Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6741 - 6760 Napsat příspěvek
reaguje na: Muf
Jako Muf bych to určitě neřekl, ale je fakt, že ty Snyderovy sovy jsou opravdu výborným animákem. 
844678
Jako Muf bych to určitě neřekl, ale je fakt, že ty Snyderovy sovy jsou opravdu výborným animákem. 
844660
3 -1
reagovat
19.10. Train to Pusan
Korejci tady ty masové zombie filmy, kdy jsou nemrtví Usain Bolt, umí. Narozdíl od War-Z navíc nehrají tak moc na digitální triky, ale reálně na sebe nasypou hromadu lidí.
První půlka je samozřejmě lepší. Temnější konec by byl se mi líbil víc, i když by byl silně krutý.
Asi by se mi to libilo vic, kdybych nejdřív neviděl mnohem víc promyšlený a zajímavější seriál Kingdeom.

20.10. Deliver us from Evil 
Tady to taky začíná slibně. Nepříjemná špinavá atmosféra jako z Sedm, neohrane prostředí - noční zoo a nepříjemné výjevy. Jenže postupem času to sklouzává do nudného rozhřešení a klišé nezáživného konce. Dvě hodiny jsou na takový film moc. Ale Eric Bana je sympaťák a nezlobil bych se, kdyby víc hrál.

21.10. Matriarch
Přehlídka strašně nesympatických postav. První půl hodinu musíme sledovat jednu mužatku, která si zničí život.
Pak odjede na vesnici za ještě nesympatictejsi matkou (Lisa Arryn ze Hry o trůny - kojení se jí tam zřejmě zalíbilo) a potkává další nesympatické lidi.
A pak to v poslední půl hodině uhne do něčeho dost zajímavého, až je škoda, že tomu předcházela taková až ARTova nuda. Je to dost WTF, ale ne tak šíleným způsobem, jak Men. V jedné scéně jsem si vzpomněl na RainMakera:D
844677
[b]19.10. Train to Pusan [/b]Korejci tady ty masové zombie filmy, kdy jsou nemrtví Usain Bolt, umí. Narozdíl od War-Z navíc nehrají tak moc na digitální triky, ale reálně na sebe nasypou hromadu lidí. První půlka je samozřejmě lepší. Temnější konec by byl se mi líbil víc, i když by byl silně krutý. Asi by se mi to libilo vic, kdybych nejdřív neviděl mnohem víc promyšlený a zajímavější seriál Kingdeom. [b]20.10. Deliver us from Evil  [/b]Tady to taky začíná slibně. Nepříjemná špinavá atmosféra jako z Sedm, neohrane prostředí - noční zoo a nepříjemné výjevy. Jenže postupem času to sklouzává do nudného rozhřešení a klišé nezáživného konce. Dvě hodiny jsou na takový film moc. Ale Eric Bana je sympaťák a nezlobil bych se, kdyby víc hrál. [b]21.10. Matriarch [/b]Přehlídka strašně nesympatických postav. První půl hodinu musíme sledovat jednu mužatku, která si zničí život. Pak odjede na vesnici za ještě nesympatictejsi matkou (Lisa Arryn ze Hry o trůny - kojení se jí tam zřejmě zalíbilo) a potkává další nesympatické lidi. A pak to v poslední půl hodině uhne do něčeho dost zajímavého, až je škoda, že tomu předcházela taková až ARTova nuda. Je to dost WTF, ale ne tak šíleným způsobem, jak Men. V jedné scéně jsem si vzpomněl na RainMakera*:D*
2 -1
reagují: do_Od
reagovat
Muf se blbě vyspal?
844662
Muf se blbě vyspal?
6 -1
reagovat
reaguje na: Muf
844661
https://youtu.be/MMcxUQGVckY
844660
2 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Ty jsi sracka, Sovy jsou nejvíc Epic Animak všech dob....
844660
Ty jsi sracka, Sovy jsou nejvíc Epic Animak všech dob....
844653
4 -10
reagují: Disketa1, RainMakeR
reagovat
reaguje na: do_Od
Ja som velky fanusik snydera. Pacili sa mi od neho aj tie rozporuplne filmy. Ale sovicky su pekelna sracka
844653
Ja som velky fanusik snydera. Pacili sa mi od neho aj tie rozporuplne filmy. Ale sovicky su pekelna sracka
844651
6 -3
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ty bych dal někam doprostřed jeho filmografie. Jsou ok. :)
844651
Ty bych dal někam doprostřed jeho filmografie. Jsou ok. *:)*
844637
5 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je snad v pořádku, ne? ;)
844649
To je snad v pořádku, ne? *;)*
844623
1 -2
reagovat
reaguje na: Memphis
Jj, super video. Jak jsem posledni mesice z YT vyskrtal vsechny tyhle channely, s vyjimkou RLM (kde od nich uz ale tez dokoukam tak 1 z 3-4) a prave Willemse, tak tohle je asi nejlepsi video essay za letosek a nejspis dele, kdy se ten investovany cas opravdu vyplati. :+:+:+
844644
Jj, super video. Jak jsem posledni mesice z YT vyskrtal vsechny tyhle channely, s vyjimkou RLM (kde od nich uz ale tez dokoukam tak 1 z 3-4) a prave Willemse, tak tohle je asi nejlepsi video essay za letosek a nejspis dele, kdy se ten investovany cas opravdu vyplati. *:+**:+**:+*
844632
6 0
reagovat

