|
reagovat
|
Diskuzní fórum KECÁRNA
příspěvky 27741 - 27760
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 1387
- 1388
- 1389
- .
- 7189
- 7190
reaguje na:
do_Od
Ne, vinu na tom nesou právě ti dva lidé protože na něj zaútočili. Na to jim nic nedává právo a musí počítat s následky - a tvl útočit na někoho kdo drží útočnou pušku a snaží se utéct, to jsou imho jasní adepti na Darwinovy ceny. Navíc ten třetí na něj vytáhl pistoli. Říkat tomu pak že on někoho zavraždil je... eh, směšné.
On tam být nemusel - a jestli je vigilantství trestné tak beze všeho za katr s ním. Mohl stát proti tomu davu beze zbraně. Ale kdyby oni zabili nebo třeba i jenom zranili jeho, tak to by podle tebe bylo fér a v pořádku?
On tam být nemusel - a jestli je vigilantství trestné tak beze všeho za katr s ním. Mohl stát proti tomu davu beze zbraně. Ale kdyby oni zabili nebo třeba i jenom zranili jeho, tak to by podle tebe bylo fér a v pořádku?
|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|
reaguje na:
okkac
Rozhodně nebudu vraždit na dovolené akci.
Ať už se vymkla z rukou nebo ne.
Dopiče vy mě serete
Ať už se vymkla z rukou nebo ne.
Dopiče vy mě serete
|
reagovat
|
reaguje na:
DarkSith
Výborně, proč se rovnou nejdeme na ulice všichni postřílet? Proč jste vy konzervativní vocasové zaseklí hlavou někde ve středověku? Jakože úplně ve všem?
|
reagovat
|
reaguje na:
verbst
Promiň, ale, lidé kteří pod nějakou záminkou rabují nebo vypalují obchody, si moje sympatie nezískají. Kdyby více lidí jednalo jak on, možná by jim došlo, že podobná forma "protestu" není ideální. Jistě se najde i plno konzervativních černochů nebo hispánců, kteří to vidí podobně.
|
reagovat
|
reaguje na:
HAL
Tvle, i kdyby to měl za barákem, on nebyl nikým a ničím pověřen nebo nucen tam jet a vystavit riziku sebe a ostatní. Proto říkám, že mi z toho jejich systému je na zvracení. Ano, z hlediska faktů a tak jak je to právo nastaveno jednal v sebeobraně a tudíž byl zproštěn viny. Ze všech ostatních hledisek nese největší podíl viny na smrti dvou lidí on a teď za to nebude nijak potrestán. Co je na tomhle fér? Jak je tohle v pořádku?
DarkSith: Vyndej si hlavu z prdele.
DarkSith: Vyndej si hlavu z prdele.
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
Az ti bude drancující lůza ničit tvůj majetek, bude to chtít zapálit auto nebo obchod který je tvoje živobytí, tak tomu budeš jen nečinně prohlížet jo?
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
reaguje na:
HAL
Ten příměr je stejná píčovina jako to co udělal ten debílek. Takže jo, myslím to vážně.
Správněs podotknul, že tam byla NG. On tam rozhodně bejt nemusel a pokud jo, tak beze zbraně.
Simple as that.
A hlavně má tenhle verdikt nedozírný následky.
Správněs podotknul, že tam byla NG. On tam rozhodně bejt nemusel a pokud jo, tak beze zbraně.
Simple as that.
A hlavně má tenhle verdikt nedozírný následky.
|
reagovat
|
reaguje na:
verbst
To myslíš vážně ten příměr? Dva dny dvacet kilometrů od jeho domova probíhaly takové nepokoje a vypalování že musel stát vyhlásit výjimečný stav a povolat národní gardu a ty to budeš přirovnávat ke střílení uprchlíků co chtějí přelézt plot stovky kilometrů daleko?
|
reagovat
|
reaguje na:
verbst
Tak o policejním násilí v Americe se teď vůbec bavit nemusíme, to je dost jiná věc - paradoxně ale právě to volání po snížení pravomocí policie (ne že by na něm nebylo dost pravdy) povede k dalším případům jako je tento, když lidé budou mít pocit že se musí bránit sami.
|
reagovat
|
reaguje na:
DarkSith
Tak seš kretén.
Sorry, ale to je jak kdybys přijel na Polsko-Běloruský hranice s puškou a zavraždil několik lidí...
Sorry, ale to je jak kdybys přijel na Polsko-Běloruský hranice s puškou a zavraždil několik lidí...
|
reagovat
|
reaguje na:
do_Od
No však říkám že je kokot. Ale za to by neměl jít na doživotí do vězení. Lidé na něj útočili a on utíkal a bránil se, to je co se u toho soudu řešilo.
A jak moc tu situaci vytvořil... nevytvořili ji náhodou taky ti protestující co šli vypalovat obchody které on bránil? (první chlap na něj zaútočil potom co Kyle šel s hasičákem na jeho oheň - taky to byl odsouzený pedofil, takže mi ho líto moc není)
A jak moc tu situaci vytvořil... nevytvořili ji náhodou taky ti protestující co šli vypalovat obchody které on bránil? (první chlap na něj zaútočil potom co Kyle šel s hasičákem na jeho oheň - taky to byl odsouzený pedofil, takže mi ho líto moc není)
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
reaguje na:
HAL
Mohl zůstat doma. V tom je celý ten problém, vůbec tam nemusel být, vůbec si tam nemusel vozit zbraň, vůbec nemusel tu situaci vytvořit.
|
reagovat
|
Prve reakcie kritikov (ziadnych Marvel fanboyov) na Don't look up. A vsetko praise across the board, cast vynikajuci (DiCaprio, Lawrence, Streep...) vyborny humor, nenudi to, satira 150% a vraj vynikajuci song od Ariany Grande.
Dont Look Up + Matrix + Spidey to budu nadherne Vianoce
(plus predpriprava v podobe Witchera)
Dont Look Up + Matrix + Spidey to budu nadherne Vianoce
(plus predpriprava v podobe Witchera)
|
reagují:
speedy.mail
|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 23První dojmy: komiksovka Supergirl 21Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea? 16Sláva: V.I.M. 15Supergirl: Recenze 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 8Úkryt nebo past: Trailer 7Téma: V čem jsou filmy Posedlost a Backrooms výjimečné?

.