Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 109041 - 109060 Napsat příspěvek

acheron

Tak teď už ton nějak vydržím. Ale popravdě jsem to řekl více méně kvůli tomu, abych vyprovokoval lidi, kterým se to líbilo, jelikož mne zajímá, jestli tady někdo takový je... ;)
456688
Tak teď už ton nějak vydržím. Ale popravdě jsem to řekl více méně kvůli tomu, abych vyprovokoval lidi, kterým se to líbilo, jelikož mne zajímá, jestli tady někdo takový je... ;)
acheron
0 0
reagovat

bapi

ad sin city: ked trpis, tak to nepozeraj. a to si sa chvalil alebo stazoval?
456687
ad sin city: ked trpis, tak to nepozeraj. a to si sa chvalil alebo stazoval?
bapi
0 0
reagovat

Fluke

BSG vůbec nesleduji, vůbec mne to nezajímá. A kdyby bylo Serenity televizák, tak bych řekl, že jsou kvalitní, ale na filmové poměry nic moc, ale třeba podle všech možných ukázek to vypadá, že takový Ghost Rider bude mít efekty mnohem horší, í když je oficiálně o 71 mil. dražší. ;)
456686
BSG vůbec nesleduji, vůbec mne to nezajímá. A kdyby bylo Serenity televizák, tak bych řekl, že jsou kvalitní, ale na filmové poměry nic moc, ale třeba podle všech možných ukázek to vypadá, že takový Ghost Rider bude mít efekty mnohem horší, í když je oficiálně o 71 mil. dražší. ;)
Fluke
0 0
reagovat

bapi

Nj, tvůj názor víceméně podporuje to co si o něm myslím já - tedy že jako samostatný film příliš nefunguje, ale jako závěrečný díl seriálu je to opravdu skvělé.
456685
Nj, tvůj názor víceméně podporuje to co si o něm myslím já - tedy že jako samostatný film příliš nefunguje, ale jako závěrečný díl seriálu je to opravdu skvělé.
bapi
0 0
reagovat
bapi nevím, ale pokud ti přišly efekty ve Serenity televizní, tak pak ti musí přijít i efekty v BSG televizní, protože je dělá stejná firma a jsou podle mě na velmi vysoké úrovni na televizi;)
456684
bapi nevím, ale pokud ti přišly efekty ve Serenity televizní, tak pak ti musí přijít i efekty v BSG televizní, protože je dělá stejná firma a jsou podle mě na velmi vysoké úrovni na televizi;)
0 0
reagovat

HAL

Neviděl, ale slyšel jsem o něm.
456683
Neviděl, ale slyšel jsem o něm.
HAL
0 0
reagovat
456682
http://www.rottentomatoes.com/m/300/gallery.php?page=46&size=hires&nopop=1 *:+*
0 0
reagovat

bapi

Viděl jsi Firefly?
456681
Viděl jsi Firefly?
bapi
0 0
reagovat
cival >asi dve vteriny :)
456680
cival >asi dve vteriny :)
0 0
reagovat

imf

Omlouvám se. Ale spíš to mělo být směrem k budoucnosti Whedona. Jako je fakt celkem škoda, že nedostal ty X-Men 3. Aspoň scénář by byl slušnej. Ale příště už to naházím pod profily. ;)
456679
Omlouvám se. Ale spíš to mělo být směrem k budoucnosti Whedona. Jako je fakt celkem škoda, že nedostal ty X-Men 3. Aspoň scénář by byl slušnej. Ale příště už to naházím pod profily. ;)
imf
0 0
reagovat
Smeruj trochu tu svoji hyperaktivitu... treba tim, ze komentar k Serenity hodis do profilu k Serenity. ;)
456678
Smeruj trochu tu svoji hyperaktivitu... treba tim, ze komentar k Serenity hodis do profilu k Serenity. ;)
0 0
reagovat
Dneska jsem ještě viděl Serenity a docela zklamání. Whedon sice má potenciál, ale scénář k Serenity je fakt hodně špatnej a navíc je to totální vykrádačka SW (aspoň tak to působí na mně). Efekty jsou televizní, což nepřekvapí vzhledem k rozpočtu. A jelikož šly skoro všechny peníze do výpravy, CGI... tak obsazení je tragický, až na Chiwetela a Alana "Piráta Stevea" Tudyka. Několikrát jsem se přistihl při myšlenkách typu: "kdyby měli peníze, tak toho by hrál Christian Bale, toho zase Ryan Reynolds, tu prozměnu Julia Roberts...". 3/10 a jsem moc zvědavý s čím příjde Whedon příště.