Pearl

Kudos Westovi za to, že jde zase trochu jinou cestou než v případě X a spíše než horor servíruje psychothriller s pár opravdu působivými scénami, jak po dramatické (Goth tady vážně úřaduje), tak technické stránce (některé kamerové jízdy jsou hodně fajn), ale ani tentokrát mě West do kolen neposlal. Co mě ale překvapilo - X mělo úžasný vizuál a atmosféru 60s a tady trailer sliboval slušnou atmosféru 10s/20s, ale film má tak současný vyleštěný digi look, že mně to až vytrhávalo z koncentrace.  
844638
Kudos Westovi za to, že jde zase trochu jinou cestou než v případě X a spíše než horor servíruje psychothriller s pár opravdu působivými scénami, jak po dramatické (Goth tady vážně úřaduje), tak technické stránce (některé kamerové jízdy jsou hodně fajn), ale ani tentokrát mě West do kolen neposlal. Co mě ale překvapilo - X mělo úžasný vizuál a atmosféru 60s a tady trailer sliboval slušnou atmosféru 10s/20s, ale film má tak současný vyleštěný digi look, že mně to až vytrhávalo z koncentrace.  
Pearl
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
A bavila tě Legenda o sovích strážcích?
844637
A bavila tě Legenda o sovích strážcích?
844635
6 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Memphis
Tvle, dal jsem to celý, a ty paralely mezi Excaliburem a všema jeho filmama, zejména početí Artuše a obří výstřik v Justice League jsou fakt eyes-opening. :D 

Prostě videoklipař, kterej umí věrně převádět komiksy, a když má nad sebou rozumnej dohled jako při Man of Steel, natočí pecku. Já už si budu nadosmrti stát za tím, že teda BvS mělo snad ze všech jeho filmů největší hloubku, a po MoS (kde zase byla nejlepší kombinace superhrdinského zakotvení v realitě a těžkotonážní akce) je tudíž jeho druhej nejlepší film, ale Sucker Punch, ZSJL a Army of the Dead fakt nedávám.

