Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 35001 - 35020 Napsat příspěvek
No snad to nekončí uplně.... link
612792
No snad to nekončí uplně.... http://seriable.com/almost-human-season-2-fox-interesting-discussions/
0 0
reagovat

okkac

WTF?! To končí už příští tejden? Néééééé.
612791
WTF?! To končí už příští tejden? Néééééé.
okkac
0 0
reagovat

Arrow

Áno tak toto mi ten mesiac chýbalo :+ ...Každá nová časť má neskutočný nábeh, wow :o :)
612787
Áno tak toto mi ten mesiac chýbalo *:+* ...Každá nová časť má neskutočný nábeh, wow *:o* *:)*
Arrow
0 0
reagovat

Almost Human

Jsem dal prvnich 5 a pak jsem dlouho odkladal dalsi. Spatne to enbylo, slovni vymeni mezi Urbanem a jeho robopartakem byly super, ale uzavrenost epizod mne nenutila se divat na dalsi. Az ted prave zacinaji nahazovat hlavni linku, ale vzhledem k tomu, ze zatim pouze kladou otazky a pristi tyden je posledni dil, tak se asi zadnych odpovedi nedockame a snad se neco objevi v druhe sezone.
612786
Jsem dal prvnich 5 a pak jsem dlouho odkladal dalsi. Spatne to enbylo, slovni vymeni mezi Urbanem a jeho robopartakem byly super, ale uzavrenost epizod mne nenutila se divat na dalsi. Az ted prave zacinaji nahazovat hlavni linku, ale vzhledem k tomu, ze zatim pouze kladou otazky a pristi tyden je posledni dil, tak se asi zadnych odpovedi nedockame a snad se neco objevi v druhe sezone.
Almost Human
0 0
reagovat

Almost Human

Dal jsem prvních devět dílů a pokračovat nehodlám. Ale špatné to není.
612785
Dal jsem prvních devět dílů a pokračovat nehodlám. Ale špatné to není.
Almost Human
0 0
reagovat

Případy 1. oddělení / Čtvrtá hvězda

Asi tu na to nikdo nekouká, ale poslední díly jsou strašně fajn. :+
612782
Asi tu na to nikdo nekouká, ale poslední díly jsou strašně fajn. *:+*
Případy 1. oddělení / Čtvrtá hvězda
0 0
reagovat

Arrow

Konečně zpátky po měsíci a ten konec = shit is about to get real!:o:+
612775
Konečně zpátky po měsíci a ten konec = shit is about to get real!*:o**:+*
Arrow
0 0
reagovat

verbst

"Oh, I just started watching the second season of media content, no spoilers." :D:+
612752
[spoiler]"Oh, I just started watching the second season of media content, no spoilers."[/spoiler] *:D**:+*
verbst
0 0
reagovat

Brooklyn Nine-Nine

Tak po první minutě mám takovej záchvat smíchu, jakej jsem měl naposledy u prvního traileru na A Million Ways to Die in the West. :D:+
612755
Tak po první minutě mám takovej záchvat smíchu, jakej jsem měl naposledy u prvního traileru na A Million Ways to Die in the West. *:D**:+*
Brooklyn Nine-Nine
0 0
reagovat
:D:D:D
612723
*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Já sem to sem nasadil nenápadně jako propagaci TVzone, aby to vypadalo, že se tu o seriálech stejně moc nebavíme.
612722
Já sem to sem nasadil nenápadně jako propagaci TVzone, aby to vypadalo, že se tu o seriálech stejně moc nebavíme.
0 0
reagovat
Jsem správně v seriálový diskuzi?

Poslední díl HIMYM byl opravdu dobrej.
612721
Jsem správně v seriálový diskuzi? Poslední díl [b]HIMYM[/b] byl opravdu dobrej.
0 0
reagovat
Kralovsti ohne je spis ultimatni GP nez dobry film. :D
612711
Kralovsti ohne je spis ultimatni GP nez dobry film. *:D*
0 0
reagovat
Sahara je úplně stejná jako jej knižní předobraz - lehoučká a řemeslně slušná zábava, která je ale od svých dospělých vzorů jen slaboučký odvar. Prostě fajn spotřebka.

Ze starších věcí si ho pamatuju jinak jen z Kontaktu, a tam byl za nudného ulízaného blbečka, nic výrazného. Repete Království ohně bych si ale dát mohl, wtz.
612708
Sahara je úplně stejná jako jej knižní předobraz - lehoučká a řemeslně slušná zábava, která je ale od svých dospělých vzorů jen slaboučký odvar. Prostě fajn spotřebka. Ze starších věcí si ho pamatuju jinak jen z Kontaktu, a tam byl za nudného ulízaného blbečka, nic výrazného. Repete Království ohně bych si ale dát mohl, wtz.
0 0
reagovat
Sahara!

Ale MM mal už predtým plno dobrých filmov, na ktoré keď sa dnes pozriete, uvidíte, ako už tam dobre hral:

Time to Kill
Kráľovstvo ohňa
Kontakt
Amistad
U-571

Ale je pravda, že teraz tie uplynulé tri roky má famózne.

612707
Sahara! Ale MM mal už predtým plno dobrých filmov, na ktoré keď sa dnes pozriete, uvidíte, ako už tam dobre hral: Time to Kill Kráľovstvo ohňa Kontakt Amistad U-571 Ale je pravda, že teraz tie uplynulé tri roky má famózne.
0 0
reagovat

Ripper Street

Som rád, že sa toho Amazon ujal.
612698
Som rád, že sa toho Amazon ujal.
Ripper Street
0 0
reagovat

Sahara

:+
Večne naštvaný Zahn bol skvelý.
612697
*:+* Večne naštvaný Zahn bol skvelý.
Sahara
0 0
reagovat

Ripper Street

Mne to sedlo dost. Takze zpravy o treti serii beru s vdekem. Protoze konec druhe byl takovy spise otevreny.
612695
Mne to sedlo dost. Takze zpravy o treti serii beru s vdekem. Protoze konec druhe byl takovy spise otevreny.
Ripper Street
0 0
reagovat

Ripper Street

Mně osobně to nesedlo, ale prej to obnovili pro třetí sérii
612694
Mně osobně to nesedlo, ale prej to obnovili pro třetí sérii
Ripper Street
0 0
reagovat
Sahara je GP jak vyšité. :)
612691
Sahara je GP jak vyšité. *:)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se