P.S. Teď trpím u Sin City a je to ještě mnohem mnohem horší, než když jsem to viděl před necelými 2 lety.

P.S.S. Shválně, jestli někdo uhádne, z čeho pochází moje ikonka. ;)
456677
Dneska jsem ještě viděl Serenity a docela zklamání. Whedon sice má potenciál, ale scénář k Serenity je fakt hodně špatnej a navíc je to totální vykrádačka SW (aspoň tak to působí na mně). Efekty jsou televizní, což nepřekvapí vzhledem k rozpočtu. A jelikož šly skoro všechny peníze do výpravy, CGI... tak obsazení je tragický, až na Chiwetela a Alana "Piráta Stevea" Tudyka. Několikrát jsem se přistihl při myšlenkách typu: "kdyby měli peníze, tak toho by hrál Christian Bale, toho zase Ryan Reynolds, tu prozměnu Julia Roberts...". 3/10 a jsem moc zvědavý s čím příjde Whedon příště. P.S. Teď trpím u Sin City a je to ještě mnohem mnohem horší, než když jsem to viděl před necelými 2 lety. P.S.S. Shválně, jestli někdo uhádne, z čeho pochází moje ikonka. ;)
0 0
reagovat

runner

Dík, po dlouhém boji :D jsem zvítězil, musel jsem jí najít ve zdrojáku potvoru:D.
456676
Dík, po dlouhém boji *:D* jsem zvítězil, musel jsem jí najít ve zdrojáku potvoru*:D*.
runner
0 0
reagovat
st39.: Jak dlouho se ti prosim te potom nacita Comingsoon? Semestr?
456675
st39.: Jak dlouho se ti prosim te potom nacita Comingsoon? Semestr?
0 0
reagovat
Mate asi zajimavy pripojeni... mam IE a stranky se mi nacitaj asi tak pul vteriny. ;)
456674
Mate asi zajimavy pripojeni... mam IE a stranky se mi nacitaj asi tak pul vteriny. ;)
0 0
reagovat
Tak teda jo...
Nemá někdo zájem koupit stařičký Celeron 266MHz s 64MB ram? Je to komplet pc s klávesnicí a myší, cd-rom a cca 4GB HDD...
Cena? Asi po domluvě, ale těch tří stovek to hodnotu má :D... Ideální na net (síťovka možná k dodání ;)... Prosím, potřebuju se toho zbavit a je mi to líto vyhazovat...
456673
Tak teda jo... Nemá někdo zájem koupit stařičký Celeron 266MHz s 64MB ram? Je to komplet pc s klávesnicí a myší, cd-rom a cca 4GB HDD... Cena? Asi po domluvě, ale těch tří stovek to hodnotu má :D... Ideální na net (síťovka možná k dodání ;)... Prosím, potřebuju se toho zbavit a je mi to líto vyhazovat...
0 0
reagovat
aha :D vtipny, me se v IE stranky s tou reklamou nacitaj asi pul minuty, no rofl.
456672
aha :D vtipny, me se v IE stranky s tou reklamou nacitaj asi pul minuty, no rofl.
0 0
reagovat
jaka reklama zase?
456671
jaka reklama zase?
0 0
reagovat

2imf

Záleží od toho, o čo konkrétne ide. Napr ak má človek problémy so svojim linuxom, dočká sa ho naozaj hojne ;)
456670
Záleží od toho, o čo konkrétne ide. Napr ak má človek problémy so svojim linuxom, dočká sa ho naozaj hojne *;)*
2imf
0 0
reagovat
Muzes to zkusit ;)
456669
Muzes to zkusit ;)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se