Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11141 - 11160 Napsat příspěvek
reaguje na: hroubek
Ja ten Novozelandsky divnohumor (hmatatelny i v jinych filmech od jinych autoru) mam rad. Je dost specificky, takze je vlastne zvlastni, ze to u Marvelu povolili...
787813
Ja ten Novozelandsky divnohumor (hmatatelny i v jinych filmech od jinych autoru) mam rad. Je dost specificky, takze je vlastne zvlastni, ze to u Marvelu povolili...
787786
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Při tom průjezdu jsem si tam vduchu doplnil jako zvukovou kulisu tohle: link
787787
Při tom průjezdu jsem si tam vduchu doplnil jako zvukovou kulisu tohle: https://youtu.be/5ZMmbYUi_dg
787773
2 0
reagovat

Thor: Ragnarok

Dal jsem si to po letech cca od premiéry. A pořád s tím mám ty samé problémy. Taika Waititi je moc dobrý režisér, a jeho vizuální pojetí a práce s hudbou jsou super. Musím ocenit, že po akční stránce film šlape stále dobře (souboj v aréně).  Jenže pak je tu ta část s humorem. Chápu, o co se Waititi pokoušel a místy mu to i vyšlo, jen je na mně toho humoru až moc. Zrovna v tomto díle bych ocenil, kdyby se bral trochu vážněji. Popravdě jsem si ani moc neužil výkon Blanchett, protože komiksově až moc přehrává. Není to špatná marvelovka, svým pojetím je naopak dost svižná a zábavná, jen toho humoru je moc a nefungují emoce (viz. první díl), které z měly být. 7/10
787786
Dal jsem si to po letech cca od premiéry. A pořád s tím mám ty samé problémy. Taika Waititi je moc dobrý režisér, a jeho vizuální pojetí a práce s hudbou jsou super. Musím ocenit, že po akční stránce film šlape stále dobře (souboj v aréně).  Jenže pak je tu ta část s humorem. Chápu, o co se Waititi pokoušel a místy mu to i vyšlo, jen je na mně toho humoru až moc. Zrovna v tomto díle bych ocenil, kdyby se bral trochu vážněji. Popravdě jsem si ani moc neužil výkon Blanchett, protože komiksově až moc přehrává. Není to špatná marvelovka, svým pojetím je naopak dost svižná a zábavná, jen toho humoru je moc a nefungují emoce (viz. první díl), které z měly být. [b]7/10[/b]
Thor: Ragnarok
6 -3
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: Fixer
no ještě že to tam nedali. to metro je fakt k smíchu :D:D:D:D
787773
no ještě že to tam nedali. to metro je fakt k smíchu *:D**:D**:D**:D*
787695
1 0
reagují: Fixer
reagovat

The Empty Man

Film toho obsahuje mnoho i málo najednou. Opravdu skvělá atmosféra. Velmi zajímavá hlavní postava, která jde věcem aktivně naproti. Jenže taky už dost otravný konec bez konce. I tak ale dobře strávený čas.
787766
Film toho obsahuje mnoho i málo najednou. Opravdu skvělá atmosféra. Velmi zajímavá hlavní postava, která jde věcem aktivně naproti. Jenže taky už dost otravný konec bez konce. I tak ale dobře strávený čas.
The Empty Man
2 0
reagovat

Radúz a Mahulena (1970)

Radúz a Mahulena v režii Petra Weigela představuje v československé kinematografii naprosto ojedinělou záležitost, jakých se zase moc neopakuje. Ryze impresionistické dílo s rozpohybovanými obrazy předčasně zesnulého malíře Jana Preislera. Kombinace hudby Josefa Suka, mluveného libreta Julia Zeyera (nepatrně upraveného dramatikem Josefem Topolem) a fascinujícími divadelními výkony doslova hvězdného obsazení představuje pro diváka náročnou, o to však více strhující podívanou. Radúz a Mahulena v tomto provedení vyráží dech i po více než půlstoletí. Rozhodně nejde o podívanou pro každého, ale mně osobně tento snímek vyráží dech zas a znova. Nejen díky fantastické kameře Jiřího Kadaňky a při pohledu na množství spoře oděných mladých mužů, které kamera fascinovaně snímá...
787762
Radúz a Mahulena v režii Petra Weigela představuje v československé kinematografii naprosto ojedinělou záležitost, jakých se zase moc neopakuje. Ryze impresionistické dílo s rozpohybovanými obrazy předčasně zesnulého malíře Jana Preislera. Kombinace hudby Josefa Suka, mluveného libreta Julia Zeyera (nepatrně upraveného dramatikem Josefem Topolem) a fascinujícími divadelními výkony doslova hvězdného obsazení představuje pro diváka náročnou, o to však více strhující podívanou. Radúz a Mahulena v tomto provedení vyráží dech i po více než půlstoletí. Rozhodně nejde o podívanou pro každého, ale mně osobně tento snímek vyráží dech zas a znova. Nejen díky fantastické kameře Jiřího Kadaňky a při pohledu na množství spoře oděných mladých mužů, které kamera fascinovaně snímá... [url=https://new.csfd.cz/film/117221-raduz-a-mahulena/recenze/?name=comment&do=modalWindow] [/url]
Radúz a Mahulena (1970)
1 -4
reagovat
Nikdo

