Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 129401 - 129420 Napsat příspěvek

Scrytcher

Ano, byla to velká nuda, ocž jsem rozepsal do dvoukilového komentáře, který ovšem nemůžu vytáhnout z diskety, takže na CSFD dopluje až večer :-) Ale jak vidíš, náš redakční průměr se pohybuje někde pod 3 a půl hvězdičky, což na očekávaný trhák roku není zrovna mnoho (podotýkám, že jsme čučeli takřka v kině, že IMFe:-). A vřele doporučuju všem fanouškům naposlouchat si zavčas hudbu z traileru. Ve filmu o ni totiž ani nazavadí. Tam se jen mluví a mluví :-)
437570
Ano, byla to velká nuda, ocž jsem rozepsal do dvoukilového komentáře, který ovšem nemůžu vytáhnout z diskety, takže na CSFD dopluje až večer :-) Ale jak vidíš, náš redakční průměr se pohybuje někde pod 3 a půl hvězdičky, což na očekávaný trhák roku není zrovna mnoho (podotýkám, že jsme čučeli takřka v kině, že IMFe:-). A vřele doporučuju všem fanouškům naposlouchat si zavčas hudbu z traileru. Ve filmu o ni totiž ani nazavadí. Tam se jen mluví a mluví :-)
Scrytcher
0 0
reagovat

Kryšpín

Jinak řečeno, na screenshotu není, na webu kdekoliv ho zapnu je. IMF je plny emoci po Sin city :-)
437569
Jinak řečeno, na screenshotu není, na webu kdekoliv ho zapnu je. IMF je plny emoci po Sin city :-)
Kryšpín
0 0
reagovat

kryspin

Na screenshotu ne, ale v realu vsichni z redakce vidime uplne neco jineho nez na tom screenshotu, takze nevim o co ti jde (vyjadruju stav z odpoledne, mezi tvoji prvni a druhou zpravou, kdybys snad nekoho chtel narknout z "podvadeni", i kdyz nevim, proc bychom neco takoveho delali ;)
437568
Na screenshotu ne, ale v realu vsichni z redakce vidime uplne neco jineho nez na tom screenshotu, takze nevim o co ti jde (vyjadruju stav z odpoledne, mezi tvoji prvni a druhou zpravou, kdybys snad nekoho chtel narknout z "podvadeni", i kdyz nevim, proc bychom neco takoveho delali ;)
kryspin
0 0
reagovat
Cival: koukam, ze ted SIN CITY moc neoslovilo..:)
437567
Cival: koukam, ze ted SIN CITY moc neoslovilo..:)
0 0
reagovat

kryspin

Tak to vidis spatne... ja osobne vidim "vsechno". ;)
437566
Tak to vidis spatne... ja osobne vidim "vsechno". ;)
kryspin
0 0
reagovat

Kryšpín

Coze? Ja mam u i 3 klipy, i 10 klipu porad funkcni linky...
437565
Coze? Ja mam u i 3 klipy, i 10 klipu porad funkcni linky...
Kryšpín
0 0
reagovat
ad star wars: uz byly... profily jim budeme delat AZ pred premierou... zatim je dost casu

Kingdom je fajn, ale v Quicktimeu zatim existuje jen desive rozprasena interlaced verze a tou nehodlam nikoho nicit ;)
437564
ad star wars: uz byly... profily jim budeme delat AZ pred premierou... zatim je dost casu
Kingdom je fajn, ale v Quicktimeu zatim existuje jen desive rozprasena interlaced verze a tou nehodlam nikoho nicit ;)
0 0
reagovat

proc

sou posledni dobou tvspoty lepsi nez trailery? ten batman me fakt dostava
437563
sou posledni dobou tvspoty lepsi nez trailery? ten batman me fakt dostava
proc
0 0
reagovat

oli.G

Díky tomu si ani nevšímáš, že posíláš jeden příspěvek třikrát. Já to pak musím mazat ;)
437562
Díky tomu si ani nevšímáš, že posíláš jeden příspěvek třikrát. Já to pak musím mazat ;)
oli.G
0 0
reagovat

k0C0UR

kedze mam firefox a medzi najnovsim a 2. najnovsim prispevkom mam ohavnu medzeru, nevsimol som si, ze si mi uz odpovedal.. ;)
437561
kedze mam firefox a medzi najnovsim a 2. najnovsim prispevkom mam ohavnu medzeru, nevsimol som si, ze si mi uz odpovedal.. ;)
k0C0UR
0 0
reagovat

