Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 8641 - 8660 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Tak pro vysvětlení. Nadšení z toho filmu si vykládám jako souhlas s tím, co se v tom zámečku dělo a říkalo. Z představy, že se někdo raduje z toho, jak se pečlivě připravovala cílená likvidace lidí, se mi dělá špatně.
816597
Tak pro vysvětlení. Nadšení z toho filmu si vykládám jako souhlas s tím, co se v tom zámečku dělo a říkalo. Z představy, že se někdo raduje z toho, jak se pečlivě připravovala cílená likvidace lidí, se mi dělá špatně.
816596
2 -18
reagovat
reaguje na: Disketa1
Pokud je to jenom nejaka nestastna formulace a myslel si to jinak - cajk, stane se.

Pokud to myslis vazne, tak mas ten problem k urychlenemu reseni spis ty.
816596
Pokud je to jenom nejaka nestastna formulace a myslel si to jinak - cajk, stane se. Pokud to myslis vazne, tak mas ten problem k urychlenemu reseni spis ty.
816588
8 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Běž se léčit.
816595
Běž se léčit.
816594
9 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ja jsem nadšený ze Schindlerova seznamu.
816594
Ja jsem nadšený ze Schindlerova seznamu.
816588
9 -1
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Disketa1
Co je to zas za blábol ta poslední věta?
816593
Co je to zas za blábol ta poslední věta?
816588
8 -1
reagovat

Konference ve Wannsee (2001)

U tohohle filmu není možné projevovat nadšení. To, co tam zazní, je hnus největší. Herci jsou výborní, a proto z jejich chladných výkonů čiší obrovský chlad. Ze samého Kennetha Branagha jde strach, když bez emocí pronáší ty strašné věty. Sledovat tenhle film právě v den 80. výročí téhle děsivé události je ještě více znepokojující, než si je člověk ochoten připustit. Pokud jste z Konference ve Wannsee nadšeni, máte nějaký problém, který byste měli urychleně řešit.
816588
U tohohle filmu není možné projevovat nadšení. To, co tam zazní, je hnus největší. Herci jsou výborní, a proto z jejich chladných výkonů čiší obrovský chlad. Ze samého Kennetha Branagha jde strach, když bez emocí pronáší ty strašné věty. Sledovat tenhle film právě v den 80. výročí téhle děsivé události je ještě více znepokojující, než si je člověk ochoten připustit. Pokud jste z Konference ve Wannsee nadšeni, máte nějaký problém, který byste měli urychleně řešit.
Konference ve Wannsee (2001)
2 -16
reagují: TedGeorge, (=LIFTY=), Milosh
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Zkus :)
816575
Zkus :)
816574
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Zkusím, protože taky uctíváš Come True8)
816574
Zkusím, protože taky uctíváš Come True*8)*
816573
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Nejsou tam lekačky, není tam krev, nemá to takový production values jako áčková smrt ve tmě. Ale chvílema to napínavý fakt je a já si to užil.
816573
Nejsou tam lekačky, není tam krev, nemá to takový production values jako áčková smrt ve tmě. Ale chvílema to napínavý fakt je a já si to užil.
816571
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Smrt ve tmě v sukni?
816571
Smrt ve tmě v sukni?
816569
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat

See for Me (2021)

Psal sem už na FB, budu s tím otravovat i tady...

Opatrně doporučím novej kanadskej thriller, kterej má jenom hoďku a půl, takže mě případně nebudete příliš nenávidět. See for Me svou premisou trochu připomíná přece jenom ambicióznější Hush. Zatímco ve Flanaganově zručně zrežírovaném hororovém hrilleru bojovala hluchoněmá slečna na samotě u lesa s jedním surovým vetřelcem, v kanadském napínáku bojuje slepá slečna na samotě v horách s vícero nezbedníky.

