Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6721 - 6740 Napsat příspěvek
Mám PS4 Pro cca půl roku a mám zaplněno přes 600 GB. Určitě bych šel raději do té vyšší verze.
670926
Mám PS4 Pro cca půl roku a mám zaplněno přes 600 GB. Určitě bych šel raději do té vyšší verze.
1 0
reagovat
Ahojte, chcem si kúpiť PS4 a váham , či kúpiť 1TB verziu, alebo len 500GB, ale skoro o 80€ lacnejšiu. Má niekto skúsenosti, či tých 500GB navyše reáne využijem? Díky 8);)
670925
Ahojte, chcem si kúpiť PS4 a váham , či kúpiť 1TB verziu, alebo len 500GB, ale skoro o 80€ lacnejšiu. Má niekto skúsenosti, či tých 500GB navyše reáne využijem? Díky *8)**;)*
0 0
reagují: Clavius, KarelR
reagovat
Film podle Uncharted je tak nějak zbytečněj jako ... zfilmovat Last of us. Tak nějak „Proč?“
670622
Film podle Uncharted je tak nějak zbytečněj jako ... zfilmovat Last of us. Tak nějak „Proč?“
0 -1
reagovat
Já vím, že jsem před pár měsíci tady o tom četl článek. Jenom mi nějak nebylo jasný, jak ten děj za mlada chtějí zpracovat. Co jsem někde četl na netu, tak Carnahan říkal, že to napsal jako Rko. To bylo předtím, než se studio rozhodlo, že to bude příběh z mládí? 
670518
Já vím, že jsem před pár měsíci tady o tom četl článek. Jenom mi nějak nebylo jasný, jak ten děj za mlada chtějí zpracovat. Co jsem někde četl na netu, tak Carnahan říkal, že to napsal jako Rko. To bylo předtím, než se studio rozhodlo, že to bude příběh z mládí? 
0 0
reagovat
To je jak natocit Half-Life o tom, jak Freeman pracuje bez nehody v praci:D
670515
To je jak natocit Half-Life o tom, jak Freeman pracuje bez nehody v praci*:D*
7 0
reagovat
reaguje na: Xyrus
Bude to mladej Drake předtím, než se stal lovcem pokladů - proto to bude stát za hovno. 
670514
Bude to mladej Drake předtím, než se stal lovcem pokladů - proto to bude stát za hovno. 
670504
1 0
reagovat
Mě by vyloženě zajímalo, co je vedlo k tomu dát to Levymu... Ten člověk nenatočil jeden dobrej film. Jediný pozitivum jsou Carnahan od kterýho můžu cokoliv a Holland. :+
Ví se něco o ději?
670504
Mě by vyloženě zajímalo, co je vedlo k tomu dát to Levymu... Ten člověk nenatočil jeden dobrej film. Jediný pozitivum jsou Carnahan od kterýho můžu cokoliv a Holland. *:+* Ví se něco o ději?
1 0
reagují: do_Od
reagovat
Já nevím, že jim to ještě nedošlo, že podle her, které se snaží hráčům dát filmový zážitek se film prostě točí hodně blbě :D
670497
Já nevím, že jim to ještě nedošlo, že podle her, které se snaží hráčům dát filmový zážitek se film prostě točí hodně blbě *:D*
1 0
reagovat
reaguje na: Xyrus
Že ho nezachrání ani sympaťák Holland. 
670488
Že ho nezachrání ani sympaťák Holland. 
670483
0 0
reagovat
reaguje na: Xyrus
Podle me je toto zbytecne... Vzdyt ta hra ma sama o sobe dostatecne poutavy pribeh... A ctverka je TOP, hlavne ta honicka na motorkach a autech:+
670485
Podle me je toto zbytecne... Vzdyt ta hra ma sama o sobe dostatecne poutavy pribeh... A ctverka je TOP, hlavne ta honicka na motorkach a autech*:+*
670483
0 0
reagovat
Okej díky, jdu do toho. :+

