Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5241 - 5260 Napsat příspěvek

John Wick

Je to Scott Adkins?
link
našel jsem poster z John Wick 4, par herců tam je, a poslední mě zmátl.
858582
Je to Scott Adkins? http://www.impawards.com/2023/john_wick_chapter_four_ver13.html našel jsem poster z John Wick 4, par herců tam je, a poslední mě zmátl.
John Wick
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: esmo
"koukání" to víš že jo :D:D
858553
"koukání" to víš že jo *:D**:D*
858549
2 0
reagovat
A to jsou přesně důvody, proč si pečlivě vybírám na csfd, koho sledovat.
Jasná inspirace pro moje další koukání :+
link
858549
A to jsou přesně důvody, proč si pečlivě vybírám na csfd, koho sledovat. Jasná inspirace pro moje další koukání *:+* https://imgur.com/a/BYgXSRw
13 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Jo, to je přesně ono. Nikdy to pořádně nevyšlo ani na dvd a nedávno se najednou objevil na 4k bluray.
858498
Jo, to je přesně ono. Nikdy to pořádně nevyšlo ani na dvd a nedávno se najednou objevil na 4k bluray.
858497
2 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Není to ten film, jak tomu mlaďochovi ten asijský děda zapálí ty cihly a on je pěstí prorazí? Jestli jo, tak to hledám dlouho.:+
858497
Není to ten film, jak tomu mlaďochovi ten asijský děda zapálí ty cihly a on je pěstí prorazí? Jestli jo, tak to hledám dlouho.*:+*
858493
1 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Gonzi
Díky, o tom dost uvažuju :+ Některé ty restaurované verze jsou uplně jinde, než ten rip co jsem sehnal. 
Hodně lidí tuhle práci dělá a třeba jsem viděl naprosto excelentního Lawrence z Arábie s tím nejstarším dabingem a restaurovanou kopií. Sice tam je pár scén anglicky, ale jako celek to pusobí famozně.
858494
Díky, o tom dost uvažuju *:+* Některé ty restaurované verze jsou uplně jinde, než ten rip co jsem sehnal.  Hodně lidí tuhle práci dělá a třeba jsem viděl naprosto excelentního Lawrence z Arábie s tím nejstarším dabingem a restaurovanou kopií. Sice tam je pár scén anglicky, ale jako celek to pusobí famozně.
858489
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
To se zrovna chystám udělat s klasikou mého dětství Sidekicks s Chuckem Norrisem aka Mistr kickboxu:D
858493
To se zrovna chystám udělat s klasikou mého dětství Sidekicks s Chuckem Norrisem aka Mistr kickboxu*:D*. 
858489
4 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Congrats. Jen takový pro tip: můžeš si sehnat kvalitní obraz a spojit s tímto dabingem ;). Hádám, že tady tě to zrovna nevytrhne, ale je to dobrý způsob jak si vzít český dabing z nějakého 700MB ripu a nalepit jej na 20GB UHD vizuál :+
858489
Congrats. Jen takový pro tip: můžeš si sehnat kvalitní obraz a spojit s tímto dabingem *;)*. Hádám, že tady tě to zrovna nevytrhne, ale je to dobrý způsob jak si vzít český dabing z nějakého 700MB ripu a nalepit jej na 20GB UHD vizuál *:+*
858482
3 0
reagují: AndyKaufman, Milosh
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je to k nevíře, ale po absurdně dlouhé době hledání jsem to konečně našel. Dlouho jsem neměl takovou radost. :D
858482
Je to k nevíře, ale po absurdně dlouhé době hledání jsem to konečně našel. Dlouho jsem neměl takovou radost. *:D*
858058
1 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Milosh
scarsgard bol démonický. strašne mu držím palce, týpek má talent.
858456
scarsgard bol démonický. strašne mu držím palce, týpek má talent.
858444
2 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Mia Goth je Oscarová herečka v béčkových filmech. Její monolog v Pearl byl neskutečný.
858449
Mia Goth je Oscarová herečka v béčkových filmech. Její monolog v Pearl byl neskutečný.
858444
5 -1
reagovat

Infinity pool

Velmi dobrá úchylnost o nejrůznějších krizích, kterou si pro sebe krade Mia Goth. Očekávání jsem měl asi až přehnaná, ale i tak jsem si to náramně užil. 7/10
858444
Velmi dobrá úchylnost o nejrůznějších krizích, kterou si pro sebe krade Mia Goth. Očekávání jsem měl asi až přehnaná, ale i tak jsem si to náramně užil. 7/10
Infinity pool
6 -1
reagují: Muel, (=LIFTY=)
reagovat

