Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9981 - 10000 Napsat příspěvek
reaguje na: duro
X files maji bohužel jenom dve serie, komplet nejsou. Spis sem dost nadsenej z MASHE 
831194
X files maji bohužel jenom dve serie, komplet nejsou. Spis sem dost nadsenej z MASHE 
831185
6 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: duro
Mě tam ty Clone Wars vyskočily. Hodně se mi líbí funkce chronologického vyprávění.
831192
Mě tam ty Clone Wars vyskočily. Hodně se mi líbí funkce chronologického vyprávění.
831185
2 0
reagovat
reaguje na: duro
Díky, mrknu na to.
831191
Díky, mrknu na to.
831189
1 0
reagovat
Většinu Spider-manů má UK a Holandsko, co vím. Chybí Spider-Man 3 a Far From Home, ty má zatím Netflix. Ale jinak se píše, že chybí Incredible Hulk. Ten se dá najít jen při hledání, jinak se neukazuje. Jak je to u nás?
831190
Většinu Spider-manů má UK a Holandsko, co vím. Chybí Spider-Man 3 a Far From Home, ty má zatím Netflix. Ale jinak se píše, že chybí Incredible Hulk. Ten se dá najít jen při hledání, jinak se neukazuje. Jak je to u nás?
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja tam sekciu "horor" mám, pri rolovaní sa ti objaví taký riadok. 
831189
Ja tam sekciu "horor" mám, pri rolovaní sa ti objaví taký riadok. 
831187
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: SteKi
Četl jsem, ze by tam měla byt časem Atlanta:+ To by pak mohl dát i Cival, který v jakémsi MZ Live říkal, že by se na to podíval.
831188
Četl jsem, ze by tam měla byt časem Atlanta*:+* To by pak mohl dát i Cival, který v jakémsi MZ Live říkal, že by se na to podíval.
831186
3 0
reagovat
Avatar byl jasný Dug z Vzhůru do oblak8)

Každopádně snad trochu zapracují na více žánrech ve vyhledávání. Chybí mi sekce "horor" Ale je to jen malá moucha (která tam jen tak BTW je:D)
831187
Avatar byl jasný Dug z Vzhůru do oblak*8)* Každopádně snad trochu zapracují na více žánrech ve vyhledávání. Chybí mi sekce "horor" Ale je to jen malá moucha (která tam jen tak BTW je*:D*)
3 0
reagují: duro
reagovat
reaguje na: duro
Spidermanov má Sony dohodnuté s netflixom, tak asi preto.

Čítal som, že ešte tam chýba cca 300 titulov o ktorých sa vie, že už sú lokalizované. Ale vraj je Disney schopné tam v jeden deň hodiť aj 100 vecí naraz, tak hádam to tam čoskoro všetko nahodia
831186
Spidermanov má Sony dohodnuté s netflixom, tak asi preto. Čítal som, že ešte tam chýba cca 300 titulov o ktorých sa vie, že už sú lokalizované. Ale vraj je Disney schopné tam v jeden deň hodiť aj 100 vecí naraz, tak hádam to tam čoskoro všetko nahodia
831185
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Pekne, komplety Alias, Castle, Prison Break, 24, X-Files, Homeland, Lost... Desperate Housewifes... :D

Zatiaľ mi tam chýbajú najmä Clone Wars, ale Rebels tam sú, tak hádam pribudnú aj CW... A nie je tam žiadny hraný Spider-Man, viem, že je to Sony, ale čakal som ich tam...
831185
Pekne, komplety Alias, Castle, Prison Break, 24, X-Files, Homeland, Lost... Desperate Housewifes... *:D* Zatiaľ mi tam chýbajú najmä Clone Wars, ale Rebels tam sú, tak hádam pribudnú aj CW... A nie je tam žiadny hraný Spider-Man, viem, že je to Sony, ale čakal som ich tam...
4 0
reagují: TedGeorge, hroubek, SteKi
reagovat
Dopičéééééééé, ty scrubs tam jsou!!!
Já už dneska nedělám :D:D


Ale teda nasrali mě. Extrémně.