loco

nj, viem ze to nie je aktualne, preto som napisal, nech k0C alebo imf posudia, nakolko na tom zalezi... lebo toto predsalen nie je databaza filmov ako CSFD, a neplati tu tak prisne, ze zly plagat je proste zly plagat bez ohladu na datum premiery...
437560
nj, viem ze to nie je aktualne, preto som napisal, nech k0C alebo imf posudia, nakolko na tom zalezi... lebo toto predsalen nie je databaza filmov ako CSFD, a neplati tu tak prisne, ze zly plagat je proste zly plagat bez ohladu na datum premiery...
loco
0 0
reagovat

Oli.G

Změněno. Dík za upozornění.
437559
Změněno. Dík za upozornění.
Oli.G
0 0
reagovat

oli.g

Kdyby to bylo něco aktuálního, tak neřeknu, ale tohle.
437558
Kdyby to bylo něco aktuálního, tak neřeknu, ale tohle.
oli.g
0 0
reagovat

loco

pride mi, ze nie je jedno, ked je pri nejakom filme plagat ineho filmu ;)
437557
pride mi, ze nie je jedno, ked je pri nejakom filme plagat ineho filmu ;)
loco
0 0
reagovat

Batman Begins

Už jste na něj viděli nové Tv spoty?......TV Spot3-link Spot4-link se nám rozjel,co?;-)
437556
Už jste na něj viděli nové Tv spoty?......TV Spot3-http://media.themoviebox.net/movies/batmanbegins/TVSpot3/....TV Spot4-http://media.themoviebox.net/movies/batmanbegins/TVSpot4/....Nolan se nám rozjel,co?;-)
Batman Begins
0 0
reagovat

oli.G

A není to snad jedno?
437555
A není to snad jedno?
oli.G
0 0
reagovat

k0C0UR, imf

neviem do akej miery na tom zalezi, to posudte vy, ale tento plagat: http://www.trailerzone.net/movie.php?id=grudge">link patri k celkom inemu filmu, konkretne k v poradi tretiemu dielu serie vzniknutemu este v Japonsku, JU-ON: THE GRUDGE..
spravny plagat mate napriklad tu:
http://familyscreenscene.allinfoabout.com/graphics/grudge_1sheet.JPG">link
437554
neviem do akej miery na tom zalezi, to posudte vy, ale tento plagat: http://www.trailerzone.net/movie.php?id=grudge patri k celkom inemu filmu, konkretne k v poradi tretiemu dielu serie vzniknutemu este v Japonsku, JU-ON: THE GRUDGE.. spravny plagat mate napriklad tu: http://familyscreenscene.allinfoabout.com/graphics/grudge_1sheet.JPG
k0C0UR, imf
0 0
reagovat

chtel bych se zeptat

jesli nevite, kde by se daly sehnat (alespon nejaky) trailery .avi. Vetsionou si je poustim pres dvd player a ten bohuzel .mov nezvlada...zatimco avi a podobne mi to sjede vpoho (napriklad oldies...)
437553
jesli nevite, kde by se daly sehnat (alespon nejaky) trailery .avi. Vetsionou si je poustim pres dvd player a ten bohuzel .mov nezvlada...zatimco avi a podobne mi to sjede vpoho (napriklad oldies...)
chtel bych se zeptat
0 0
reagovat

jakpak

se redakci libil woodsman? ja byl naprosto nadsenej, vazne skvely. Zato behem leta me dosti zklamalo...to se neda nic delat. Ted si nejsem jistej, jesli uz nebyly, ale nechcete sem prihodit oldie na StarWars?...ne ze bych je nemel :-) (kterej to fanda hvezdnych valek nema nove dvd...)
437552
se redakci libil woodsman? ja byl naprosto nadsenej, vazne skvely. Zato behem leta me dosti zklamalo...to se neda nic delat. Ted si nejsem jistej, jesli uz nebyly, ale nechcete sem prihodit oldie na StarWars?...ne ze bych je nemel :-) (kterej to fanda hvezdnych valek nema nove dvd...)
jakpak
0 0
reagovat
Tak jsem taky přispěl svoji trochou do mlýna ;)
437551
Tak jsem taky přispěl svoji trochou do mlýna ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se