Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7661 - 7680 Napsat příspěvek
reaguje na: Jardus
Myslim, ze budu mluvit za vsechny, kdyz u napisu, ze by se vsem strasne oddechlo, kdyby se vratil tam, kam patri. Na Slovensko.
850961
Myslim, ze budu mluvit za vsechny, kdyz u napisu, ze by se vsem strasne oddechlo, kdyby se vratil tam, kam patri. Na Slovensko.
850958
11 0
reagovat
Btw zkuste se podívat na celý ten pořad a nejenom na ty vystřižený části na sociálních sítích, kde je za dementa. Ta totální arogance před těma dětma, ty jeho výrazy, jak se dívá na ty děcka jako na totální spodinu. A to že měl s sebou tašku s papíry od soudu, se kterými tam začal šermovat už je asi úplný vrchol.

Tady děcka popisujou, jak se k nim postupně choval hůř a hůř, až jim řekl, že jsou zmanipulovaní médii link
850958
Btw zkuste se podívat na celý ten pořad a nejenom na ty vystřižený části na sociálních sítích, kde je za dementa. Ta totální arogance před těma dětma, ty jeho výrazy, jak se dívá na ty děcka jako na totální spodinu. A to že měl s sebou tašku s papíry od soudu, se kterými tam začal šermovat už je asi úplný vrchol. Tady děcka popisujou, jak se k nim postupně choval hůř a hůř, až jim řekl, že jsou zmanipulovaní médii [url=https://www.respekt.cz/agenda/ze-nevedel-planety-a-svejka-je-v-pohode-ale-proc-se-k-nam-choval-takhle]link[/url]
7 0
reagují: RainMakeR, TedGeorge
reagovat
reaguje na: fabec
To je děsivý 
850957
To je děsivý 
850954
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Viděl jsem díl se Středulou, kde byli viditelně otázky pro děti předem připravené, a Středula měl zas viditelně předem připravené odpovědi. Nedivil bych se, kdyby to AB byl nějaký kalkul, jakože koukejte lidi jsem jeden z vás, já toho taky spoustu nevim. Jeho voličům by tahle neznalost byla úplně jedno, ba právě naopak, jak píšu, řeknou si "Hele, my to nevíme, a on to taky neví, on je jako my"
850954
Viděl jsem díl se Středulou, kde byli viditelně otázky pro děti předem připravené, a Středula měl zas viditelně předem připravené odpovědi. Nedivil bych se, kdyby to AB byl nějaký kalkul, jakože koukejte lidi jsem jeden z vás, já toho taky spoustu nevim. Jeho voličům by tahle neznalost byla úplně jedno, ba právě naopak, jak píšu, řeknou si "Hele, my to nevíme, a on to taky neví, on je jako my"
850948
4 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Barv666
notpč... ještě větší kretén, než jsme doufali...
850951
notpč... ještě větší kretén, než jsme doufali...
850937
9 0
reagovat
reaguje na: Barv666
planety... měsíc, slunce :D:D:D:D:D:+
850948
planety... měsíc, slunce *:D**:D**:D**:D**:D**:+*
850919
2 0
reagují: pepo, fabec
reagovat
reaguje na: Cinefil
No jistě :)
850937
No [url=https://mobile.twitter.com/Tomaso44362607/status/1603678072842190849]jistě[/url] *:)*
850933
4 0
reagují: DarkSith, verbst
reagovat
reaguje na: Barv666
Lol. Bude i dvojka? :D:D:D
850933
Lol. Bude i dvojka? *:D**:D**:D*
850919
2 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Gonzi
850919
[url=https://mobile.twitter.com/Ovarisimus/status/1603532728577687552]Andreja zkoušeli školáci.[/url]
850916
9 0
reagují: Gonzi, Cinefil
reagovat
reaguje na: Clavius
Ty vole, to je jak nějaká patnáctka na facebooku. "Něco mě trápí"... Nechceš třeba napsat o čem mluvíš?:D
850916
Ty vole, to je jak nějaká patnáctka na facebooku. "Něco mě trápí"... Nechceš třeba napsat o čem mluvíš?*:D*
850915
2 -1
reagují: Barv666
reagovat
Koukám, že nás AB teď svým výstupem u školní tabule bude zásobovat slušným množstvím meme.
Teď nevím, zda selhalo školství na Slovensku nebo ve Švýcarsku :D
850915
Koukám, že nás AB teď svým výstupem u školní tabule bude zásobovat slušným množstvím meme. Teď nevím, zda selhalo školství na Slovensku nebo ve Švýcarsku *:D*
4 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: RainMakeR
V práci mi praskl barel s galonem vody a půl hodiny jsem to vytíral. Takže asi tak8)
850894
V práci mi praskl barel s galonem vody a půl hodiny jsem to vytíral. Takže asi tak*8)*
850891
4 0
reagovat