Hádejte co mám jako "avatar"... :(:(:D:D
Musel jsem si to změnit na Sullyho z příšerek.
831183
Dopičéééééééé, ty scrubs tam jsou!!! Já už dneska nedělám *:D**:D* Ale teda nasrali mě. Extrémně. Hádejte co mám jako "avatar"... *:(**:(**:D**:D* Musel jsem si to změnit na Sullyho z příšerek.
5 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Stejně je to za půl roku přestane bavit a budeme tu číst, jak tam nic není. :D
831176
Stejně je to za půl roku přestane bavit a budeme tu číst, jak tam nic není. *:D*
831166
4 0
reagovat
The conversation between Johnny Depp and Amber Heard had at the end of the trial has been leaked! The transcript reads:
Heard: Johnny... Hey! Can you turn around and look at me?
Depp: (bows his head)
Heard: Let's talk Johnny... Talk to me.
Depp: (Turns to his lawyer, and his lawyer shakes her head)
Heard: I have something to talk to you about.
Depp (with his head still down): I have nothing to talk to you about.
Heard: Please, look at me!
Depp: Good bye Amber.
Heard: Tell me something Johnny, do you still love me?
Depp: (Keeps quiet)
Herd: Do you still love me Johnny?
Depp (lifts his head, looks her straight in the eyes and says): Amber, this might be the last time we ever speak, so please listen to me very carefully. considering you like fighting so much why don't you visit Moviezone
831173
The conversation between Johnny Depp and Amber Heard had at the end of the trial has been leaked! The transcript reads: Heard: Johnny... Hey! Can you turn around and look at me? Depp: (bows his head) Heard: Let's talk Johnny... Talk to me. Depp: (Turns to his lawyer, and his lawyer shakes her head) Heard: I have something to talk to you about. Depp (with his head still down): I have nothing to talk to you about. Heard: Please, look at me! Depp: Good bye Amber. Heard: Tell me something Johnny, do you still love me? Depp: (Keeps quiet) Herd: Do you still love me Johnny? Depp (lifts his head, looks her straight in the eyes and says): Amber, this might be the last time we ever speak, so please listen to me very carefully. [spoiler]considering you like fighting so much why don't you visit [url=https://www.moviezone.cz/forum/kecarna]Moviezone[/url] ? [/spoiler]
3 -10
reagovat
reaguje na: Godlike
Mi mejl přišel nějak v 7 ráno a avatar je jasný lišák Nick ze Zootropolis :) 
Zatím jsem nabídku prolétl jen zběžně, ale teda musím říct, že tahle služba se mi bude hodně líbit.
831172
Mi mejl přišel nějak v 7 ráno a avatar je jasný lišák Nick ze Zootropolis :)  Zatím jsem nabídku prolétl jen zběžně, ale teda musím říct, že tahle služba se mi bude hodně líbit.
831160
7 0
reagovat
831169
https://www.change.org/p/we-were-all-busy-that-weekend-please-bring-morbius-to-the-theatre-a-third-time?fbclid=IwAR3t3wTlBBtTp_CDhX80UeW7Yc0AyjUoW8EFvQwHoZxDk_pkAcNGNOnh628 *:D*
13 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Provokujou! :D
831167
Provokujou! *:D*
831166
4 0
reagovat
Vy akoze nemate zivot ci co?:D
831166
Vy akoze nemate zivot ci co?*:D*
9 0
reagují: Memphis, verbst
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Já ho dostal hned a mám Háda z Herkula jako avatar. Spokojenější bejt nemůžu.:D
831160
Já ho dostal hned a mám Háda z Herkula jako avatar. Spokojenější bejt nemůžu.*:D*
831152
4 0
reagují: l-e-t-o
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Pro jistotu jsem si dával registraci i na sekundární email. Na ten už mi samozřejmě přihláška přišla, ale na ten primární furt ne. :D
831158
Pro jistotu jsem si dával registraci i na sekundární email. Na ten už mi samozřejmě přihláška přišla, ale na ten primární furt ne. *:D*
831152
0 0
reagovat
Ja som mal ten mail v spame/reklamy. 
A je tam už aj Orville s CZ titulkami. Som šťastný :D  :+:+:+
831157
Ja som mal ten mail v spame/reklamy.  A je tam už aj Orville s CZ titulkami. Som šťastný *:D*  *:+**:+**:+*
7 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Ty LOSTy jsem chtěl a doufal. :+
831153
Ty LOSTy jsem chtěl a doufal. *:+*
831145
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se