Hodně fajn akční výplach. Nechybí tomu nadsázka, drsná a krvavá akce a celkově je to dobře natočené. Bob Odenkirk si to dává s přehledem. 7,5/10

Cherry

Herecký koncert Toma Hollanda. Holland do toho jde naplno a má zde několik hereckých poloh a je fakt opravdu moc dobrý. Problém je, že samotný film trochu kulhá. Film je silný v jednotlivých momentech, ale jako celek není, tak soudržný, je to zbytečně dlouhý a některé momenty nepůsobí uvěřitelně. Škoda. 6,5-7/10
787745
[b]Nikdo [/b]Hodně fajn akční výplach. Nechybí tomu nadsázka, drsná a krvavá akce a celkově je to dobře natočené. Bob Odenkirk si to dává s přehledem. [b]7,5/10[/b] [b]Cherry [/b]Herecký koncert Toma Hollanda. Holland do toho jde naplno a má zde několik hereckých poloh a je fakt opravdu moc dobrý. Problém je, že samotný film trochu kulhá. Film je silný v jednotlivých momentech, ale jako celek není, tak soudržný, je to zbytečně dlouhý a některé momenty nepůsobí uvěřitelně. Škoda. [b]6,5-7/10[/b]
2 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ps: tady se nekdo opici.
787697
ps: [url=https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BZDk3MTQ0M2UtYzc0ZS00MmQyLWE0ODEtMGMwODFjMThjYzdmXkEyXkFqcGdeQXVyNjEwNTM2Mzc@._V1_.jpg]tady[/url] se nekdo [url=https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMjAxNzc0MjQwOV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDc3MzE2MDE@._V1_.jpg]opici[/url].
787693
1 -4
reagovat

Star Wars RotS - útěk Grievouse, útok na Kashyyyk a Rozkaz 66

Teď jsem objevil nástřel, jak měly dané scény původně vypadat. Některé scény z Kashyyyku se dostaly do finální podoby, jiné byly upraveny, většina vyškrtnuta. Ale průjezd vlakem nebo vrhání částí vojáků či Grievousova poprava... wow.
link

Ono vůbec Cine Extras je zajímavý kanál...
787695
Teď jsem objevil nástřel, jak měly dané scény původně vypadat. Některé scény z Kashyyyku se dostaly do finální podoby, jiné byly upraveny, většina vyškrtnuta. Ale průjezd vlakem nebo vrhání částí vojáků či Grievousova poprava... wow. https://www.youtube.com/watch?v=GF8dd-klqrU Ono vůbec [url=https://www.youtube.com/channel/UC3HRayVmSx6Qm7tXZ4IuW2Q/videos]Cine Extras[/url] je zajímavý kanál...
Star Wars RotS - útěk Grievouse, útok na Kashyyyk a Rozkaz 66
1 -2
reagují: RainMakeR
reagovat
nobody (2021)
85% - kdo nekdy nejel po kalbe nockou s provokaterem kterej si hral s nozem?
787693
nobody (2021) 85% - kdo nekdy nejel po kalbe nockou s provokaterem kterej si hral s nozem?
2 -4
reagují: GuidoA.
reagovat

Adéla ještě nevečeřela (1977)

Kdykoli je tenhle Brdečkův a Lipského geniální počin v televizi, neodolám. O švankmajerovské animaci a naivitě Nadi Konvalinkové nemluvě. Předabovaní Michal Dočolomanský a Olga Schoberová a tuny hlášek. A kam se všichni hollywoodští záporáci hrabou na Miloše Kopeckého. Nesmrtelná klasika, která nikdy nezestárne.
787684
Kdykoli je tenhle Brdečkův a Lipského geniální počin v televizi, neodolám. O švankmajerovské animaci a naivitě Nadi Konvalinkové nemluvě. Předabovaní Michal Dočolomanský a Olga Schoberová a tuny hlášek. A kam se všichni hollywoodští záporáci hrabou na Miloše Kopeckého. Nesmrtelná klasika, která nikdy nezestárne.
Adéla ještě nevečeřela (1977)
5 -2
reagovat
reaguje na: HAL
BTW je na Netflixu ;)
787521
BTW je na Netflixu *;)*
787512
1 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
Tak tohle srovnání by mě fakt nikdy nenapadlo. No ale každopádně mě tohle připomenutí Enderovy hry přimělo si ten film dát po letech znovu... a vážně ne, i když budu úplně ignorovat předlohu, kterou adaptace dost osekává, tak to pořád s Ready Player One má společného asi tolik co má Interstellar s Hvězdnou bránou.