Souhlasím s vámi. Najmout slepou holku, aby hlídala kočku v rozlehlém detašovaném baráku na kanadské samotě, je fakt nápad za milion. Naštěstí nesledujeme supergirl, která by bez mrknutí oka byla schopná po nesmělém oťukání luxusního chateau létat po baráku s jistotou Marie Kondo. Dokonce ani nedisponuje skrytým sonarem, díky kterému by přesně odhadla úmysly hladové veverky půl kilometru daleko. Je nasraná na život, s handicapem moc dobře neumí žít (o zrak přišla „až“ v osmnácti), ale naštěstí má něco, o čem se třeba hrdinům Hanekeho Funny Games mohlo jenom zdát: chytrej mobil s cool aplikací „See for Me“.

Víc vám k příběhu neřeknu. Jenom dodám, že gore, jakékoliv mučení a dokonce i krev absentuje, což jistě někteří z vás ocení. Zasněžený napínák jsem včera v noci zhltnul jako malinu, ale relativně nízké hodnocení na CSFD tentokrát chápu a nebudu hořekovat. Nic výjimečného nečekejte, další Fincher fakt nerežíroval, ale pár nápadů je fajn a minimálně fandové subžánru tu hoďku a půl ocení. Na trailer se vybodněte a třeba budete taky spokojení.
816569
Psal sem už na FB, budu s tím otravovat i tady... Opatrně doporučím novej kanadskej thriller, kterej má jenom hoďku a půl, takže mě případně nebudete příliš nenávidět. See for Me svou premisou trochu připomíná přece jenom ambicióznější Hush. Zatímco ve Flanaganově zručně zrežírovaném hororovém hrilleru bojovala hluchoněmá slečna na samotě u lesa s jedním surovým vetřelcem, v kanadském napínáku bojuje slepá slečna na samotě v horách s vícero nezbedníky. Souhlasím s vámi. Najmout slepou holku, aby hlídala kočku v rozlehlém detašovaném baráku na kanadské samotě, je fakt nápad za milion. Naštěstí nesledujeme supergirl, která by bez mrknutí oka byla schopná po nesmělém oťukání luxusního chateau létat po baráku s jistotou Marie Kondo. Dokonce ani nedisponuje skrytým sonarem, díky kterému by přesně odhadla úmysly hladové veverky půl kilometru daleko. Je nasraná na život, s handicapem moc dobře neumí žít (o zrak přišla „až“ v osmnácti), ale naštěstí má něco, o čem se třeba hrdinům Hanekeho Funny Games mohlo jenom zdát: chytrej mobil s cool aplikací „See for Me“. Víc vám k příběhu neřeknu. Jenom dodám, že gore, jakékoliv mučení a dokonce i krev absentuje, což jistě někteří z vás ocení. Zasněžený napínák jsem včera v noci zhltnul jako malinu, ale relativně nízké hodnocení na CSFD tentokrát chápu a nebudu hořekovat. Nic výjimečného nečekejte, další Fincher fakt nerežíroval, ale pár nápadů je fajn a minimálně fandové subžánru tu hoďku a půl ocení. Na trailer se vybodněte a třeba budete taky spokojení.
See for Me (2021)
3 -3
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Ahaaa, to šlo mimo mě:+
816568
Ahaaa, to šlo mimo mě*:+*
816548
2 0
reagovat
A vida, jsem rád, že to má pokračování. :)
816562
A vida, jsem rád, že to má pokračování. :)
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak je to sequel seriálového Wu Assassins. Tam asi bylo i zakázané vymýšlet cokoliv nad průměr. 
816548
Tak je to sequel seriálového Wu Assassins. Tam asi bylo i zakázané vymýšlet cokoliv nad průměr. 
816531
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Ach jo... Netflix vytáhne režiséra s.acek, prostředí a herce z Mortal Kombat, přidá oranžový filtr a jebne do toho Iko Uwaise, aby tím ztratil čas...
Fistful of Vengance
816531
Ach jo... Netflix vytáhne režiséra s.acek, prostředí a herce z Mortal Kombat, přidá oranžový filtr a jebne do toho Iko Uwaise, aby tím ztratil čas... [url=https://youtu.be/vC_n_L1KGbo]Fistful of Vengance[/url]
3 0
reagují: Mr. Hlad
reagovat

