Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8661 - 8680 Napsat příspěvek
A vida, jsem rád, že to má pokračování. :)
816562
A vida, jsem rád, že to má pokračování. :)
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak je to sequel seriálového Wu Assassins. Tam asi bylo i zakázané vymýšlet cokoliv nad průměr. 
816548
Tak je to sequel seriálového Wu Assassins. Tam asi bylo i zakázané vymýšlet cokoliv nad průměr. 
816531
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Ach jo... Netflix vytáhne režiséra s.acek, prostředí a herce z Mortal Kombat, přidá oranžový filtr a jebne do toho Iko Uwaise, aby tím ztratil čas...
Fistful of Vengance
816531
Ach jo... Netflix vytáhne režiséra s.acek, prostředí a herce z Mortal Kombat, přidá oranžový filtr a jebne do toho Iko Uwaise, aby tím ztratil čas... [url=https://youtu.be/vC_n_L1KGbo]Fistful of Vengance[/url]
3 0
reagují: Mr. Hlad
reagovat

Doktor Živago

Nádherný romantický velkofilm. Mé první setkání s geniálním režisérem Davidem Leanem, a určitě ne poslední. Lean mi nabídl velkolepou podívanou, která je skvěle natočená a je radost sledovat, to co se ve filmu odehrává, jelikož je to působivé a vtahující. Tolik nádherných scén, úžasná výprava a milostný příběh v době, kdy vznikalo Rusko. Navíc je ve filmu parádní herecké obsazení. Omar Sharif má obrovské charisma a je v titulní roli přesný. Julie Christie je nádherná a skvěle zahrála svou postavu, která se zmítá v lásce. Velmi se mi líbil výkon Geraldine Chaplin, protože obdařila svou postavu něhou a láskou. Jediný problém mám s příběhem, který mi tolik nesedl, nebo lépe řečeno, čekal jsem od něho trochu více. Netvrdím, že je špatný a z mého pohledu bylo hodně příjemné se dozvědět něco o ruských dějinách, jen mě to tolik nezasáhlo. Doktor Živago je moc krásný velkofilm. 8/10
816524
Nádherný romantický velkofilm. Mé první setkání s geniálním režisérem Davidem Leanem, a určitě ne poslední. Lean mi nabídl velkolepou podívanou, která je skvěle natočená a je radost sledovat, to co se ve filmu odehrává, jelikož je to působivé a vtahující. Tolik nádherných scén, úžasná výprava a milostný příběh v době, kdy vznikalo Rusko. Navíc je ve filmu parádní herecké obsazení. Omar Sharif má obrovské charisma a je v titulní roli přesný. Julie Christie je nádherná a skvěle zahrála svou postavu, která se zmítá v lásce. Velmi se mi líbil výkon Geraldine Chaplin, protože obdařila svou postavu něhou a láskou. Jediný problém mám s příběhem, který mi tolik nesedl, nebo lépe řečeno, čekal jsem od něho trochu více. Netvrdím, že je špatný a z mého pohledu bylo hodně příjemné se dozvědět něco o ruských dějinách, jen mě to tolik nezasáhlo. Doktor Živago je moc krásný velkofilm. [b]8/10[/b]
Doktor Živago
7 0
reagovat

Saint Laurent (2014)

Gaspard mi bude chybět. Saint Laurent je i po letech geniální záležitostí, která mě opět doslova pohltila.
816435
Gaspard mi bude chybět. Saint Laurent je i po letech geniální záležitostí, která mě opět doslova pohltila.
Saint Laurent (2014)
3 -2
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
I feel you. My sme sa nonstop smiali. Je to hlučné a šialené, to áno, ale dobre nám to padlo, hlavne po Hawkeyovi, ktorého som ja celkom odtrpel.
816434
I feel you. My sme sa nonstop smiali. Je to hlučné a šialené, to áno, ale dobre nám to padlo, hlavne po Hawkeyovi, ktorého som ja celkom odtrpel.
816433
3 -1
reagovat
reaguje na: duro
Já u toho většinu času trpěl jak zvíře a to mám minulé díly docela rád. Az v poslední čtvrtině se to zlepšilo, to před tím je v podstatě jen hodina řevu. 
816433
Já u toho většinu času trpěl jak zvíře a to mám minulé díly docela rád. Az v poslední čtvrtině se to zlepšilo, to před tím je v podstatě jen hodina řevu. 
816432
3 0
reagují: duro
reagovat