Ty podobnosti co píšeš: hrdina prvního je dítě, druhého víceméně dospělý,  první ke své "vyvolenosti" přijde skrze extrémní inteligenci a schopnosti manipulace, druhý je nerd zažraný do popkultury, a už vůbec nerozumím tomu co myslíš tou virtuální realitou, ta v Enderově hře není žádná.
A blízký odstup premiér? Vždyť je to od sebe pět let, to není málo.
787512
Tak tohle srovnání by mě fakt nikdy nenapadlo. No ale každopádně mě tohle připomenutí Enderovy hry přimělo si ten film dát po letech znovu... a vážně ne, i když budu úplně ignorovat předlohu, kterou adaptace dost osekává, tak to pořád s Ready Player One má společného asi tolik co má Interstellar s Hvězdnou bránou. Ty podobnosti co píšeš: hrdina prvního je dítě, druhého víceméně dospělý,  první ke své "vyvolenosti" přijde skrze extrémní inteligenci a schopnosti manipulace, druhý je nerd zažraný do popkultury, a už vůbec nerozumím tomu co myslíš tou virtuální realitou, ta v Enderově hře není žádná. A blízký odstup premiér? Vždyť je to od sebe pět let, to není málo.
787438
2 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Jen tak do éteru... Chrblam chrblam... Nobody už je venku....
787468
Jen tak do éteru... Chrblam chrblam... Nobody už je venku....
7 0
reagovat
Why not like both? ;)

BTW - Ender měl The Flaming Lips :+ link
787461
Why not like both? *;)* BTW - Ender měl The Flaming Lips *:+* https://open.spotify.com/track/4siXqn70MwArCXlTH1Vj3A?si=f661c7b523e3479b
1 -1
reagovat
reaguje na: pytlik
Ja mam vyzkousene, ze lidi ktere to nezajimalo ten film otravuje.
787449
Ja mam vyzkousene, ze lidi ktere to nezajimalo ten film otravuje.
787448
1 -1
reagovat
Ready Player One jsem teď viděl znovu a ten film je boží 8) A mám vyzkoušeno, že to strhne i lidi co nepoznají ani jeden odkaz. Jako dobrodružný blockbuster to funguje náramně :+
787448
Ready Player One jsem teď viděl znovu a ten film je boží *8)* A mám vyzkoušeno, že to strhne i lidi co nepoznají ani jeden odkaz. Jako dobrodružný blockbuster to funguje náramně *:+*
7 0
reagují: speta.jr
reagovat
Enderova hra je hlavně příliš komplexní na jeden film, a z toho pohledu to IMO dopadlo celkem slušně.
787447
Enderova hra je hlavně příliš komplexní na jeden film, a z toho pohledu to IMO dopadlo celkem slušně.
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Chápu, skoro jo, ale ne. Mezi těmi filmy (o knihách nic nevím) je podobností přeci jen o trošičku víc (mladý hrdina, trikově opulentní teenage sic-fi z budoucnosti, se ukáže jako "vyvolený" talent ve  virtuální realitě, která se tváří jako hra, ale ve které dospělí manipulují s dětmi...)  a srovnání se i vzhledem k blízkému odstupu premiér strašně nabízí.
787438
Chápu, skoro jo, ale ne. Mezi těmi filmy (o knihách nic nevím) je podobností přeci jen o trošičku víc (mladý hrdina, trikově opulentní teenage sic-fi z budoucnosti, se ukáže jako "vyvolený" talent ve  virtuální realitě, která se tváří jako hra, ale ve které dospělí manipulují s dětmi...)  a srovnání se i vzhledem k blízkému odstupu premiér strašně nabízí.
787414
2 -4
reagují: HAL
reagovat
Enders game je boží kniha, která se ale v nemalé části odehrává v hlavě hrdiny. Film k tomu je taková hezká ilustrace, která ale zabíjí veškeré nuance a dělá z toho "jen" zajímavější scifi film.  Knihu jsem četl vícekrát, ale film jsem viděl jednou a vracet se mi k němu nikdy nechtělo.
787427
Enders game je boží kniha, která se ale v nemalé části odehrává v hlavě hrdiny. Film k tomu je taková hezká ilustrace, která ale zabíjí veškeré nuance a dělá z toho "jen" zajímavější scifi film.  Knihu jsem četl vícekrát, ale film jsem viděl jednou a vracet se mi k němu nikdy nechtělo.
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se