Jako jedno se musi uznat, na to ze predchozi vlny jsem o tom snad ani nevedel, ted se citim jak Neo pri bullet timu, kazdy druhy den nekso z okoli pozitivni. To je promorovacka. Takze ty cisla zas tak strasny asi nejsou kdyz realne jsou o desitky procent jinde
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
Mamka 60+ očkovaná ještě mírnější průběh, ale pak z hodiny na hodinu kompletní ztráta čichu a chuti, praktik napsal monoklonální protilátky, ale protože už to byl 7. den od příznaků, tak bylo asi pozdě a zatím se ani 14. den čich a chuť nevrátily.
Děkuji za odpověď.
