Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104841 - 104860 Napsat příspěvek

fingofilncz

fluke nejradši něco na tenhle způsob: link ;)

novela- go on ;)
460492
fluke nejradši něco na tenhle způsob: http://www.pozitivni-noviny.cz/IMAGES/baba.jpg *;)* novela- go on *;)*
fingofilncz
0 0
reagovat

Fluke

Nemělo by to bejt: 1. Dobré jídlo 2. Dobré(=krasné) ženy 3. Dobré pití ?;)
460491
Nemělo by to bejt: 1. Dobré jídlo 2. Dobré(=krasné) ženy 3. Dobré pití ?*;)*
Fluke
0 0
reagovat
Má to vůbec cenu číst, těch skoro 200 zpráv tady?
460490
Má to vůbec cenu číst, těch skoro 200 zpráv tady?
0 0
reagovat
Jardus: Tady není demokracie, zvykni si, že občas je tu protekce;)

tři nejlepší věci na jsou u mě: 1.Dobré jídlo, 2. Ženy, 3. Dobré pití:)
460489
Jardus: Tady není demokracie, zvykni si, že občas je tu protekce;) tři nejlepší věci na jsou u mě: 1.Dobré jídlo, 2. Ženy, 3. Dobré pití*:)*
0 0
reagovat

jardus

nezáviď ;) když imfoj doneseš na TN flašku, taky ji budeš mít ;) ... ale taky mě těch 130 příspěvků překvapilo :))
460488
nezáviď *;)* když imfoj doneseš na TN flašku, taky ji budeš mít ;) ... ale taky mě těch 130 příspěvků překvapilo *:))*
jardus
0 0
reagovat
no sakra co to je, člověk v tu v noci není a přijde o takovou zábavu :D no chlast to je prostě třetí nejlepší věc na světě (ženský, film)
Ale zajímavý je, když jsme tady diskutovali chvílu o autech už se imf rozčiloval, že nás málem zabije a vy tady takhle mega OT a nic jo?? :+ to je protekce normální... ?):+
460487
no sakra co to je, člověk v tu v noci není a přijde o takovou zábavu *:D* no chlast to je prostě třetí nejlepší věc na světě (ženský, film) Ale zajímavý je, když jsme tady diskutovali chvílu o autech už se imf rozčiloval, že nás málem zabije a vy tady takhle mega OT a nic jo?? *:+* to je protekce normální... *?)**:+*
0 0
reagovat

fluke

Ja sa stavím, že Malignus používa vhodnú ochranu, takže je pravdepodobnosť nákazy minimálna :D
460486
Ja sa stavím, že Malignus používa vhodnú ochranu, takže je pravdepodobnosť nákazy minimálna *:D*
fluke
0 0
reagovat

lubo

Na to se zeptej Malignuse;)

Jen mě štve, že venku je sluníčko a já u kompu se zábalem?)
460485
Na to se zeptej Malignuse;) Jen mě štve, že venku je sluníčko a já u kompu se zábalem*?)*
lubo
0 0
reagovat
Jak tak čítam, tak sa tu začínajú rozmáhať akési virózy. Hal, Karlos, Fluke... dúfam, že sa to neprenáša internetom ?)
460484
Jak tak čítam, tak sa tu začínajú rozmáhať akési virózy. Hal, Karlos, Fluke... dúfam, že sa to neprenáša internetom *?)*
0 0
reagovat
Fluke: Keep it ;)
460483
Fluke: Keep it ;)
0 0
reagovat
Fluke: ee, zatím můžu mluvit, ale asi tak jak Tom Jones ;)... A ty příjemné stavy, jako když máš v krku knedlík velikosti tenisáku brr :D... Aspoň už mi povolil nos, takže můžu alespoň nepatrně dýchat...:D:D:D
Malignus: Tím humorem bylo myšleno naše popichování... Pokud ti k životu stačí to, co jsi vyjmenoval, asi do toho nic nikomu není ;)
460482
Fluke: ee, zatím můžu mluvit, ale asi tak jak Tom Jones ;)... A ty příjemné stavy, jako když máš v krku knedlík velikosti tenisáku brr :D... Aspoň už mi povolil nos, takže můžu alespoň nepatrně dýchat...:D:D:D Malignus: Tím humorem bylo myšleno naše popichování... Pokud ti k životu stačí to, co jsi vyjmenoval, asi do toho nic nikomu není ;)
0 0
reagovat

Vinc

Dobrá, naběhl sem si sám:)...chceš mít taky vyrážku?:D
460481
Dobrá, naběhl sem si sám:)...chceš mít taky vyrážku?*:D*
Vinc
0 0
reagovat
To je psychošikana v přímém přenosu, parta nařvaných borců si vybere slabého jedince a dělá si srandu z jeho životního stylu, a co je nejhorší, dělá to pomocí odborných názvů.:D Je to tu samý nerd a geek.:))
460480
To je psychošikana v přímém přenosu, parta nařvaných borců si vybere slabého jedince a dělá si srandu z jeho životního stylu, a co je nejhorší, dělá to pomocí odborných názvů.*:D* Je to tu samý nerd a geek.*:))*
0 0
reagovat
Fluke, to ale nebudou mít kamarádi v šatně radost.. nebo jim to neřekneš a za tejden tam budou mít vyrážku? :D
460479
Fluke, to ale nebudou mít kamarádi v šatně radost.. nebo jim to neřekneš a za tejden tam budou mít vyrážku? *:D*
0 0
reagovat

Malignus

Nejlépe od Thermaltaku, viď;)
460478
Nejlépe od Thermaltaku, viď;)
Malignus
0 0
reagovat
Fluke: Tak si tam strc hadicku a vyplachni si... :))
460477
Fluke: Tak si tam strc hadicku a vyplachni si... *:))*
0 0
reagovat
Hem, hezky se to tu rozjelo, taky mám problém, mám nějaký svinstvo v krku a nemůžu tudíž provádět jisté ústní úkony:))

Karlos: tak mám podrážděnej krk a nemůžu polykat, nějakej streptokok, jak si dopad ty?:)
460476
Hem, hezky se to tu rozjelo, taky mám problém, mám nějaký svinstvo v krku a nemůžu tudíž provádět jisté ústní úkony:)) Karlos: tak mám podrážděnej krk a nemůžu polykat, nějakej streptokok, jak si dopad ty?*:)*
0 0
reagovat
?)
460475
*?)*
0 0
reagovat

bapi

Do I look like I give a damn? 8)
460474
Do I look like I give a damn? *8)*
bapi
0 0
reagovat

xMort

To je věc názoru... ;)
460473
To je věc názoru... ;)
xMort
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se