Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 98801 - 98820 Napsat příspěvek

Psema

A zapomínáš na to, že pokuď preferuji scifi, fantasy a historické, tak se mi líbí skoro všechno z těchto žánrů. Ostatní žánry už nedostávájí jen 9 nebo 10.
466161
A zapomínáš na to, že pokuď preferuji scifi, fantasy a historické, tak se mi líbí skoro všechno z těchto žánrů. Ostatní žánry už nedostávájí jen 9 nebo 10.
Psema
0 0
reagovat
Tak to si na nesprávné planetě.
466160
Tak to si na nesprávné planetě.
0 0
reagovat
To je hlaska mesice :D
466159
To je hlaska mesice *:D*
0 0
reagovat

Psema

Mám rád jen optimismus, positiva. Nenávidím negativa a pesimismus.
466158
Mám rád jen optimismus, positiva. Nenávidím negativa a pesimismus.
Psema
0 0
reagovat

Ravenhorn

Zrovna od tebe to sedí, tobě taky nikdo nebere, že dáváš Eragonovi a jinejm srágorám desítku. Tak mu please nech tu možnost vlastního názoru.;)
466157
Zrovna od tebe to sedí, tobě taky nikdo nebere, že dáváš Eragonovi a jinejm srágorám desítku. Tak mu please nech tu možnost vlastního názoru.*;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat
Má holt jiný vkus než většina lidí, to by nebyl první a ani poslední a nehodlám ho za to odsuzovat. A opravdu si nemyslím že by tak hodnotil jen aby na sebe upozornil ;)
466156
Má holt jiný vkus než většina lidí, to by nebyl první a ani poslední a nehodlám ho za to odsuzovat. A opravdu si nemyslím že by tak hodnotil jen aby na sebe upozornil *;)*
0 0
reagovat

Gorecki

Jestli Forest Gump, Shawshank, Sedm, Šestý smysl, Šindlerův seznam a plno daších bereš tak, že si odpad až 2* zaslouží a ani o jednu víc tak prosím :-)
466155
Jestli Forest Gump, Shawshank, Sedm, Šestý smysl, Šindlerův seznam a plno daších bereš tak, že si odpad až 2* zaslouží a ani o jednu víc tak prosím :-)
Gorecki
0 0
reagovat

