Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8921 - 8940 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
To Drž hubu! - na smysl vidět ho s dabingem, nebo v originále?
Normálně bych nad takovou otázku ani neuvažoval, ale dabingy starších francouzských komedií bývaly docela dobré, a tohle u nás zkultovnělo asi hlavně česky. 
815853
To Drž hubu! - na smysl vidět ho s dabingem, nebo v originále? Normálně bych nad takovou otázku ani neuvažoval, ale dabingy starších francouzských komedií bývaly docela dobré, a tohle u nás zkultovnělo asi hlavně česky. 
815844
6 0
reagují: (=LIFTY=), Fanous21, Cinefil
reagovat
Tropic Thunder, 21 Jump Street, Shaun of the Dead
815852
Tropic Thunder, 21 Jump Street, Shaun of the Dead
10 0
reagovat
reaguje na: pytlik
:+:+
815851
*:+**:+*
815849
2 -1
reagovat
Kromě zmíněných se rád vracím k Alibi na klíč, Bohatství chudých, Fakjů pane učiteli, Zohan, Diktátor, Kurs sebeovládání, Nesvatbovi...
815850
Kromě zmíněných se rád vracím k Alibi na klíč, Bohatství chudých, Fakjů pane učiteli, Zohan, Diktátor, Kurs sebeovládání, Nesvatbovi...
4 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Panika v městečku, Big Lebowski, South Park: Peklo na zemi
815849
Panika v městečku, Big Lebowski, South Park: Peklo na zemi
815844
6 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Vybíjená, Starsky a Hutch, Millerovi na tripu. 
815847
Vybíjená, Starsky a Hutch, Millerovi na tripu. 
815844
6 0
reagovat
Trochu tady rozjedu diskuzi takto při pátku, ať si mám co číst o víkendu v práci:
U jakých tří komedií (ne parodií nebo Borata) pravidelně brečíte smíchy?
Za mě:
Původní Horší než smrt (Tudyk!)Drž hubu!A Monty Python a Svatý Grál
815844
Trochu tady rozjedu diskuzi takto při pátku, ať si mám co číst o víkendu v práci: U jakých tří komedií (ne parodií nebo Borata) pravidelně brečíte smíchy? Za mě: Původní Horší než smrt (Tudyk!)Drž hubu!A Monty Python a Svatý Grál
7 -1
reagovat

Encanto

Čistý průměr. Písničky fajn, ale to, jak se to vlastně nehne celou dobu z místa, tomu filmu dost ubližuje. Vlastně se tam ani nic nestane. Uteklo to rychle, ale Raja nebo Na vlásku je úplně jiná liga.
815843
Čistý průměr. Písničky fajn, ale to, jak se to vlastně nehne celou dobu z místa, tomu filmu dost ubližuje. Vlastně se tam ani nic nestane. Uteklo to rychle, ale Raja nebo Na vlásku je úplně jiná liga.
Encanto
3 -1
reagovat

O těle a duši

Krásný romantický film. Hodně mi to sedlo, protože je to originální a moc hezky natočené. Film má nádherné záběry na přírodu, které dokáži uklidnit mysl a osvěžit duši svou čistotou. Líbila se mi celková atmosféra filmu a to jakým způsobem je vyobrazená celá romantická linka. Je to pojaté takovým krásným způsobem, ze kterého jsou cítit ty správné emoce. Velkou zásluhu na tom, že to funguje tak jak má, mají oba herci v hlavních rolích - Géza Morcsányi a Alexandra Borbély, jelikož jsou výborný a skvěle prodali své postavy, které jsou "rozbitý" na těle a duši. 8-8,5/10
815835
Krásný romantický film. Hodně mi to sedlo, protože je to originální a moc hezky natočené. Film má nádherné záběry na přírodu, které dokáži uklidnit mysl a osvěžit duši svou čistotou. Líbila se mi celková atmosféra filmu a to jakým způsobem je vyobrazená celá romantická linka. Je to pojaté takovým krásným způsobem, ze kterého jsou cítit ty správné emoce. Velkou zásluhu na tom, že to funguje tak jak má, mají oba herci v hlavních rolích - Géza Morcsányi a Alexandra Borbély, jelikož jsou výborný a skvěle prodali své postavy, které jsou "rozbitý" na těle a duši. [b]8-8,5/10[/b]
O těle a duši
6 -1
reagovat

Agent bílá krvinka

Jakkoliv mám rád Billa Murrayho, tomuhle filmu škodí právě ty hraný scénky, protože animovanej zbytek, respektive vnitřek těla, kterej je tu prezentován jako město, kde vládne zlý starosta, policajti jsou krvinky a plísně a bakterie chodí do sauny v podpaží je bohatej na nápady. A z toho, co bráchové udělali mi to přijde jako ten zapadlejší, ale z jejich filmografie rozhodně ten lepší kousek (než třeba Těsně vedle, Kingpin atd.).
815814
Jakkoliv mám rád Billa Murrayho, tomuhle filmu škodí právě ty hraný scénky, protože animovanej zbytek, respektive vnitřek těla, kterej je tu prezentován jako město, kde vládne zlý starosta, policajti jsou krvinky a plísně a bakterie chodí do sauny v podpaží je bohatej na nápady. A z toho, co bráchové udělali mi to přijde jako ten zapadlejší, ale z jejich filmografie rozhodně ten lepší kousek (než třeba Těsně vedle, Kingpin atd.).
Agent bílá krvinka
1 -1
reagovat

Terminator: Dark Fate

Ouch, tohle bylo hodně špatný. Už ani nevím, jestli zápletka dávala smysl nebo ne, protože tohle byla opravdu bolestivá podívaná. Trochu jsem doufal, že se po otřesným Genisys poučí, ale očividně měli v hajzlu dál.

