Ano, bitku. Zatracene se mi to libi. Kdyz bude takhle pojata akce, nebudu se zlobit. Krev, barevne pojeti, rev, pot... sedi mi to. (ano, mam slabost pro zpomalene zabery)
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

smekám ... p.s. nepasuje vám tenhle film do V.I.M. ? mě teda rozhodně ( a to i přes to , že už tam Mann jeden film má ) |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
)|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|