Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11181 - 11200 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Ta reakce na ty kroky byla taky super :D
787133
Ta reakce na ty kroky byla taky super *:D*
787131
3 0
reagovat
reaguje na: earthworm
jj, atmosféra fakt super...

Už jenom - a teďka nebudu snad spoilerovat - scéna u velkého ohně a kroky směrem k hlavnímu hrdinovi. To bylo taky docela wow a těch působivejch scén je tam víc
787131
jj, atmosféra fakt super... Už jenom - a teďka nebudu snad spoilerovat - scéna u velkého ohně a kroky směrem k hlavnímu hrdinovi. To bylo taky docela wow a těch působivejch scén je tam víc
787125
3 0
reagují: speta.jr, Vardant
reagovat
reaguje na: earthworm

The Empty Man

Taky jsem se na to díky diskuzi tady podíval.
Prolog je opravdu super. Film pak pokračuje taky dost zajímavě a dokázal mě v klidu udržet v napětí skoro až do konce, takže délka opravdu není problém.
Konec jsem tak nějak čekal, ne přímo tenhle, ale podobné vyznění, takže jsem nebyl moc překvapený, ale přesto i trochu zklamaný. Kdyby dokázali přijít s něčím lepším, tak by to byl devítkový film. 
787126
Taky jsem se na to díky diskuzi tady podíval. Prolog je opravdu super. Film pak pokračuje taky dost zajímavě a dokázal mě v klidu udržet v napětí skoro až do konce, takže délka opravdu není problém. Konec jsem tak nějak čekal, ne přímo tenhle, ale podobné vyznění, takže jsem nebyl moc překvapený, ale přesto i trochu zklamaný. Kdyby dokázali přijít s něčím lepším, tak by to byl devítkový film. 
The Empty Man
787125
3 0
reagovat

The Empty Man

Hodně příjemný překvapení. Koncovka asi lehce nudná, ale to mi u filmů s podobným rozuzlením přijde už trochu jako samozřejmost. Ale jinak jsem se celou dobu divil jak moc mě to bavilo a zajímalo mě co se bude dít dál. Už samotnej prolog by dokázal klidně fungovat jako samostatná povídka. Hodně mi sedla ta forma vyšetřování a odkrývání očima celkem schopnýho týpka... hororům nijak zvlášť neholduju, ale většinou mi přijde že spíš ty hlavní postavy před něčím utíkají nebo se kolem nich prostě dějou divný věci, ale takhle aktivní přístup jsem asi neviděl. Plus jsem čekal nějakou béčkovější produkci, ale je to natočený dost hezky a přišlo mi že atmosféra byla budovaná právě pomocí dobrejch záběrů a explicitních věcí bylo minimum. Spokojenost :+
787125
Hodně příjemný překvapení. Koncovka asi lehce nudná, ale to mi u filmů s podobným rozuzlením přijde už trochu jako samozřejmost. Ale jinak jsem se celou dobu divil jak moc mě to bavilo a zajímalo mě co se bude dít dál. Už samotnej prolog by dokázal klidně fungovat jako samostatná povídka. Hodně mi sedla ta forma vyšetřování a odkrývání očima celkem schopnýho týpka... hororům nijak zvlášť neholduju, ale většinou mi přijde že spíš ty hlavní postavy před něčím utíkají nebo se kolem nich prostě dějou divný věci, ale takhle aktivní přístup jsem asi neviděl. Plus jsem čekal nějakou béčkovější produkci, ale je to natočený dost hezky a přišlo mi že atmosféra byla budovaná právě pomocí dobrejch záběrů a explicitních věcí bylo minimum. Spokojenost *:+*
The Empty Man
2 0
reagují: TedGeorge, Vardant
reagovat

The Vigil - 5/10

Takhle s  prominutim posrat originální námět snůškou klišé a jump scares, to musíte být opravdu "umělec".
787122
Takhle s  prominutim posrat originální námět snůškou klišé a jump scares, to musíte být opravdu "umělec".
The Vigil - 5/10
1 0
reagovat

