Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128441 - 128460 Napsat příspěvek

EDDIE

Spider-Man si neužíval svých schopností? Viděli jsme ten samý film?
438530
Spider-Man si neužíval svých schopností? Viděli jsme ten samý film?
EDDIE
0 0
reagovat

jackieboy

Na mě je The Think moc kamenej.
Na HumanT mě dotává jak si užívá to, že tu schopnosti má. Narozdíl od třeba Spider-mana, který mě třeba v tomhle ohledu trochu zklamal.
438529
Na mě je The Think moc kamenej. Na HumanT mě dotává jak si užívá to, že tu schopnosti má. Narozdíl od třeba Spider-mana, který mě třeba v tomhle ohledu trochu zklamal.
jackieboy
0 0
reagovat
Já bych po ní teda herecký umění ani moc nevyžadoval bejt jí na blízku =) Jessica lalala Jessica :P
438528
Já bych po ní teda herecký umění ani moc nevyžadoval bejt jí na blízku =) Jessica lalala Jessica :P
0 0
reagovat
tedka uz spis tak tri tejdny stara :D
438527
tedka uz spis tak tri tejdny stara :D
0 0
reagovat

hehe

to je jak na truc, uz tam pokukuje nekdo jinej...a opravdu vypada jak tri dny stara mrtvola :-))))
438526
to je jak na truc, uz tam pokukuje nekdo jinej...a opravdu vypada jak tri dny stara mrtvola :-))))
hehe
0 0
reagovat

imf

nemyslel sem to tak, ze by byla pro komiksarny jak stvorena pro to, ze ma paknou prdel. Precti si to znova.To byl jenom takovej dodatek, vis? :-) nechci se ji nijak zastavat (ostatne me srdce ve filmovem prumyslu stale patri te krasavici, co mrka pod napisem Trailer Tydne :-)...a vypada tam mimochodem jako by byla tri dny po smrti), ale ja si jen nedovedu predstavit pro komiksovou hrdinku nikoho jinyho. Btw Dark Angel sem nevidel...a v SinCity se mi libila jeji prd.. :-))))))))) point is, ze pro me je do role zenske komiksove postavy jak stvorena, i pres jeji nulove herecke umeni. 2eddie - pro me je favo the thing :)
438525
nemyslel sem to tak, ze by byla pro komiksarny jak stvorena pro to, ze ma paknou prdel. Precti si to znova.To byl jenom takovej dodatek, vis? :-) nechci se ji nijak zastavat (ostatne me srdce ve filmovem prumyslu stale patri te krasavici, co mrka pod napisem Trailer Tydne :-)...a vypada tam mimochodem jako by byla tri dny po smrti), ale ja si jen nedovedu predstavit pro komiksovou hrdinku nikoho jinyho. Btw Dark Angel sem nevidel...a v SinCity se mi libila jeji prd.. :-))))))))) point is, ze pro me je do role zenske komiksove postavy jak stvorena, i pres jeji nulove herecke umeni. 2eddie - pro me je favo the thing :)
imf
0 0
reagovat

imf

Jo místo Alby bych taky rači viděl nějákou jinou .....
Ale myslím že hlavním tahákem v F4 bude Human Torch. A ten je perfektní - alespoň mě teda vyhovuje.
438524
Jo místo Alby bych taky rači viděl nějákou jinou ..... Ale myslím že hlavním tahákem v F4 bude Human Torch. A ten je perfektní - alespoň mě teda vyhovuje.
imf
0 0
reagovat

jackieboy

Je pro comicsarny jako stvorena, protoze ma peknou pr... ehm? Aha. ;) Ta holka neumi hrat, stacilo videt libovolnou epizodu Dark Angel A Sin City... fakt se bojim s cim na nas vybafne v F4 ale jeji "look at me" a "let´s" mi nahanej strach. ;)
438523
Je pro comicsarny jako stvorena, protoze ma peknou pr... ehm? Aha. ;) Ta holka neumi hrat, stacilo videt libovolnou epizodu Dark Angel A Sin City... fakt se bojim s cim na nas vybafne v F4 ale jeji "look at me" a "let´s" mi nahanej strach. ;)
jackieboy
0 0
reagovat