Doktor Živago

Nádherný romantický velkofilm. Mé první setkání s geniálním režisérem Davidem Leanem, a určitě ne poslední. Lean mi nabídl velkolepou podívanou, která je skvěle natočená a je radost sledovat, to co se ve filmu odehrává, jelikož je to působivé a vtahující. Tolik nádherných scén, úžasná výprava a milostný příběh v době, kdy vznikalo Rusko. Navíc je ve filmu parádní herecké obsazení. Omar Sharif má obrovské charisma a je v titulní roli přesný. Julie Christie je nádherná a skvěle zahrála svou postavu, která se zmítá v lásce. Velmi se mi líbil výkon Geraldine Chaplin, protože obdařila svou postavu něhou a láskou. Jediný problém mám s příběhem, který mi tolik nesedl, nebo lépe řečeno, čekal jsem od něho trochu více. Netvrdím, že je špatný a z mého pohledu bylo hodně příjemné se dozvědět něco o ruských dějinách, jen mě to tolik nezasáhlo. Doktor Živago je moc krásný velkofilm. 8/10
816524
Nádherný romantický velkofilm. Mé první setkání s geniálním režisérem Davidem Leanem, a určitě ne poslední. Lean mi nabídl velkolepou podívanou, která je skvěle natočená a je radost sledovat, to co se ve filmu odehrává, jelikož je to působivé a vtahující. Tolik nádherných scén, úžasná výprava a milostný příběh v době, kdy vznikalo Rusko. Navíc je ve filmu parádní herecké obsazení. Omar Sharif má obrovské charisma a je v titulní roli přesný. Julie Christie je nádherná a skvěle zahrála svou postavu, která se zmítá v lásce. Velmi se mi líbil výkon Geraldine Chaplin, protože obdařila svou postavu něhou a láskou. Jediný problém mám s příběhem, který mi tolik nesedl, nebo lépe řečeno, čekal jsem od něho trochu více. Netvrdím, že je špatný a z mého pohledu bylo hodně příjemné se dozvědět něco o ruských dějinách, jen mě to tolik nezasáhlo. Doktor Živago je moc krásný velkofilm. [b]8/10[/b]
Doktor Živago
7 0
reagovat

Saint Laurent (2014)

Gaspard mi bude chybět. Saint Laurent je i po letech geniální záležitostí, která mě opět doslova pohltila.
816435
Gaspard mi bude chybět. Saint Laurent je i po letech geniální záležitostí, která mě opět doslova pohltila.
Saint Laurent (2014)
3 -2
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
I feel you. My sme sa nonstop smiali. Je to hlučné a šialené, to áno, ale dobre nám to padlo, hlavne po Hawkeyovi, ktorého som ja celkom odtrpel.
816434
I feel you. My sme sa nonstop smiali. Je to hlučné a šialené, to áno, ale dobre nám to padlo, hlavne po Hawkeyovi, ktorého som ja celkom odtrpel.
816433
3 -1
reagovat
reaguje na: duro
Já u toho většinu času trpěl jak zvíře a to mám minulé díly docela rád. Az v poslední čtvrtině se to zlepšilo, to před tím je v podstatě jen hodina řevu. 
816433
Já u toho většinu času trpěl jak zvíře a to mám minulé díly docela rád. Az v poslední čtvrtině se to zlepšilo, to před tím je v podstatě jen hodina řevu. 
816432
3 0
reagují: duro
reagovat

Hotel Transylvánia 4

S dcérou sme sa skvele bavili. Toto nie je o zmysluplnom deji a prepracovaných vtipoch, je to čisto vizuálna groteska, šialené grimasy, gestá, pohyby, neskutočná smršť nápadov a skvelej animácie.
816432
S dcérou sme sa skvele bavili. Toto nie je o zmysluplnom deji a prepracovaných vtipoch, je to čisto vizuálna groteska, šialené grimasy, gestá, pohyby, neskutočná smršť nápadov a skvelej animácie.
Hotel Transylvánia 4
3 -1
reagují: Mr. Hlad
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se