Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 122561 - 122580 Napsat příspěvek
..to já měl opic rozhodně víc--
442489
..to já měl opic rozhodně víc--
0 0
reagovat
sakra a já si se svejma čtyřma tolik fandil:D:D
442488
sakra a já si se svejma čtyřma tolik fandil*:D**:D*
0 0
reagovat
JÓ, už jich mam devět!
442487
JÓ, už jich mam devět!
0 0
reagovat

@LL

Nemate nahodou nekdo link na 12 OPIC ??? Strasne dlouho ho hledam a nemuzu ho najit :-( !
442486
Nemate nahodou nekdo link na 12 OPIC ??? Strasne dlouho ho hledam a nemuzu ho najit :-( !
@LL
0 0
reagovat

imf

Jsem tusil, ze je to hoax a ze Greengrass tocit Watchmeny nebude.Spousta lidi McTeigua chce (spis cely tym spolu s bratry Wachowskimi). Uvidime po premiere Vendetty.
442485
Jsem tusil, ze je to hoax a ze Greengrass tocit Watchmeny nebude.Spousta lidi McTeigua chce (spis cely tym spolu s bratry Wachowskimi). Uvidime po premiere Vendetty.
imf
0 0
reagovat

Hip Hop Film

Ten Hip Hopovej film z madarska je myslim Distrikt ale to je stary,jestli to je to co myslis
442484
Ten Hip Hopovej film z madarska je myslim Distrikt ale to je stary,jestli to je to co myslis
Hip Hop Film
0 0
reagovat

xMort

Ne...
442483
Ne...
xMort
0 0
reagovat

imf

Četl jsi V for Vendetta?
442482
Četl jsi V for Vendetta?
imf
0 0
reagovat

Sharper

To je stara a uz davno dementovana zprava. V kurzu je ted McTeigue (V for V)... ale tomu radsi neverim... Vendetta sice sbira samy kladny recenze, ale me bude muset tenhle second unitak jeste presvedcit... v trailerech se mu to nepovedlo.
442481
To je stara a uz davno dementovana zprava. V kurzu je ted McTeigue (V for V)... ale tomu radsi neverim... Vendetta sice sbira samy kladny recenze, ale me bude muset tenhle second unitak jeste presvedcit... v trailerech se mu to nepovedlo.
Sharper
0 0
reagovat

Watchmen

Ted jsem (teprve) zjistil pri hledani informaci o Bloody Sunday, kterou dava dneska CT2, ze Paul vzal reziserskou stolicku pro nataceni Watchmen a uz jsou v pre-produkci (je to na imdb, mozna nejaky hoax, update 17.2). Pro me velke prekvapeni. Uz kdysi Terry Gilliam prohlasil, ze je to nezfilmovatelne a ze by radsi udelal serial. Uvidime,jak se z touto tezkou latkou popere reziser jednoho z nejlepsich filmu roku 2004 (a jestli se s ni vubec popere, protoze kazdy reziser zatim Watchmeny po nejake dobe odmitl).
442480
Ted jsem (teprve) zjistil pri hledani informaci o Bloody Sunday, kterou dava dneska CT2, ze Paul vzal reziserskou stolicku pro nataceni Watchmen a uz jsou v pre-produkci (je to na imdb, mozna nejaky hoax, update 17.2). Pro me velke prekvapeni. Uz kdysi Terry Gilliam prohlasil, ze je to nezfilmovatelne a ze by radsi udelal serial. Uvidime,jak se z touto tezkou latkou popere reziser jednoho z nejlepsich filmu roku 2004 (a jestli se s ni vubec popere, protoze kazdy reziser zatim Watchmeny po nejake dobe odmitl).
Watchmen
0 0
reagovat
nahodou nevete jak sa vola ten novy madarski hip-hopovy film ???
442479
nahodou nevete jak sa vola ten novy madarski hip-hopovy film ???
0 0
reagovat
Ali g vydel
:+
442478
Ali g vydel *:+*
0 0
reagovat

Rick Deckard

Někde jsem zahlédl plánované vysílací časy epizod a bylo to do 22. Těžko říct jestli bude potom ještě něco. Já včera v půl třetí ráno dokoukal třináctku a vážně netuším, co v těch dalších dílech bude. Tedy napadá, ale nepřijde mi to jako nejlepší řešení...
442477
Někde jsem zahlédl plánované vysílací časy epizod a bylo to do 22. Těžko říct jestli bude potom ještě něco. Já včera v půl třetí ráno dokoukal třináctku a vážně netuším, co v těch dalších dílech bude. Tedy napadá, ale nepřijde mi to jako nejlepší řešení...
Rick Deckard
0 0
reagovat

ALI G

Hele lidi videl ste nekdo Ali G Indahouse??? ja nekolikrat a je to da besta film!!!!:+:D
442476
Hele lidi videl ste nekdo Ali G Indahouse??? ja nekolikrat a je to da besta film!!!!*:+**:D*
ALI G
0 0
reagovat

oli.G

Podľa všetkého ešte plánuje aj keď si myslím že nakoniec bude točiť niečo celkom iné....
442475
Podľa všetkého ešte plánuje aj keď si myslím že nakoniec bude točiť niečo celkom iné....
oli.G
0 0
reagovat
A kolik se jich planuje?? Je nakej limit na 1 serii?
442474
A kolik se jich planuje?? Je nakej limit na 1 serii?
0 0
reagovat

Rick Deackard

Má. Ale další budou až 20. března.
442473
Má. Ale další budou až 20. března.
Rick Deackard
0 0
reagovat
Nevite nekdo kolik ma mit Prison Break dilu?? Kdyz sem se dival na dc++ tak sem to tam nasel do nakyho 12 nebo 13 dilu.. To jich vic nema?
442472
Nevite nekdo kolik ma mit Prison Break dilu?? Kdyz sem se dival na dc++ tak sem to tam nasel do nakyho 12 nebo 13 dilu.. To jich vic nema?
0 0
reagovat

Uwe Boll

Fakt nechapu jak muze Uwe Boll sehnat finance na svoje shit filmy. Vzdytz si vydelaj sotva 3 melouny a to přece nemůže prodicenty ani herec lakat v tom hrat? Casem mu treba dojdou:D
442471
Fakt nechapu jak muze Uwe Boll sehnat finance na svoje shit filmy. Vzdytz si vydelaj sotva 3 melouny a to přece nemůže prodicenty ani herec lakat v tom hrat? Casem mu treba dojdou*:D*
Uwe Boll
0 0
reagovat
asi tak
442470
asi tak
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se