Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 129021 - 129040 Napsat příspěvek

Batman begins

Tak jsem někde četl,že trailer na Batmana má běžet v kinech před Ocean´s Twelve a oni mají premiéru dnes...tak...
436365
Tak jsem někde četl,že trailer na Batmana má běžet v kinech před Ocean´s Twelve a oni mají premiéru dnes...tak...
Batman begins
0 0
reagovat
Mám dotaz ... ten obrázek ... je ten trailer ke stažení na tonhle webu ? ...
436364
Mám dotaz ... ten obrázek ... je ten trailer ke stažení na tonhle webu ? ...
0 0
reagovat
Sakra ... tak teď jsem zahnám od úzkých ...
436363
Sakra ... tak teď jsem zahnám od úzkých ...
0 0
reagovat
Tak jsem měl pravdu, byl to Cage na konci minulého kvízu, ale raději jsem nehlasoval ;]
436362
Tak jsem měl pravdu, byl to Cage na konci minulého kvízu, ale raději jsem nehlasoval ;]
0 0
reagovat

kvíz

A to jsem si ten trailer na National tresaure chtěl stáhnout, ale pak jsem si říkal, že to ono stejně nebude. Grrr
436361
A to jsem si ten trailer na National tresaure chtěl stáhnout, ale pak jsem si říkal, že to ono stejně nebude. Grrr
kvíz
0 0
reagovat

ouups

tak to vypada ze opet budu v r... , ten chlapek mi zatim vubec nic nerika :o(
436360
tak to vypada ze opet budu v r... , ten chlapek mi zatim vubec nic nerika :o(
ouups
0 0
reagovat

sakra

do prcic, to neni ono :(
436359
do prcic, to neni ono :(
sakra
0 0
reagovat

kviz

hehe, mam dojem, ze vim o co de :)) gl
436358
hehe, mam dojem, ze vim o co de :)) gl
kviz
0 0
reagovat

nový kvíz

Jej tak tohodle týpka si pamatuju jen nevim odkad :D
436357
Jej tak tohodle týpka si pamatuju jen nevim odkad :D
nový kvíz
0 0
reagovat

kvíz

Tak na poslední dva kvízy jsem neměl dost znalostí a štestí abych odpověděl tak doufám že se to nebude do třetice opakovat.... Snad to o půlnoci zvládnu
436356
Tak na poslední dva kvízy jsem neměl dost znalostí a štestí abych odpověděl tak doufám že se to nebude do třetice opakovat.... Snad to o půlnoci zvládnu
kvíz
0 0
reagovat

danny

Jo ty bych bral,ale hlavně ne 3 a Resurection!
436355
Jo ty bych bral,ale hlavně ne 3 a Resurection!
danny
0 0
reagovat

oldie

A co Vetřelec a Vetřelci?
436354
A co Vetřelec a Vetřelci?
oldie
0 0
reagovat
Když už je tu jeden trailer na film od Leoneho přemýšlíte o tom,že byste sem dali trailery i na jiné jeho filmy?
436353
Když už je tu jeden trailer na film od Leoneho přemýšlíte o tom,že byste sem dali trailery i na jiné jeho filmy?
0 0
reagovat
Dame asi jednicku i reloaded, aby nevznikly nepokoje. ;)
436352
Dame asi jednicku i reloaded, aby nevznikly nepokoje. ;)
0 0
reagovat
OK, vzdavam ten kviz....jak ja budem vecer nadavat, ked sa dozviem, z coho to je......:o)
436351
OK, vzdavam ten kviz....jak ja budem vecer nadavat, ked sa dozviem, z coho to je......:o)
0 0
reagovat
Loco: dobrej napad!!
436350
Loco: dobrej napad!!
0 0
reagovat
Sinner: Kua, kazdy, kto poznal ten trailer vravi, ze poznal herca na konci. Ja si vyberam medzi dvoma a dam ruku do ohna za nich. Ale na ani jeden trailer/teaser tu sa to na nich nehodi.....:o)
436349
Sinner: Kua, kazdy, kto poznal ten trailer vravi, ze poznal herca na konci. Ja si vyberam medzi dvoma a dam ruku do ohna za nich. Ale na ani jeden trailer/teaser tu sa to na nich nehodi.....:o)
0 0
reagovat
Co takhle Matrix jako oldie?
436348
Co takhle Matrix jako oldie?
0 0
reagovat
Casper: Stačí poznat herce, který říká poslední větu. Já trailer neviděl, ale poznal jsem ho a pak je hned jasný, z čeho to je! :-))
436347
Casper: Stačí poznat herce, který říká poslední větu. Já trailer neviděl, ale poznal jsem ho a pak je hned jasný, z čeho to je! :-))
0 0
reagovat
Mno tak nevim ani proc,ale na ten audio trailer sem se proste vybod ;( Proste se mi nechce poslouchat desitky traileru ;) holt lenost to je des,ale nevim proc kdyz to bylo video,tak jsem jak blazen stahoval dokud jsem na to neprisel ;-D
436346
Mno tak nevim ani proc,ale na ten audio trailer sem se proste vybod ;( Proste se mi nechce poslouchat desitky traileru ;) holt lenost to je des,ale nevim proc kdyz to bylo video,tak jsem jak blazen stahoval dokud jsem na to neprisel ;-D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se