Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 127881 - 127900 Napsat příspěvek

oli.G

O.K. Sorry, moje chyba.:))
439090
O.K. Sorry, moje chyba.*:))*
oli.G
0 0
reagovat

Marty

Zatim to vypada blede, ale vzhledem k tomu, ze tihle (nove prejmenovani) Green Street hooligans sibraji dobre recenze a chystaji se do US kin, urcita nadeje tu je. Narazil jsem i na dost mezinardnich traileru, ale jeste jsem nemel cas z nich vybirat ty nejlepsi... dnaska na to mrknu a kdyztak nejakej pripisu :-)
439089
Zatim to vypada blede, ale vzhledem k tomu, ze tihle (nove prejmenovani) Green Street hooligans sibraji dobre recenze a chystaji se do US kin, urcita nadeje tu je. Narazil jsem i na dost mezinardnich traileru, ale jeste jsem nemel cas z nich vybirat ty nejlepsi... dnaska na to mrknu a kdyztak nejakej pripisu :-)
Marty
0 0
reagovat

MYSTIC

Marty nemysli Football Factory, ale Hooligans (2005) s Elijahom Woodom, co je uplne iny film... ale to by si mal vediet, ked uz mas toho Wooda ako ikonku. ;)
439088
Marty nemysli Football Factory, ale Hooligans (2005) s Elijahom Woodom, co je uplne iny film... ale to by si mal vediet, ked uz mas toho Wooda ako ikonku. ;)
MYSTIC
0 0
reagovat

Marty

Podle mě nepůjde, když už to je v půjčovnách i na DVD, tak proč by to teď dávalido kin! Myslíš Football Factory (Hooligans)!
439087
Podle mě nepůjde, když už to je v půjčovnách i na DVD, tak proč by to teď dávalido kin! Myslíš Football Factory (Hooligans)!
Marty
0 0
reagovat

Harry Potter 4

Nevíte někdo kdy bude ten slibovanej novej trailer na Harryho Potter 4????
439086
Nevíte někdo kdy bude ten slibovanej novej trailer na Harryho Potter 4????
Harry Potter 4
0 0
reagovat

re

Nevite nekdo jestli film hooligans (Elijah Wood) pujde vubec do kin?
PS: Cival, ta zprava s Weather Manem potesila:)).
439085
Nevite nekdo jestli film hooligans (Elijah Wood) pujde vubec do kin? PS: Cival, ta zprava s Weather Manem potesila*:))*.
re
0 0
reagovat

vincent

-no mě nic nedošlo, šádný authoring nic.
Tak tady je ICQ 264-637-418
439084
-no mě nic nedošlo, šádný authoring nic. Tak tady je ICQ 264-637-418
vincent
0 0
reagovat
Malinko se zmenilo pocasi - odnesli to Druha strana mince, The Man a Boogeyman, ktere v distribuci asi nepotkame, ale bohate to vynahradi fakt, ze The Weather Man se posouva na unor pristiho roku. Aspon neco :-)
439083
Malinko se zmenilo pocasi - odnesli to Druha strana mince, The Man a Boogeyman, ktere v distribuci asi nepotkame, ale bohate to vynahradi fakt, ze The Weather Man se posouva na unor pristiho roku. Aspon neco :-)
0 0
reagovat
Marty, odepsal jsem ti na icq co se týká Love Song a kde jsem to viděl. A Civale neber tady v tý diskuzi všechno až tak vážně - protože co se týká mě, do žádné rozmíšky bych se nezařadil a můžu tě ujistit, že to beru s větším náhledem než se ti možná zdá. A diskuze na TZ zase neni tak bůhvíjaká, aby tady někdo nesměl čas od času utrousit pár keců. ;)
439082
Marty, odepsal jsem ti na icq co se týká Love Song a kde jsem to viděl. A Civale neber tady v tý diskuzi všechno až tak vážně - protože co se týká mě, do žádné rozmíšky bych se nezařadil a můžu tě ujistit, že to beru s větším náhledem než se ti možná zdá. A diskuze na TZ zase neni tak bůhvíjaká, aby tady někdo nesměl čas od času utrousit pár keců. ;)
0 0
reagovat
Nejede. Ale brzy se to zmeni. Trpelivost prosim, az to bude, tak budem informovat :-)
439081
Nejede. Ale brzy se to zmeni. Trpelivost prosim, az to bude, tak budem informovat :-)
0 0
reagovat
Heliky vám jde se přihlašování přes cookies? Já zaškrtnu automaticky a vůbec mi to při novém otevření stránek nepřihlásí. A to jsem vůbec nic s konfigurací nedělal..
439080
Heliky vám jde se přihlašování přes cookies? Já zaškrtnu automaticky a vůbec mi to při novém otevření stránek nepřihlásí. A to jsem vůbec nic s konfigurací nedělal..
0 0
reagovat