Hotel Transylvánia 4

S dcérou sme sa skvele bavili. Toto nie je o zmysluplnom deji a prepracovaných vtipoch, je to čisto vizuálna groteska, šialené grimasy, gestá, pohyby, neskutočná smršť nápadov a skvelej animácie.
816432
S dcérou sme sa skvele bavili. Toto nie je o zmysluplnom deji a prepracovaných vtipoch, je to čisto vizuálna groteska, šialené grimasy, gestá, pohyby, neskutočná smršť nápadov a skvelej animácie.
Hotel Transylvánia 4
3 -1
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: hroubek
Kinoverzia. Jednoznacne. Redux by mohol aj zabijat:D
816415
Kinoverzia. Jednoznacne. Redux by mohol aj zabijat*:D*
816412
5 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Kinoverze.
816414
Kinoverze.
816412
2 0
reagovat

Apokalypsa

O víkendu se chystám, že si poprvé (dobře jednou jsem to zkusil a nedostal jsem se přes první hodinu) si pustím Apokalypsu. Jakou verzi bych si měl pustit. Díky knize Továrna na sny vím, že před pár lety vyšla nějaká nová verze. Poradíte mi, která verze je nejlepší??
816412
O víkendu se chystám, že si poprvé (dobře jednou jsem to zkusil a nedostal jsem se přes první hodinu) si pustím Apokalypsu. Jakou verzi bych si měl pustit. Díky knize Továrna na sny vím, že před pár lety vyšla nějaká nová verze. Poradíte mi, která verze je nejlepší??
Apokalypsa
3 0
reagují: pepo, the dark knight
reagovat
reaguje na: hroubek
Ten je az ta prava socialna depresia
816409
Ten je az ta prava socialna depresia
816400
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
:D:D:D těším se!
816404
*:D**:D**:D* těším se!
816311
3 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Me se ten zacatek moc libil
816402
Me se ten zacatek moc libil
816398
1 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Za málo. Odvedl si špičkovou práci. Těším se na Tvůj další film.
816400
Za málo. Odvedl si špičkovou práci. Těším se na Tvůj další film.
816397
3 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
Ten film má velmi dobrou střihovou stránku, ale z mého pohledu ten začátek je na pěst. Kolikrát je to nepřehledné, skáče se z místa na místo a děj se posouvá v řádech roku.  A to, že se to rozjede až někdy po 25 minutách je celkem škoda.
816398
Ten film má velmi dobrou střihovou stránku, ale z mého pohledu ten začátek je na pěst. Kolikrát je to nepřehledné, skáče se z místa na místo a děj se posouvá v řádech roku.  A to, že se to rozjede až někdy po 25 minutách je celkem škoda.
816378
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: hroubek
Jeeej. Tak toto mi hned vylepsilo den. Som velmi rad, ze sa pacilo:+
816397
Jeeej. Tak toto mi hned vylepsilo den. Som velmi rad, ze sa pacilo*:+*
816396
7 0
reagují: hroubek
reagovat

7829 km od Wu-chanu

Velká pecka. Je to silný dokument, který ukazuje dopad pandemie bez jakýkoliv příkras. Funguje na výbornou díky přesné režii, dobrému střihu a vypovídající hodnotě. 8/10
816396
Velká pecka. Je to silný dokument, který ukazuje dopad pandemie bez jakýkoliv příkras. Funguje na výbornou díky přesné režii, dobrému střihu a vypovídající hodnotě. [b]8/10[/b]
7829 km od Wu-chanu
7 0
reagují: pepo
reagovat
V srpnu vyjde knižní prequel/sequel Nelítostného souboje přímo od Michaela Manna. :+
816387
V srpnu vyjde knižní prequel/sequel Nelítostného souboje přímo od Michaela Manna. *:+*
8 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Ja to milujem ako to je. A tie strihové prechody v úvode sú bomba
816378
Ja to milujem ako to je. A tie strihové prechody v úvode sú bomba
816377
1 0
reagují: hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se