A ti jeho hardcore fandové s #RestoreTheSnyderVerse jsou normální kult.
844635
Tvle, dal jsem to celý, a ty paralely mezi Excaliburem a všema jeho filmama, zejména početí Artuše a obří výstřik v Justice League jsou fakt eyes-opening. *:D*  Prostě videoklipař, kterej umí věrně převádět komiksy, a když má nad sebou rozumnej dohled jako při Man of Steel, natočí pecku. Já už si budu nadosmrti stát za tím, že teda BvS mělo snad ze všech jeho filmů největší hloubku, a po MoS (kde zase byla nejlepší kombinace superhrdinského zakotvení v realitě a těžkotonážní akce) je tudíž jeho druhej nejlepší film, ale Sucker Punch, ZSJL a Army of the Dead fakt nedávám. A ti jeho hardcore fandové s #RestoreTheSnyderVerse jsou normální kult.
844632
6 -3
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Zatím je to zajímavý. Omáčka kolem je opravdu meh, ale když se něco děje, tak se servítky neberou. Občas je to až mírně vtipný, co se tam děje s lidským tělem, ale cením praktické efekty. 40 minut do konce a zatím jsem někde na 60%. Tak snad se to ještě rozjede víc. Pořád nejsem tím gore tak uspokojen, i když jedna scéna je fakt hustá :D VHS 99 se těším celkem, Pearl jsem zvědavý. 8)
844633
Zatím je to zajímavý. Omáčka kolem je opravdu meh, ale když se něco děje, tak se servítky neberou. Občas je to až mírně vtipný, co se tam děje s lidským tělem, ale cením praktické efekty. 40 minut do konce a zatím jsem někde na 60%. Tak snad se to ještě rozjede víc. Pořád nejsem tím gore tak uspokojen, i když jedna scéna je fakt hustá :D VHS 99 se těším celkem, Pearl jsem zvědavý. *8)*
844629
1 -3
reagovat
It's all lead to this.

Patrick (H) Willems - The Zack Snyder Video

link
844632
It's all lead to this. [b]Patrick (H) Willems - The Zack Snyder Video[/b] https://www.youtube.com/watch?v=mpzK2CMTuAo
6 0
reagují: The Joker, do_Od
reagovat
reaguje na: rollman69
Jaou žně. V/H/S 99 venku, Pearl venku, Matriarch venku.
A teď tohle. Otázkou je, jak chtějí překonat pilu z minulého dílu 8)
844629
Jaou žně. V/H/S 99 venku, Pearl venku, Matriarch venku. A teď tohle. Otázkou je, jak chtějí překonat pilu z minulého dílu *8)*
844625
1 -4
reagují: rollman69
reagovat

Terrifier 2

Je venku. Ricci dal za 5* a to značí, že se dočkáme gore orgií. Sice 140 minut, ale pokud z toho 100 minut bude ultimátní prasárna, je mi to fuk. Takže konečně zas nějaká pořádná jízda pro nás otrlé, která vztyčí prostředník všem těm intelektuálním sráčům ! :D Samozřejmě s nadsázkou8) A já jdu na to.
844625
Je venku. Ricci dal za 5* a to značí, že se dočkáme gore orgií. Sice 140 minut, ale pokud z toho 100 minut bude ultimátní prasárna, je mi to fuk. Takže konečně zas nějaká pořádná jízda pro nás otrlé, která vztyčí prostředník všem těm intelektuálním sráčům ! :D Samozřejmě s nadsázkou*8)* A já jdu na to.
Terrifier 2
2 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Rain - 30 ženských v bitvach, ale nakonec udělá největší radost Disketě. Roztomilé :D
844623
Rain - 30 ženských v bitvach, ale nakonec udělá největší radost Disketě. Roztomilé *:D*
6 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Děkuji. 
844622
Děkuji. 
844619
2 -3
reagovat

Magic Mike 3

Na Valentýna 2023 8)
844619
Na Valentýna 2023 *8)*
Magic Mike 3
3 -2
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: MKMZ
Zaver jednotky som vylozene pretrpel a stale patri k tomu najhorsiemu co v MCU vzniklo (co je po tohtorocnych filmoch co povedat) ale toto vyzera zatial dobre, estetika vodneho sveta sa mi paci najviac zo vsetkych "vodnych" filmov a Namor posobi ako jedna z najzaujimavejsich novych postav....ale samozrejme to moze byt nakoniec nezazivna nuda s vygrcanym cgi finale.
844608
Zaver jednotky som vylozene pretrpel a stale patri k tomu najhorsiemu co v MCU vzniklo (co je po tohtorocnych filmoch co povedat) ale toto vyzera zatial dobre, estetika vodneho sveta sa mi paci najviac zo vsetkych "vodnych" filmov a Namor posobi ako jedna z najzaujimavejsich novych postav....ale samozrejme to moze byt nakoniec nezazivna nuda s vygrcanym cgi finale.
844597
4 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se