Mortal Kombat

Hmm... tak už jsem to viděl, i když zatím jen CAM RIP. A je to tedy promarněná šance. :( Čert vem “příběh” - o ten tu jde až v poslední řadě, ale střihač který dělal edit, by měl být šupem poslán do těch australských dolů, kde se to natáčelo, protože tak špatně nasnímané/sestříhané souboje... na to, jaký měli cast... A nejhorší je, že choreografie je fakt dobrá, efekty a CGI ok, kostýmy super a herci sympatičtí, ale proč to podali takto nepřehledně - super rychlé střihy, jak z různých úhlů tak i lokací, pokud probíhaly souboje simultánně plus strašné closeupy, to mi hlava nebere... Určitě to ještě uvidím v regulérní verzi, až bude k dispozici legálně, ale zatím velké zklamání. :( Celkově 6/10.
787013
Hmm... tak už jsem to viděl, i když zatím jen CAM RIP. A je to tedy promarněná šance. :( Čert vem “příběh” - o ten tu jde až v poslední řadě, ale střihač který dělal edit, by měl být šupem poslán do těch australských dolů, kde se to natáčelo, protože tak špatně nasnímané/sestříhané souboje... na to, jaký měli cast... A nejhorší je, že choreografie je fakt dobrá, efekty a CGI ok, kostýmy super a herci sympatičtí, ale proč to podali takto nepřehledně - super rychlé střihy, jak z různých úhlů tak i lokací, pokud probíhaly souboje simultánně plus strašné closeupy, to mi hlava nebere... Určitě to ještě uvidím v regulérní verzi, až bude k dispozici legálně, ale zatím velké zklamání. :( Celkově 6/10.
Mortal Kombat
2 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hned jsem na to dostal chuť.
Nejlepší Cameron 
787011
Hned jsem na to dostal chuť. Nejlepší Cameron 
786931
3 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jdu si je rovnou pustit. Arnold a jeho tango můžu kdykoliv! 
787004
Jdu si je rovnou pustit. Arnold a jeho tango můžu kdykoliv! 
786931
3 0
reagovat
reaguje na: okkac
Cameron si dává záležet na kvalitě přepisu.
786998
Cameron si dává záležet na kvalitě přepisu.
786989
7 0
reagovat
Štve mne, že True Lies and The Abyss nejsou na blučku :(
786989
Štve mne, že True Lies and The Abyss nejsou na blučku *:(*
5 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A ja si zase True Lies vždy pozriem radšej ako T2, asi kvôli tomu humoru, geniálne nestarnúce fóry typu "nějakýho nudnýho vola", "udělej to pro svou vlast" alebo "baterie, Azízi". Plus je to jeden z tých filmov, ktoré by si dnes už asi žiadny producent nelajsol.
786975
A ja si zase True Lies vždy pozriem radšej ako T2, asi kvôli tomu humoru, geniálne nestarnúce fóry typu "nějakýho nudnýho vola", "udělej to pro svou vlast" alebo "baterie, Azízi". Plus je to jeden z tých filmov, ktoré by si dnes už asi žiadny producent nelajsol.
786931
11 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Kurňa tak toho jsem si ani nevšiml, když jsem si to dával na Netflixu na My List. Doufám, že většina stopáže nebude fakt jen digi-bordel jak trailer nasvědčoval :X
786943
Kurňa tak toho jsem si ani nevšiml, když jsem si to dával na Netflixu na My List. Doufám, že většina stopáže nebude fakt jen digi-bordel jak trailer nasvědčoval :X
786825
1 -1
reagovat

True Lies (1994)

Jsou filmy, na které se díváme jinou optikou jako děti a dospělí. Pravdivé lži mezi ně naštěstí nepatří a já si to sakra užil v 7 letech, v 17 letech i teď v kombinaci obou věků. :) Geniálně zábavný film, který ani trochu nezestárnul a je to jeden z mála filmů, kde Arnie nepůsobí parodicky trapně. Jeden ze dvou nejlepších akčních blockbusterů všech dob, ten druhý se Jimovi povedl ještě o fous víc. :) Absolutorium. 10/10
786931
Jsou filmy, na které se díváme jinou optikou jako děti a dospělí. Pravdivé lži mezi ně naštěstí nepatří a já si to sakra užil v 7 letech, v 17 letech i teď v kombinaci obou věků. :) Geniálně zábavný film, který ani trochu nezestárnul a je to jeden z mála filmů, kde Arnie nepůsobí parodicky trapně. Jeden ze dvou nejlepších akčních blockbusterů všech dob, ten druhý se Jimovi povedl ještě o fous víc. :) Absolutorium. 10/10
True Lies (1994)
10 -4
reagují: verbst, mkubalikova, duro
reagovat

Thunder Force

Ja sa musím tak veľmi ovládať, aby som na to nepísal komentáre plné myzogýnie, rasizmu a fat shamingu, skrátka také bežné hodnotenie v štýle Verbala a jeho úbohých plagiátorov, akými je už dlhší čas zamorené ČSFD.

Na druhej strane, neopísateľná sračkovitosť tohto výtvoru je zásluhou najmä scenáristu a režiséra, takže za to opäť nesie zodpovednosť biely heterosexuálny muž. :D
786925
Ja sa musím tak veľmi ovládať, aby som na to nepísal komentáre plné myzogýnie, rasizmu a fat shamingu, skrátka také bežné hodnotenie v štýle Verbala a jeho úbohých plagiátorov, akými je už dlhší čas zamorené ČSFD. Na druhej strane, neopísateľná sračkovitosť tohto výtvoru je zásluhou najmä scenáristu a režiséra, takže za to opäť nesie zodpovednosť biely heterosexuálny muž. *:D*
Thunder Force
17 0
reagovat

The Dry (2020)

Povedená detektivka. Jestli máte rádi Sheridanovky, tak se vám nejspíš bude líbit i tohle. 80 %

Under the Milky Way
786924
Povedená detektivka. Jestli máte rádi Sheridanovky, tak se vám nejspíš bude líbit i tohle. 80 % [i][url=https://www.youtube.com/watch?v=pWxJEIz7sSA]Under the Milky Way[/url][/i]
The Dry (2020)
1 -1
reagovat

