Když jsem mu to tam napsal s citací závěru té studie, byl jsem označený za dutohlava a vrhli se na mne jeho toxic fans, tak x krásných reakcí ve vzkazníku a prostalkovaný Linkedin.


|
reagovat
|
|
reagovat
|
To, že hned první reakce na to nedává smysl... tak trochu vlastně souvisí s obsahem toho videa. Zajímavé... třeba jsem ho podcenil a celou tuhle META diskuzi měl v úmyslu. 
|
reagují:
Snipsley
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagují:
MKMZ
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
zdání občas klame. A nic z toho, co Vávra dělá a jak se prezentuje, mi jednoduše neříká, že by to měl v hlavě srovnané. Nemusíš se mnou souhlasit, ale dal jsi to sem, takže musíš přijmout, že se k tomu ostatní budou nějak vyjadřovat.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Napsal jsem ti, že mu neberu z pracovních úspěchů, ale jakmile začne ven vypouštět své "názory" na politiku, svobodu slova, očkování a další, je to tragédie. Na tom bohužel nic vtipného není, zejména, když mu teenageři zobou z ruky a on se pak staví do role influencera. Je to spíš smutný a nechápu, jak to souvisí se mnou a mým zjevem. 
|
reagují:
MKMZ
|
reagovat
|