Berlín

Tvl docela slušná potopa z jednoho blbyho akvárka  :D8) 
850891
Tvl docela slušná potopa z jednoho blbyho akvárka  *:D**8)* 
Berlín
1 -4
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gonzi
wtf? To někdo vážně řekl? 
850884
wtf? To někdo vážně řekl? 
850877
3 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Neboj, MZ speciál bude určitě lepší. ;)
850879
Neboj, MZ speciál bude určitě lepší. *;)*
850875
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jo, u toho jsem se zarazil, když jsem imfa slyšel. Každopádně mě to navnadilo na příští MZ Live, kde se určitě bude Avatar 2 probírat velmi důkladně a dlouho a jestli tam dostane od ostatních hejt nebo ne :)
850878
Jo, u toho jsem se zarazil, když jsem imfa slyšel. Každopádně mě to navnadilo na příští MZ Live, kde se určitě bude Avatar 2 probírat velmi důkladně a dlouho a jestli tam dostane od ostatních hejt nebo ne :)
850877
5 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Plus teda "Ale nedá se úplně říct, že by Avatar 2 kopal nějakou ligu nad úroveň řekněme letošního Jurskýho Světa nebo Marvelovek" mě jemně dráždí :D:D:D. Já naprosto chápu, proč by někdo preferoval Mavericka, nebo x artovějších a "filmově kvalitnějších" věcí typu Interstellar, 1917 apod. ale ten ligový rozdíl v provedení tam je. Čistě jako popcorn blockbuster je to VELMI VÝRAZNĚ nad věcmi typu Dr. Strange, Jurassic World, Shang-Chi, Godzilla vs. Kong, Free Guy, No Time to Die, Star Wars atd... Samozřejmě to nesnese srovnání s Morbiusem, ale to nic.
850877
Plus teda [i]"Ale nedá se úplně říct, že by Avatar 2 kopal nějakou ligu nad úroveň řekněme letošního Jurskýho Světa nebo Marvelovek"[/i] mě jemně dráždí *:D**:D**:D*. Já naprosto chápu, proč by někdo preferoval Mavericka, nebo x artovějších a "filmově kvalitnějších" věcí typu Interstellar, 1917 apod. ale ten ligový rozdíl v provedení tam je. Čistě jako popcorn blockbuster je to [b]VELMI VÝRAZNĚ[/b] nad věcmi typu Dr. Strange, Jurassic World, Shang-Chi, Godzilla vs. Kong, Free Guy, No Time to Die, Star Wars atd... Samozřejmě to nesnese srovnání s Morbiusem, ale to nic.
850875
19 0
reagují: Muf, l-e-t-o
reagovat
reaguje na: Cinefil
To se nedá poslouchat. Furt do imfova povídání cpe výstřižky z filmu, takže je to děsně rozkouskované. Dal jsem 7 minut a musel to vypnout.
850875
To se nedá poslouchat. Furt do imfova povídání cpe výstřižky z filmu, takže je to děsně rozkouskované. Dal jsem 7 minut a musel to vypnout.
850868
8 0
reagují: Cinefil, Gonzi
reagovat
reaguje na: Cinefil
NEJSOU TAM SPOILERY? 
850869
NEJSOU TAM SPOILERY? 
850868
1 0
reagovat
Podcast s IMFem na Seznamu o Avatarovi 2.
850868
Podcast s IMFem na [url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-5-59-druhy-avatar-je-tu-vypiplany-velkofilm-napovi-jakou-maji-kina-budoucnost-221424#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]Seznamu[/url] o Avatarovi 2.
2 0
reagují: l-e-t-o, AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se