bg

to bylo ale hned jasny, ne?...hehe, a ja myslel, ze si delate prcu.Ale abych pravdu rek, tak me ten trailer nikterak nenadchl. Co me spis prekvapilo, bylo, jak spatne na me zapusobil trailer na SinCity v kine, kdyz uz sme u ty Alby...proste se mi to mnohem vic libi na kompu, nez v kine. Uz to nemelo takovy grady, a to ze ten trailer mam fakt rad. Divne, divne. Jinak 2imf: mozna ti leze na nervy /a priznavam, ze me uz trochu taky/, ale musis uznat, ze je pro komiksarny jak stvorena...aspon ja ten nazor zastavam....a ma peknou prdel...ehm
438522
to bylo ale hned jasny, ne?...hehe, a ja myslel, ze si delate prcu.Ale abych pravdu rek, tak me ten trailer nikterak nenadchl. Co me spis prekvapilo, bylo, jak spatne na me zapusobil trailer na SinCity v kine, kdyz uz sme u ty Alby...proste se mi to mnohem vic libi na kompu, nez v kine. Uz to nemelo takovy grady, a to ze ten trailer mam fakt rad. Divne, divne. Jinak 2imf: mozna ti leze na nervy /a priznavam, ze me uz trochu taky/, ale musis uznat, ze je pro komiksarny jak stvorena...aspon ja ten nazor zastavam....a ma peknou prdel...ehm
bg
0 0
reagovat
Ten kluk má pravdu... tak se omlouvám za zmatky. Jde skutečně o dvě různé osoby a já si budu pro příště lépe hlídat fakta ;)
438521
Ten kluk má pravdu... tak se omlouvám za zmatky. Jde skutečně o dvě různé osoby a já si budu pro příště lépe hlídat fakta ;)
0 0
reagovat

kfk

Asi proto, ze Monica a "Keira" v tom traileru jsou dve ruzne osoby (imho, videl jsem ho jen jednou ;)
438520
Asi proto, ze Monica a "Keira" v tom traileru jsou dve ruzne osoby (imho, videl jsem ho jen jednou ;)
kfk
0 0
reagovat

F4 trailer

Dame ho jenom do klipu, jsou v nem dohromady snad jen tri novy zabery... jinak Jessica Alba uz mi fakt leze na nervy. Ale jakoze hodne. ;)
438519
Dame ho jenom do klipu, jsou v nem dohromady snad jen tri novy zabery... jinak Jessica Alba uz mi fakt leze na nervy. Ale jakoze hodne. ;)
F4 trailer
0 0
reagovat

Grimm brothers

Jsem snad jedinej, komu tam ta Monica v žádném ohledu nepřipadala jako Keira?
438518
Jsem snad jedinej, komu tam ta Monica v žádném ohledu nepřipadala jako Keira?
Grimm brothers
0 0
reagovat

jackieboy

Díky
438517
Díky
jackieboy
0 0
reagovat

f4

je fakt, že ten TRAILER">link je veeelice peknej. Ale neni tam prakticky nic novyho, je vlastne stejnej jako minuly, akorat ma nektery zabery delsi, nebo je videt vic /zjevne cerstve dodelanejch/ sp. efektu...ale stejne je to krasa a ja se zacinam cim dal tim vic tesit!
438516
je fakt, že ten TRAILER je veeelice peknej. Ale neni tam prakticky nic novyho, je vlastne stejnej jako minuly, akorat ma nektery zabery delsi, nebo je videt vic /zjevne cerstve dodelanejch/ sp. efektu...ale stejne je to krasa a ja se zacinam cim dal tim vic tesit!
f4
0 0
reagovat
Jak to vypadá s tím novým trailerem na Fantastic 4? Objeví se tu odkaz během dneška?
438515
Jak to vypadá s tím novým trailerem na Fantastic 4? Objeví se tu odkaz během dneška?
4
0 0
reagovat

Grimmove

takze nejsem jedinej, komu se zdalo, ze tam porad vidi Keiru Knightley? Tak to sem rad :D
438514
takze nejsem jedinej, komu se zdalo, ze tam porad vidi Keiru Knightley? Tak to sem rad :D
Grimmove
0 0
reagovat

Brothers Grimm

zatím zde.">link Profil bude kolem půlnoci.
438513
zatím zde. Profil bude kolem půlnoci.
Brothers Grimm
0 0
reagovat

kryšpín

Pokud sis vyrobil nějakou větší, rádi ji sem dáme.
438512
Pokud sis vyrobil nějakou větší, rádi ji sem dáme.
kryšpín
0 0
reagovat

Oliver Twist

Proč je jen v Low kvalitě? Já jsem low nikdy nestahoval.
438511
Proč je jen v Low kvalitě? Já jsem low nikdy nestahoval.
Oliver Twist
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se