reaguje na:
HAL
Dobře ať jsme fér jakýkoliv rok od 1990-1999. Tím samozřejmě nechci hanět filmy jako jsou Hříšníci, Brutalista, Jedna bitva za druhou, F1 atd. Ale ten rozdíl je znát. Kvalitní filmy vznikají. Jen těch zásadní a přelomových nevzniká tolik.
|
reagovat
|


)