aria

a opacny extrem ta nenapadol? Tie filmy ktore spominas nie su prave "intelektualne velkodiela"... (tie uvodzovky tam davam taaaaaakto velke;)
466154
a opacny extrem ta nenapadol? Tie filmy ktore spominas nie su prave "intelektualne velkodiela"... (tie uvodzovky tam davam taaaaaakto velke;)
aria
0 0
reagovat
kritici jsou od toho aby kritizovali taky to nebudou (někteří) asi moc normální lidi ale fakt že ohodnotil Seznam PP nebo Shaswsenk apod. jen 2* je na pováženou.Přemýšlím co se takovým lidem vlastně líbí.Že by třeba ten novej film s Jes. Simp.?:D
466153
kritici jsou od toho aby kritizovali taky to nebudou (někteří) asi moc normální lidi ale fakt že ohodnotil Seznam PP nebo Shaswsenk apod. jen 2* je na pováženou.Přemýšlím co se takovým lidem vlastně líbí.Že by třeba ten novej film s Jes. Simp.?*:D*
0 0
reagovat
Třeba ho v dětsví znásilňoval otec (doufejme).
466152
Třeba ho v dětsví znásilňoval otec (doufejme).
0 0
reagovat
no jo no, má jiné hodnoty...
466151
no jo no, má jiné hodnoty...
0 0
reagovat
to nema cenu resit, proti gustu zadny disputat, a stejne to ty lidi delaj jenom aby na sebe upoutali pozornost, kdyz sou takhle prehnane kriticky.
466150
to nema cenu resit, proti gustu zadny disputat, a stejne to ty lidi delaj jenom aby na sebe upoutali pozornost, kdyz sou takhle prehnane kriticky.
0 0
reagovat
No jeho hodnocení např. Sedm, Transformers, Resident evil, King Kong, Blade, Patriot, Riddick to všechno hodnotí jako odpad :o, Šestý smysl, Miami Vice, Let 93, Telefonní budka, Skála, Armaggedon, Piráti z Karibiku 1, Znamení atd. hodnoti 1*, Třeba Vykoupení z věznice Shawshank, Pána prstenů , Šindlerův seznam, Zachrantě vojína Ryana, Matrix to vše jen 2*. :o
466149
No jeho hodnocení např. Sedm, Transformers, Resident evil, King Kong, Blade, Patriot, Riddick to všechno hodnotí jako odpad *:o*, Šestý smysl, Miami Vice, Let 93, Telefonní budka, Skála, Armaggedon, Piráti z Karibiku 1, Znamení atd. hodnoti 1*, Třeba Vykoupení z věznice Shawshank, Pána prstenů , Šindlerův seznam, Zachrantě vojína Ryana, Matrix to vše jen 2*. *:o*
0 0
reagovat
Crucio na něj!
466148
Crucio na něj!
0 0
reagovat
Tak s tímto pánem bych si ani nepotřásl rukou. MManual
A důvod? většina hodnocení je fakt otřesná, ale ne jen * ale i ty kecy u toho. Třeba Transformers dává 1%, že se ani nedokoukal a má z toho psychickou újmu. Cokoliv od Baye dává 1-2*. I Skále.
466147
Tak s tímto pánem bych si ani nepotřásl rukou. [link="http://www.csfd.cz/uzivatel/21494-mmanual/"]MManual[/link] A důvod? většina hodnocení je fakt otřesná, ale ne jen * ale i ty kecy u toho. Třeba Transformers dává 1%, že se ani nedokoukal a má z toho psychickou újmu. Cokoliv od Baye dává 1-2*. I Skále.
0 0
reagovat
Tak jsem si včera koupil sedmý díl Harryho Pottera. Je to počteníčko. Místy vůbec nevím o co de, ale vždycky si to nějak poskládám. Větší utrpení je pro mě odolávat přečtení si informací o tom, kdo na konci zemře. Je to den ode dne horší. Včera jsem zašel už tak daleko, že jsem se postavil k oknu s novinama a snažil se něco rozluštit. Pomožte zoufalci (tím myslím sebe):o
466146
Tak jsem si včera koupil sedmý díl Harryho Pottera. Je to počteníčko. Místy vůbec nevím o co de, ale vždycky si to nějak poskládám. Větší utrpení je pro mě odolávat přečtení si informací o tom, kdo na konci zemře. Je to den ode dne horší. Včera jsem zašel už tak daleko, že jsem se postavil k oknu s novinama a snažil se něco rozluštit. Pomožte zoufalci (tím myslím sebe)*:o*
0 0
reagovat

krash

Temná Věž je kapitola sama pro sebe. King jí všechny svoje knihy propojil a to se povedlo málokomu. Doporučuji ji začít číst až po pár jiných jeho knihách (Nespavost nebo právě Srdce v Atlantidě). Bohatě se ti to odmění. :-)
466145
Temná Věž je kapitola sama pro sebe. King jí všechny svoje knihy propojil a to se povedlo málokomu. Doporučuji ji začít číst až po pár jiných jeho knihách (Nespavost nebo právě Srdce v Atlantidě). Bohatě se ti to odmění. :-)
krash
0 0
reagovat

krash

Ja prave dotec ctvrty dil Carodej a sklo a na stole mi uz lezi Vlci z Cally. Nejlepsi rada pro Dark Tower je ta, ze to nesmis zahodit po pistolnikovi. Prave prvni dil mnoho lidi odradi, ale ostatni dili se ti bohate odmeni. Uz druhy dil Tri vyvoleni je hodne dobrej.
466144
Ja prave dotec ctvrty dil Carodej a sklo a na stole mi uz lezi Vlci z Cally. Nejlepsi rada pro Dark Tower je ta, ze to nesmis zahodit po pistolnikovi. Prave prvni dil mnoho lidi odradi, ale ostatni dili se ti bohate odmeni. Uz druhy dil Tri vyvoleni je hodne dobrej.
krash
0 0
reagovat
xMort
jezis!!! ich je az sedem.....nasiel som novy zmysel zivota :D
466143
[b]xMort[/b] jezis!!! ich je az sedem.....nasiel som novy zmysel zivota *:D*
0 0
reagovat
xMort
noooooo, to si ma naozaj moc potesil,ze o Temne vezi sa da docitat aj nieco viac!!!
466142
[b]xMort[/b] noooooo, to si ma naozaj moc potesil,ze o Temne vezi sa da docitat aj nieco viac!!!
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se