OT: Co si myslíte o tom chystaným filmu?
670483
Okej díky, jdu do toho. *:+* OT: Co si myslíte o tom chystaným filmu?
0 0
reagují: do_Od, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Xyrus
Hrál a je to tak 8/10. Oproti U4 to má ještě lepší grafiku, hrací doba tak cca 8h a jeden dlouhý puzzle, který to ještě o dost protáhne. Za těch 600Kč se to vyplatí.
670463
Hrál a je to tak 8/10. Oproti U4 to má ještě lepší grafiku, hrací doba tak cca 8h a jeden dlouhý puzzle, který to ještě o dost protáhne. Za těch 600Kč se to vyplatí.
670457
1 0
reagovat
reaguje na: Xyrus
Vzhledem k tomu, že je Uncharted 4 jedna z nejlepších videoher všech dob, je Lost Legacy samozřejmě sešup o dvě třídy dolů :D Je to fajn, ale pořádnej šmrnc to má až v poslední kapitole, no :)
670461
Vzhledem k tomu, že je Uncharted 4 jedna z nejlepších videoher všech dob, je Lost Legacy samozřejmě sešup o dvě třídy dolů *:D* Je to fajn, ale pořádnej šmrnc to má až v poslední kapitole, no *:)*
670457
0 0
reagovat

Uncharted 4

Tak tohle byla paráda. :+

Naprostá jízda, od začátku až do konce, zakončená výborným finále a nostalgickým epilogem. Jedna z nejlepších herních sérií vůbec - ne-li nejlepší.

Hráli jste někdo The Lost Legacy? Je to dobrý? Budou mě ty postavy zajímat?
670457
Tak tohle byla paráda. *:+* Naprostá jízda, od začátku až do konce, zakončená výborným finále a nostalgickým epilogem. Jedna z nejlepších herních sérií vůbec - ne-li nejlepší. Hráli jste někdo The Lost Legacy? Je to dobrý? Budou mě ty postavy zajímat?
Uncharted 4
0 0
reagují: Vardant, KarelR
reagovat
reaguje na: Pacos
Áno áno! 20 + hodín mám v tom a ešte ma čaká hodne levelov...
670175
Áno áno! 20 + hodín mám v tom a ešte ma čaká hodne levelov...
670142
0 0
reagovat

kubqo

Nehypoval si to tu nedavno? Jsem to kvuli tomu doporuceni koupil a fakt strane dobry :+
670142
Nehypoval si to tu nedavno? Jsem to kvuli tomu doporuceni koupil a fakt strane dobry *:+*
kubqo
0 0
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Líbil :) Jako v některých ohledech to bylo slabší než jednička, ale stále výborná hra.
670087
Líbil *:)* Jako v některých ohledech to bylo slabší než jednička, ale stále výborná hra.
670051
0 0
reagovat
reaguje na: MAJkLSON
PICROSS S!!!
670075
PICROSS S!!!
670055
0 0
reagovat
Ja jsem si na Vanoce nadelil Nintendo Switch a musim rict, ze je to povedena konzole. Jedine co zamrzi jsou celkem vysoke ceny za vse co se teto konzole tyka (at jeji cena, hry, prislusenstvi - dalsi par joyconu za 2k?!), snad se to brzy zmeni. Ale prozatim Zelda a Super Mario Odyssey - oboji pecky.
Najde se tu jeste nejaky vlastnik Switche?
670055
Ja jsem si na Vanoce nadelil Nintendo Switch a musim rict, ze je to povedena konzole. Jedine co zamrzi jsou celkem vysoke ceny za vse co se teto konzole tyka (at jeji cena, hry, prislusenstvi - dalsi par joyconu za 2k?!), snad se to brzy zmeni. Ale prozatim Zelda a Super Mario Odyssey - oboji pecky. Najde se tu jeste nejaky vlastnik Switche?
0 0
reagují: kubqo
reagovat
Evil Within 2 se nikomu nelibil?
670051
Evil Within 2 se nikomu nelibil?
0 0
reagují: connor
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se