reaguje na:
Cinefil
Last Jedi byl skvělý - snažil se vybočit , takže nechápu ten tvůj fan servis? 😀Vždyť J.J. to sedmým dílem nastavil na vlnu nostalgie, Rian Johnson to převrátil, což jsem kvitoval a hlavně Rey nebyla pojebaná vnučka Palpatina, ale dcera obyčejných lidí, které mohou mít tak Sílu. A teď se v tom Disney plácá…značka je dehonestována , Last Jedi je opravdu skvělý, chápu, že většině z Vás zrušil dětství, ale podívejte se, kde jsou Star Wars teď , asi je proste čas se posunout , ale vyprávějte to Disney CEO , ty prodají ještě víc merche a hraček a zábavních atrakci 🙈
|
reagovat
|

Počet exteriérů: 2. Počet full frontalů: 200. Počet kulis: 20 000 
