Kolega mi řekl, že nikdy neviděl Matrix a ani Star Wars. Tak jsem mu z hlavy a bez pomoci internetu vypsal z mého pohledu nejzásadnější filmy devadesátek v mainstremu. Co říkáte na výběr?? Neodstálo se na Statečné srdce, Obvyklí podezřelí, Batman se vrací, Šestý smysl, Tanec s vlky, Nesmiřitelný nebo 12 opic, Skála, Lví král, Den nezávislosti, Poslední skaut a spoustu dalšího.
Gauneři
Terminátor 2
Schindlerův seznam
Jurský park
Pulp Fiction
Forrest Gump
Vykoupení z věznice ….
Sedm
Toy Story
Trainspotting
Klub rváčů
Matrix
Titanic
Americká krása
Zachraňte vojína Ryana
|
reagovat
|
a obecně mě fakt potěšilo, že bylo takhle plno.
), ale počáteční okouzlení/nekritické nadšení z kina s odstupem času prakticky zcela vyprchalo a jediné, co zpětně stojí za pozornost, je Williamsův OST a fakt, že díky účinkování ve SW se Driver dostal do širšího povědomí a začal dostávat atraktivnější nabídky ke spolupráci. Od návštěvy kina a následném opáčku po vydání na videu jsem to neviděl (totéž zbytek sequelové trilogie) a nenapadá mě jediný důvod, proč bych se k tomu měl někdy vracet (na rozdíl od původní/prequelové trilogie a Rogue One se Solem). 
A to se mi ty filmy i tak líbily ale osobní trvalky se z nich bohužel nestanou.