No a to si takhle včera čumim na Clerks 2, z legrace dám mezi všechna přání do novýho roku na storíčkách fotku bedny a těhle filmů jako svou novoroční tradici, a v momentě, kdy se zas směju jak dement, anebo si připomínám jak je ta Rosario skvělá, pípne mi mobil a samotná Rosario to storíčko lajkne