A na Arnieho či Lindu v tomhle případě slyšet nešlo, protože oni sami museli tušit, že se oba dva loučí se svojí životní roli v tom nejhorším filmu z celé série.

Musím se přiznat, že i moje oči chvílemi nedokázali vstřebat všechen ten digibordel, kterýho tam tvůrci narvali co nejvíc, protože to bude přece vypadat dost cool a je to levnější, než praktický, ale hezčí triky, že?

Budu si muset pustit znovu T2, abych přebil pachuť z tohohle 'temnýho osudovýho' blivajzu. 
815811
Ouch, tohle bylo hodně špatný. Už ani nevím, jestli zápletka dávala smysl nebo ne, protože tohle byla opravdu bolestivá podívaná. Trochu jsem doufal, že se po otřesným Genisys poučí, ale očividně měli v hajzlu dál. A na Arnieho či Lindu v tomhle případě slyšet nešlo, protože oni sami museli tušit, že se oba dva loučí se svojí životní roli v tom nejhorším filmu z celé série. Musím se přiznat, že i moje oči chvílemi nedokázali vstřebat všechen ten digibordel, kterýho tam tvůrci narvali co nejvíc, protože to bude přece vypadat dost cool a je to levnější, než praktický, ale hezčí triky, že? Budu si muset pustit znovu T2, abych přebil pachuť z tohohle 'temnýho osudovýho' blivajzu. 
Terminator: Dark Fate
5 -2
reagovat

The Tender Bar

Hodně příjemný film. Clooney jako režisér jede na jistotu a moc hezky se na to kouká. Film má pohodovou atmosféru, dobrý soundtrack a skvělého Bena Afflecka v roli strejdy, kterého by každý z nás chtěl mít. 7-7,5/10
815732
Hodně příjemný film. Clooney jako režisér jede na jistotu a moc hezky se na to kouká. Film má pohodovou atmosféru, dobrý soundtrack a skvělého Bena Afflecka v roli strejdy, kterého by každý z nás chtěl mít. 7-7,5/10
The Tender Bar
3 -3
reagovat

Srdcová královna (2019)

Napodruhé je to ještě lepší a vyvolalo to ve mně ještě větší nenávist k hlavní postavě. Geniální film.
815704
Napodruhé je to ještě lepší a vyvolalo to ve mně ještě větší nenávist k hlavní postavě. Geniální film.
Srdcová královna (2019)
3 -3
reagovat
reaguje na: verbst
Ta mela akorat dite s Johnem Mulaneym; naposled jsem ji videl v nejaky komedii na Netflixu ktera se odehravala na svatbe.
815652
Ta mela akorat dite s Johnem Mulaneym; naposled jsem ji videl v nejaky komedii na Netflixu ktera se odehravala na svatbe.
815620
1 -1
reagovat
reaguje na: slord
V titulcích není, i na imdb je napsané "uncredited" 
Já celý film řešil, jestli to není digitálně omlazena původní herečka.
815632
V titulcích není, i na imdb je napsané "uncredited"  Já celý film řešil, jestli to není digitálně omlazena původní herečka.
815604
2 -1
reagovat
Huh, mně Olivia Wilde při sledování napadla taky, ale v titulkách není. Je tam "Voice of Gozer" a "Spirit of Gozer", což jsem myslel, že je teda ta fyzická Gozer, ale ne.
815623
Huh, mně Olivia Wilde při sledování napadla taky, ale v titulkách není. Je tam "Voice of Gozer" a "Spirit of Gozer", což jsem myslel, že je teda ta fyzická Gozer, ale ne.
2 0
reagovat
Shit, já si ji spletl s Olivii Munn :D:D
815620
Shit, já si ji spletl s Olivii Munn *:D**:D*
1 -3
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: verbst
neslehla, jeden z mých nejočekávanějších titulů, zvlášť po tom, jak se jí povedlo Booksmart :+
815619
[url=https://www.imdb.com/title/tt10731256/]neslehla[/url], jeden z mých nejočekávanějších titulů, zvlášť po tom, jak se jí povedlo Booksmart *:+*
815615
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Jen mezitím stihla hrát hlavní roli u Eastwooda a natočit Booksmart. ?)

(Věnuje se režii.)
815618
Jen mezitím stihla hrát hlavní roli u Eastwooda a natočit Booksmart. *?)* (Věnuje se režii.)
815614
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
Ne jen odkopla Teda Lassa a začala žít s Harry Stylem.
815616
Ne jen odkopla Teda Lassa a začala žít s Harry Stylem.
815615
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se