dreana

Já se na to díval včera v noci znovu a bál sem se opět:)).
439079
Já se na to díval včera v noci znovu a bál sem se opět*:))*.
dreana
0 0
reagovat

to M@rty

no ja se pravě bat nechci, takže asi nebude dobrý na to chodit :-)) ale dík:))
439078
no ja se pravě bat nechci, takže asi nebude dobrý na to chodit :-)) ale dík*:))*
to M@rty
0 0
reagovat

x-ray dog

yuva, nejaka dobra duse buhviodkud mi poslala tri songy tohodle "trailer-music boha" a musim rict, ze parada. Obzvlast Here comes the King (Narnia) je teda naprosto uchvatny!"!
439077
yuva, nejaka dobra duse buhviodkud mi poslala tri songy tohodle "trailer-music boha" a musim rict, ze parada. Obzvlast Here comes the King (Narnia) je teda naprosto uchvatny!"!
x-ray dog
0 0
reagovat

trrrr

clovek pride po tejdnu a neco, a hned skoro 200 prispevku.blee.Anyway, zachytil sem neco o Love song.....ehe, nejake dobre zpravy??!!jesli to nekdo ma, tak se mi pls ozvete na mejl...sice tu ted pekelne dlouho nebudu, ale zkuste to pls..danke.btw: sem rad, ze nejsem jedinej s tak pesimistickym pohledem na NW...
439076
clovek pride po tejdnu a neco, a hned skoro 200 prispevku.blee.Anyway, zachytil sem neco o Love song.....ehe, nejake dobre zpravy??!!jesli to nekdo ma, tak se mi pls ozvete na mejl...sice tu ted pekelne dlouho nebudu, ale zkuste to pls..danke.btw: sem rad, ze nejsem jedinej s tak pesimistickym pohledem na NW...
trrrr
0 0
reagovat

vincent

Já myslel jako film A Love Song For Bobby Long kde jsi viděl?).
439075
Já myslel jako film A Love Song For Bobby Long kde jsi viděl*?)*.
vincent
0 0
reagovat

Cival

Ještě jsi tam měl připsat mě! Já s nimi ze začátku také "diskutoval".
439074
Ještě jsi tam měl připsat mě! Já s nimi ze začátku také "diskutoval".
Cival
0 0
reagovat

CIVAL

:+Dobrý nápad to smazat.:+
439073
*:+*Dobrý nápad to smazat.*:+*
CIVAL
0 0
reagovat

Cival

My ostatni dekujeme ;)
439072
My ostatni dekujeme *;)*
Cival
0 0
reagovat
Vazeni, dosla mi trpelivost. Vsechny zucastnene v rozmisce kfk, Vincent, Mystic a kdovikdo jeste prosim o rozebirani ryze filmovych temat. Zbytek si drhnete po mailu. Jakekoliv nasledujici reakce "ja nic", "to oni" ci "ja se jen branil apod." mazu taktez. Diky za pochopeni a uz nezlobte :-)
439071
Vazeni, dosla mi trpelivost. Vsechny zucastnene v rozmisce kfk, Vincent, Mystic a kdovikdo jeste prosim o rozebirani ryze filmovych temat. Zbytek si drhnete po mailu. Jakekoliv nasledujici reakce "ja nic", "to oni" ci "ja se jen branil apod." mazu taktez. Diky za pochopeni a uz nezlobte :-)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se