Nám by to stejně nepomohlo. Určitě bych rád viděl ty zápasy Ruska vs Canada vs USA vs Švédsko. Tyhle týmy mají top hráče a gólmany v NHL.
My s těma tragedama z Evropy sotva postoupime do čtvrtfinále...
Takový Švýcaři a Němci by nás s hráčema z NHL rozsekali. Ba co hůř. My ani nemáme pořádnýho gólmana v NHL co chytá pravidelně. Hrubec by ten nápor útoku od hráčů z NHL nezvladnul.
RIP Český hokej...
Olympiáda bez hráčů NHL
|
reagovat
|



ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu