Detective

Začínam mať z toho depku. Sám práve teraz píšem detektívku, ale tá moja je vedľa tohto majstrovského storytellingu len taký amatérsky pokus.
612668
Začínam mať z toho depku. Sám práve teraz píšem detektívku, ale tá moja je vedľa tohto majstrovského storytellingu len taký amatérsky pokus.
True Detective
0 0
reagovat
true detective
nebyl sem schopnej odolat. patej dil super a sestej je stejne byzchybnej jako ctvrtej. ze v druhy sezone budou jako hlavni hrdinky zeny, zni sakra dobre. do dalsiho dilu spausta casu, takze du se vrhnout na druhou radu house of cards. sice si vubec nepamatuju, vo co tam de, ale je tam spacey takze.
612667
true detective nebyl sem schopnej odolat. patej dil super a sestej je stejne byzchybnej jako ctvrtej. ze v druhy sezone budou jako hlavni hrdinky zeny, zni sakra dobre. do dalsiho dilu spausta casu, takze du se vrhnout na druhou radu house of cards. sice si vubec nepamatuju, vo co tam de, ale je tam spacey takze.
0 0
reagovat

House of Cards

Já nebyl nějak moc odvázanej z první řady, ale nakonec jsem zkusil druhou - první asi čtyři díly super, ale ty vedlejší linky hodně nudí a finále je úplně mimo. S3 už opravdu ne. 6/10
612666
Já nebyl nějak moc odvázanej z první řady, ale nakonec jsem zkusil druhou - první asi čtyři díly super, ale ty vedlejší linky hodně nudí a finále je úplně mimo. S3 už opravdu ne. 6/10
House of Cards
0 0
reagovat
:+
612663
*:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se