Jupiter Ascending (2015)

Tak bohužel musím poslední celovečerák sester Wachowských po mnoha letech přehodnotit a nedá se nic dělat. Po technické stránce je Jupiter Ascending naprostá špička, vizuálně je to boží, Channing Tatum do půli těla svlečený mě nesmírně potěšil a Eddie Redmayne mě svou hereckou kreací pobavil. Jenže k čemu to všechno, když scénář vůbec nefunguje a postavy jsou absolutně nezajímavé. Není tu moc co hrát a už to není ani guilty pleasure jako kdysi. Neříkám, že je to ztráta času, ale řekněme, že sestry Wachowské už měly lepší filmy.
786921
Tak bohužel musím poslední celovečerák sester Wachowských po mnoha letech přehodnotit a nedá se nic dělat. Po technické stránce je Jupiter Ascending naprostá špička, vizuálně je to boží, Channing Tatum do půli těla svlečený mě nesmírně potěšil a Eddie Redmayne mě svou hereckou kreací pobavil. Jenže k čemu to všechno, když scénář vůbec nefunguje a postavy jsou absolutně nezajímavé. Není tu moc co hrát a už to není ani guilty pleasure jako kdysi. Neříkám, že je to ztráta času, ale řekněme, že sestry Wachowské už měly lepší filmy.
Jupiter Ascending (2015)
8 -2
reagovat

Synchronic 5/10

Bohužel autorská dvojice zde měla příliš velké ambice. Slušela by tomu spíš minisérie, takhle jsou veškeré prvky jen velmi jemně nakousnuty a pluje se po porvchu. Což se možná u sci-fi linky dá odpustit, ale pokud tam mám dlouhé scény plné životního filozofování, tak bych čekal víc, než klišé. Nebo vystřhnout úplně. 
786854
Bohužel autorská dvojice zde měla příliš velké ambice. Slušela by tomu spíš minisérie, takhle jsou veškeré prvky jen velmi jemně nakousnuty a pluje se po porvchu. Což se možná u sci-fi linky dá odpustit, ale pokud tam mám dlouhé scény plné životního filozofování, tak bych čekal víc, než klišé. Nebo vystřhnout úplně. 
Synchronic 5/10
3 -1
reagovat
reaguje na: the dark knight
Já ji nemusím, ale je to osobní.. Vzhledem mi hrozně připomíná bývalou sousedku, která byla alkoholička a neměli jsme zrovna hezký vztah:D
786847
Já ji nemusím, ale je to osobní.. Vzhledem mi hrozně připomíná bývalou sousedku, která byla alkoholička a neměli jsme zrovna hezký vztah*:D*
786823
3 -1
reagovat

Thunder Force

Toto opravdu ne.
786842
Toto opravdu ne.
Thunder Force
2 0
reagovat

Evil Dead (1982)

Viděno vůbec poprvé. Jestli něco můžu na původním Evil Dead ocenit, tak je to stále silná atmosféra, nápaditá triková stránka podpořená geniální animací jak od Jana Švankmajera. Dokonalá práce se zvukem a střihem (na kterém se jako asistent podílel Joel Coen), a hlavně výborná práce s kamerou. Potud všechno super. Bohužel velkým problémem je scénář, který není nijak zajímavý, a hlavně herecké výkony, u kterých jsem i přes žánrové určení kroutil hlavou. Bohužel nejhorší je tu Bruce Campbell, jehož postava je po celý film neuvěřitelně naivní a doslova na odstřel. Vrcholem promarnění příležitosti je nepoužití motorové pily, která se ve filmu přímo nabízela; to jsem opravdu nechápal. Bohužel nelze být k hercům a herečkám nijak shovívavý, protože v takovém Halloweenu, který vznikl jen o čtyři roky dříve, jsou herci a herečky mnohem přesvědčivější. Dík aspoň za ironické použití gramofonu a filmové pásky.
786838
Viděno vůbec poprvé. Jestli něco můžu na původním Evil Dead ocenit, tak je to stále silná atmosféra, nápaditá triková stránka podpořená geniální animací jak od Jana Švankmajera. Dokonalá práce se zvukem a střihem (na kterém se jako asistent podílel Joel Coen), a hlavně výborná práce s kamerou. Potud všechno super. Bohužel velkým problémem je scénář, který není nijak zajímavý, a hlavně herecké výkony, u kterých jsem i přes žánrové určení kroutil hlavou. Bohužel nejhorší je tu Bruce Campbell, jehož postava je po celý film neuvěřitelně naivní a doslova na odstřel. Vrcholem promarnění příležitosti je nepoužití motorové pily, která se ve filmu přímo nabízela; to jsem opravdu nechápal. Bohužel nelze být k hercům a herečkám nijak shovívavý, protože v takovém Halloweenu, který vznikl jen o čtyři roky dříve, jsou herci a herečky mnohem přesvědčivější. Dík aspoň za ironické použití gramofonu a filmové pásky.
Evil Dead (1982)
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se