reaguje na:
AndyKaufman
Nejake recenze te knizky rikaji, ze zas tak dobre ozdrojovana neni. Tady u olivoveho oleje mi to prijde celkem vedecke, k tomu pripnuty komentar. Tak dalsi potrava (heh) k premysleni a diskuzi
|
reagovat
|




... a vlastně nevím, jestli to někoho zajímá
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu