Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 6761 - 6780 Napsat příspěvek

Magic Mike 3

Na Valentýna 2023 8)
844619
Na Valentýna 2023 *8)*
Magic Mike 3
3 -2
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: MKMZ
Zaver jednotky som vylozene pretrpel a stale patri k tomu najhorsiemu co v MCU vzniklo (co je po tohtorocnych filmoch co povedat) ale toto vyzera zatial dobre, estetika vodneho sveta sa mi paci najviac zo vsetkych "vodnych" filmov a Namor posobi ako jedna z najzaujimavejsich novych postav....ale samozrejme to moze byt nakoniec nezazivna nuda s vygrcanym cgi finale.
844608
Zaver jednotky som vylozene pretrpel a stale patri k tomu najhorsiemu co v MCU vzniklo (co je po tohtorocnych filmoch co povedat) ale toto vyzera zatial dobre, estetika vodneho sveta sa mi paci najviac zo vsetkych "vodnych" filmov a Namor posobi ako jedna z najzaujimavejsich novych postav....ale samozrejme to moze byt nakoniec nezazivna nuda s vygrcanym cgi finale.
844597
4 -3
reagovat

Black Panther: Wakanda Forever

Nový trailer.
844597
Nový [url=https://youtube.com/watch?v=_cCrp8gDsVA]trailer[/url].
Black Panther: Wakanda Forever
3 -2
reagují: HellblazerZabud
reagovat
reaguje na: Vardant
"Nepřišlo mi to o moc horší nebo lepší než poslední produkce Marvelu." Takže je to sracka :D
844555
"Nepřišlo mi to o moc horší nebo lepší než poslední produkce Marvelu." Takže je to sracka *:D*
844544
5 -2
reagovat
reaguje na: rollman69
To se může stát. 
844551
To se může stát. 
844536
2 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Jsem na tom stejně. Párkrát jsem protočil oči, ale to už bylo ovlivněné reakcemi tady, takže bych si toho možná normálně ani nevšiml. Jinak je to prostě místy 6, místy z 7/10.
Nepřišlo mi to o moc horší nebo lepší než poslední produkce Marvelu.
844544
Jsem na tom stejně. Párkrát jsem protočil oči, ale to už bylo ovlivněné reakcemi tady, takže bych si toho možná normálně ani nevšiml. Jinak je to prostě místy 6, místy z 7/10. Nepřišlo mi to o moc horší nebo lepší než poslední produkce Marvelu.
844526
3 -2
reagují: Muf
reagovat

A Man Called Otto

V,šel trailer na Hanksovu adaptaci Může jménem Ove od Backmana. Hanka je stejně jako já velký fanda předlohy, tak se jedná spíše o novou adaptaci než remake švédské filmové verze, která byla trochu jiná...

link
Kdyby měl o knížku někdo zájem, moc doporučuju audioverzi nactenou Janem Vlasákem. 
844541
V,šel trailer na Hanksovu adaptaci Může jménem Ove od Backmana. Hanka je stejně jako já velký fanda předlohy, tak se jedná spíše o novou adaptaci než remake švédské filmové verze, která byla trochu jiná... https://youtu.be/OXSWfN5rwqI Kdyby měl o knížku někdo zájem, moc doporučuju audioverzi nactenou Janem Vlasákem. 
A Man Called Otto
1 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
My si budeme rozumět.
844536
My si budeme rozumět.
844526
3 -2
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: rollman69
Pravda. Já jsem za 6-7/10.  Šel jsem na akční komiksový výplach a ten jsem taky dostal. Je to blbé, ale jako oddychovka mi to sedlo.
844526
Pravda. Já jsem za 6-7/10.  Šel jsem na akční komiksový výplach a ten jsem taky dostal. Je to blbé, ale jako oddychovka mi to sedlo.
844496
3 -3
reagují: Vardant, rollman69
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Vypadá to fakt epicky. Spolu s Blonde, Dahmlerem, Na nože 2 a (asi) Vyproštěním 2 si nakonec Netflix do konce roku ještě vylepší reputaci (a zachrání můj subscribe). :D:+
844514
Vypadá to fakt epicky. Spolu s Blonde, Dahmlerem, Na nože 2 a (asi) Vyproštěním 2 si nakonec Netflix do konce roku ještě vylepší reputaci (a zachrání můj subscribe). *:D**:+*
844508
2 -1
reagovat

na západní frontě klid trailer

link

tvl to budou brutální jatka ... 
844508
https://youtu.be/hf8EYbVxtCY tvl to budou brutální jatka ... 
na západní frontě klid trailer
5 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Barv666
Asi jsem to špatně podal, já to myslel jako 4/5 na CSFD :D
844499
Asi jsem to špatně podal, já to myslel jako 4/5 na CSFD :D
844498
3 -2
reagovat
reaguje na: rollman69
Myslím, že za 4 z 10 ti nikdo moc nadávat nebude ;)
844498
Myslím, že za 4 z 10 ti nikdo moc nadávat nebude *;)*
844496
7 -1
reagují: rollman69
reagovat

Black Adam

 4* bez okolků. Já fakt nevím, co všem na tom vadí. Jsem připravený na tisíc mínusů, ale je mi to u zadnice. Já se skvěle bavil. Šel jsem na filmovou atrakci, která mě měla za úkol pobavit a splnilo to vše. Akci to má, Rock si to prostě dává, Pierce byl fajn a Hawkman taky v pohodě. Ostatní postavy sice meh, ale ser to pes. Tady zase někdo čekal revoluci v žánru? Tvle, po tom, co letos předváděl Marvel a to jsem velký fanoušek, tak tohle je rozhodně příjemná změna od těch všech dementních humorů, které nefungují a filmů, jenž jsou prezentovány jako obrovské pecky a nakonec to jsou maximálně průměry. Za mě zatím letošní nejlepší komiksovka, u které jsem mohl krásně vypnout a jen koukat. Nic jiného jsem ani nečekal a srovnávat to s Batmanem od Reevse atd. je podle mě blbost. U Thora jsem chcípal nudou, Doctor Strange nevěděl čím chce být. Black Adam to ví a nehraje si na nic víc. A to mi stačí. Poslední Marvelovky jsem se musel nutit na druhou projekci. Tady bych šel do kina klidně podruhé. A do mě!!!
844496
 4* bez okolků. Já fakt nevím, co všem na tom vadí. Jsem připravený na tisíc mínusů, ale je mi to u zadnice. Já se skvěle bavil. Šel jsem na filmovou atrakci, která mě měla za úkol pobavit a splnilo to vše. Akci to má, Rock si to prostě dává, Pierce byl fajn a Hawkman taky v pohodě. Ostatní postavy sice meh, ale ser to pes. Tady zase někdo čekal revoluci v žánru? Tvle, po tom, co letos předváděl Marvel a to jsem velký fanoušek, tak tohle je rozhodně příjemná změna od těch všech dementních humorů, které nefungují a filmů, jenž jsou prezentovány jako obrovské pecky a nakonec to jsou maximálně průměry. Za mě zatím letošní nejlepší komiksovka, u které jsem mohl krásně vypnout a jen koukat. Nic jiného jsem ani nečekal a srovnávat to s Batmanem od Reevse atd. je podle mě blbost. U Thora jsem chcípal nudou, Doctor Strange nevěděl čím chce být. Black Adam to ví a nehraje si na nic víc. A to mi stačí. Poslední Marvelovky jsem se musel nutit na druhou projekci. Tady bych šel do kina klidně podruhé. A do mě!!!
Black Adam
4 -5
reagují: hroubek, Barv666
reagovat
Jinak teda Gans má od posledního filmu už docela dlouhou přestávku a tyhle návraty po letech končí všemožně, ale jeho jednička je imho jedna z nejlepších videoherních adpatací vůbec (jasně, laťka není úplně vysoko, ale i tak) a asi jen tady* jsem měl fakt pocit, že se jim do filmu povedlo přenést feeling/atmosféru předlohy (a.k.a. někdo ze štábu ty hry fakt hrál, ale především pochopil "vo co tady gou"), takže se ne vyloženě těším, ale vyhlížím trojku s určitými nadějemi.

*Jo, vlastně možná ještě u Mortal Kombatu (od Andersona), ale to jsem ještě ani neměl občanku a naposledy jsem ho viděl někdy před rokem 2000 a trochu se bojím na tom něco měnit (aneb vzpomínky zůstanou):D.
844480
Jinak teda Gans má od posledního filmu už docela dlouhou přestávku a tyhle návraty po letech končí všemožně, ale jeho jednička je imho jedna z nejlepších videoherních adpatací vůbec (jasně, laťka není úplně vysoko, ale i tak) a asi jen tady* jsem měl fakt pocit, že se jim do filmu povedlo přenést feeling/atmosféru předlohy (a.k.a. někdo ze štábu ty hry fakt hrál, ale především pochopil "vo co tady gou"), takže se ne vyloženě těším, ale vyhlížím trojku s určitými nadějemi. *Jo, vlastně možná ještě u Mortal Kombatu (od Andersona), ale to jsem ještě ani neměl občanku a naposledy jsem ho viděl někdy před rokem 2000 a trochu se bojím na tom něco měnit (aneb vzpomínky zůstanou)*:D*.
4 0
reagovat
reaguje na: Polux
Silent Hill opet zasahuje.
844477
Silent Hill opet zasahuje.
844448
3 0
reagovat
reaguje na: Polux
Bude to "The Silent Hill":D
844452
Bude to "The Silent Hill"*:D*
844448
3 0
reagovat
reaguje na: Polux
Další navrat :D
844449
Další navrat *:D*
844448
3 0
reagovat
Ach ty "vynalézavé" distribuční názvy zahraničních filmů:D. Dvojka filmového Silent Hillu s podtitulem Revelation 3D je u nás známa jako Návrat do Silent Hill 3D. Jak přeloží včera oficiálně oznámený další film (opět Gans na postu režiséra) s originálním názvem Return to Silent Hill těžko říct:D. Doufám, že nějakou dobrou duši nenapadne jen vypustit z distribučního názvu 3D. Na druhou stranu, kdyby to pojmenovali jako Zjevení, Odhalení, atd., tak by to byl slušný trolling:D.
844448
Ach ty "vynalézavé" distribuční názvy zahraničních filmů*:D*. Dvojka filmového Silent Hillu s podtitulem Revelation 3D je u nás známa jako Návrat do Silent Hill 3D. Jak přeloží včera oficiálně oznámený další film (opět Gans na postu režiséra) s originálním názvem Return to Silent Hill těžko říct*:D*. Doufám, že nějakou dobrou duši nenapadne jen vypustit z distribučního názvu 3D. Na druhou stranu, kdyby to pojmenovali jako Zjevení, Odhalení, atd., tak by to byl slušný trolling*:D*.
3 0
reagovat
reaguje na: pepo
Já miluji 2-3 a nejvíc 8 :D
844440
Já miluji 2-3 a nejvíc 8 :D
844433
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se