Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128681 - 128700 Napsat příspěvek

Sinner, jackieboy

Fulscreen bohužel není, což je extrémní škoda. Tenhle trailer je totiž určitě z těch lepších (ne-li nejlepší).
438290
Fulscreen bohužel není, což je extrémní škoda. Tenhle trailer je totiž určitě z těch lepších (ne-li nejlepší).
Sinner, jackieboy
0 0
reagovat

jackieboy

Tocilo se i u nas.
438289
Tocilo se i u nas.
jackieboy
0 0
reagovat

island

jejda, to se tesim! doufam, ze bude i full :-) hele lidi, ja si nemuzu pomoct, ale k chronicles of narnia - neni to v cechach? me tam furt nak nesedi ta skalni brana....ale jo, je to v cechach, ze jo?...nebo ne?
438288
jejda, to se tesim! doufam, ze bude i full :-) hele lidi, ja si nemuzu pomoct, ale k chronicles of narnia - neni to v cechach? me tam furt nak nesedi ta skalni brana....ale jo, je to v cechach, ze jo?...nebo ne?
island
0 0
reagovat
Cival: Díky! Pokud by byla i fullscreen verze, tak budu moc rád... :-))
438287
Cival: Díky! Pokud by byla i fullscreen verze, tak budu moc rád... :-))
0 0
reagovat
Behem noci se tu objevi... :-)
438286
Behem noci se tu objevi... :-)
0 0
reagovat
Aha... :-)
438285
Aha... :-)
0 0
reagovat

Sinner

On vysel nejaky, jaky tu nemame? Ja ho nejak nevidim...
438284
On vysel nejaky, jaky tu nemame? Ja ho nejak nevidim...
Sinner
0 0
reagovat

The Island

Na apple.com je nový trailer k The Island a je VÝBORNÝ!!! :-))
438283
Na apple.com je nový trailer k The Island a je VÝBORNÝ!!! :-))
The Island
0 0
reagovat

batman begins

pokud nemate chut na stream, doporucuju tuhle stomegovou pecku prvnich deseti minut link
438282
pokud nemate chut na stream, doporucuju tuhle stomegovou pecku prvnich deseti minut http://www.movie-list.net/exclusive/batman-begins-10min-trailer-640.mov
batman begins
0 0
reagovat
radecacek: Myslím že za 15 miliónů, nebo kolik za to dostal ani nemusel bejt zfetovenej, aby to vzal.
438281
radecacek: Myslím že za 15 miliónů, nebo kolik za to dostal ani nemusel bejt zfetovenej, aby to vzal.
0 0
reagovat

K0C0UR, Cival

Já to chápu. Bylo to míněno jako dotaz ne apel, abyste to hned přidali. Kdybych po tom traileru hodně toužil tak si ho stáhnu odjinud. Mě spíš šlo o informace o filmu které dávate u profilu.V klidu počkám :-)
438280
Já to chápu. Bylo to míněno jako dotaz ne apel, abyste to hned přidali. Kdybych po tom traileru hodně toužil tak si ho stáhnu odjinud. Mě spíš šlo o informace o filmu které dávate u profilu.V klidu počkám :-)
K0C0UR, Cival
0 0
reagovat

Rastr

Ono je blby se jeden den vytasit se sesti trailerama a dalsi tri dny susit hubu... koukame na vsechny trailery a 99% tech, co jsou v aglistine a maj u nas premieru narveme do profilu. Takze ta klasicka otazka "planujete?" nebo "bude?" je skoro pokazde zbytecna... :-)
438279
Ono je blby se jeden den vytasit se sesti trailerama a dalsi tri dny susit hubu... koukame na vsechny trailery a 99% tech, co jsou v aglistine a maj u nas premieru narveme do profilu. Takze ta klasicka otazka "planujete?" nebo "bude?" je skoro pokazde zbytecna... :-)
Rastr
0 0
reagovat

Rastr

Kliiid ;). Nejsme roboti, navíc včera už jsme vám předložili optimální množství trailerů a chtěli jsme si také něco nechat na víkend :). History bude během dneška spolu s dalšími kusy. Dočkej času.
438278
Kliiid ;). Nejsme roboti, navíc včera už jsme vám předložili optimální množství trailerů a chtěli jsme si také něco nechat na víkend :). History bude během dneška spolu s dalšími kusy. Dočkej času.
Rastr
0 0
reagovat

A History of Violence

Neplánujete přidat profil k filmu A History of Violence s Viggem Mortensnem ?
438277
Neplánujete přidat profil k filmu A History of Violence s Viggem Mortensnem ?
A History of Violence
0 0
reagovat

Vin Diesel

Mám docela obavy o tohoto herce, nevíte, jestli se někde nepíše o tom, že třeba fetuje nebo něco podobného? Protože hrát v takový sr***e (jako je the pacifier) nemůže normální střízlivej, nezfetovanej člověk
438276
Mám docela obavy o tohoto herce, nevíte, jestli se někde nepíše o tom, že třeba fetuje nebo něco podobného? Protože hrát v takový sr***e (jako je the pacifier) nemůže normální střízlivej, nezfetovanej člověk
Vin Diesel
0 0
reagovat

kfk

ale slibila mi, ze se ho vpondeli na nataceni Paĺi vam to opta, jesli by pro me naky nemel...ale zase je pro mne novinka, ze je to papirova tridiskovka. Sice stejny disky jako u toho, co mam /OST mam sberatelskou edici, takze ten vyrez me nijak neoslni/, ale stejne mile prekvapeni.Tak me tak napada, kdo videl Reservoir dogs?...to je Film!
438275
ale slibila mi, ze se ho vpondeli na nataceni Paĺi vam to opta, jesli by pro me naky nemel...ale zase je pro mne novinka, ze je to papirova tridiskovka. Sice stejny disky jako u toho, co mam /OST mam sberatelskou edici, takze ten vyrez me nijak neoslni/, ale stejne mile prekvapeni.Tak me tak napada, kdo videl Reservoir dogs?...to je Film!
kfk
0 0
reagovat

jackieboy

Tak jí poděkuj;-).
438274
Tak jí poděkuj;-).
jackieboy
0 0
reagovat

ehm

nonic, maminka dvd neprinesla...ale slibuje ho. A o tom dabingu vi presne to, co sem predpokladal - nic...
438273
nonic, maminka dvd neprinesla...ale slibuje ho. A o tom dabingu vi presne to, co sem predpokladal - nic...
ehm
0 0
reagovat

Ravenhorn

Aha....počkej chvilku;-)
438272
Aha....počkej chvilku;-)
Ravenhorn
0 0
reagovat

kfk

Jaktože jsi nehodnotil Pána prstenů trailery. Jsem se koukal jak hodnotiš.Velmi zajímavě.Jen mi tam ale chybí Pán prstenů???? :-)
438271
Jaktože jsi nehodnotil Pána prstenů trailery. Jsem se koukal jak hodnotiš.Velmi zajímavě.Jen mi tam ale chybí Pán prstenů???? :-)
kfk
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se