#RimavskaPomahaUkrajine

Jsem ve výsledku hodně spokojený. Peter Pavlík a Katarína Smaczna se rozhodli odvyprávět příběh o lidské solidaritě v jednom slovenském městě. Velmi kvituji, že Pavlík a Smaczna nemají potřebu zbytečně tlačit na pilu a ždímat emoce, a přitom by mohli, ale tím by jejich dokument, něco důležitého ztratil. Tvůrci se nesnaží mluvit o válce. Snaží se mluvit o pomoci a solidaritě. O lidskosti, kterou bychom v sobě měly mít. A to se z mého pohledu povedlo. Po obsahové stránce je to mrtě silné, bohužel mi moc nesedla forma jakou je dokument z větší části odvyprávěn - má to samozřejmě svůj důvod, ale z mého pohledu to není tak divácky vděčné. Černobílý vizuál je přesný a parádně funguje. Úvod s fotky je velmi působivý, bohužel mě forma vyprávění přes fotky tolik nesedla. Osobně bych dával radši přednost klasickému vyprávění a popisovaní. O to více jsem si užíval reálné výpovědi lidí, kteří neváhali a hned začali pomáhat. Zaujala mě zvuková stránka, ze které místy dost mrazí, jen v posledních 5 minutách byla až moc hlučná a já se nedokázal soustředit na danou věc, co zrovna probíhala. #RimavskaPomahaUkrajine je povedený dokument, který je přenositelný do všech zemí, a taky na všechny války a tragédie, protože ukazuje, že vždy se najdou dobré duše, kteří chtějí pomáhat, ne kvůli cenám, ne kvůli uznání, ale protože ví, že je to správné. 7/10
858414
Jsem ve výsledku hodně spokojený. Peter Pavlík a Katarína Smaczna se rozhodli odvyprávět příběh o lidské solidaritě v jednom slovenském městě. Velmi kvituji, že Pavlík a Smaczna nemají potřebu zbytečně tlačit na pilu a ždímat emoce, a přitom by mohli, ale tím by jejich dokument, něco důležitého ztratil. Tvůrci se nesnaží mluvit o válce. Snaží se mluvit o pomoci a solidaritě. O lidskosti, kterou bychom v sobě měly mít. A to se z mého pohledu povedlo. Po obsahové stránce je to mrtě silné, bohužel mi moc nesedla forma jakou je dokument z větší části odvyprávěn - má to samozřejmě svůj důvod, ale z mého pohledu to není tak divácky vděčné. Černobílý vizuál je přesný a parádně funguje. Úvod s fotky je velmi působivý, bohužel mě forma vyprávění přes fotky tolik nesedla. Osobně bych dával radši přednost klasickému vyprávění a popisovaní. O to více jsem si užíval reálné výpovědi lidí, kteří neváhali a hned začali pomáhat. Zaujala mě zvuková stránka, ze které místy dost mrazí, jen v posledních 5 minutách byla až moc hlučná a já se nedokázal soustředit na danou věc, co zrovna probíhala. #RimavskaPomahaUkrajine je povedený dokument, který je přenositelný do všech zemí, a taky na všechny války a tragédie, protože ukazuje, že vždy se najdou dobré duše, kteří chtějí pomáhat, ne kvůli cenám, ne kvůli uznání, ale protože ví, že je to správné. [b]7/10[/b]
#RimavskaPomahaUkrajine
4 0
reagovat

Ant-Man 3

Nejsem zklamaný, ale taky nejsem zvláště nadšený. Dostal jsem fajn marvelovský film, který v mnoha ohledech funguje, je docela zábavný a celkový příběh MCU posouvá zas o kus dál. Na druhou stranu vím, že potenciál tohoto příběhu byl úplně někde jinde, a je velká škoda, že tvůrci neměli koule nám ukázat vážnější film a naplno prodat nového záporáka, ze kterého půjde strach napříč mnohavesmírem. 6/10
858407
Nejsem zklamaný, ale taky nejsem zvláště nadšený. Dostal jsem fajn marvelovský film, který v mnoha ohledech funguje, je docela zábavný a celkový příběh MCU posouvá zas o kus dál. Na druhou stranu vím, že potenciál tohoto příběhu byl úplně někde jinde, a je velká škoda, že tvůrci neměli koule nám ukázat vážnější film a naplno prodat nového záporáka, ze kterého půjde strach napříč mnohavesmírem. [b]6/10[/b]
Ant-Man 3
5 -1
reagovat
On to musel být očistec i bez toho zvuku. Co jsem četl, tak je docela zázrak, že během natáčení nikdo neumřel, protože to muselo být šílený
858403
On to musel být očistec i bez toho zvuku. Co jsem četl, tak je docela zázrak, že během natáčení nikdo neumřel, protože to muselo být šílený
858398
1 0
reagovat
Metropolis je němý film, první film s mluveným slovem vznikl až půl roku po něm ;)
858402
Metropolis je němý film, první film s mluveným slovem vznikl až půl roku po něm *;)*
858398
3 0
reagovat

Ant-Man 3

to už keď zahraničné recenzie hovoria o rozporuplnom prvom akte - tak si myslím, že sa na nás rúti strašný fail. kang bude asi solid, ale to je tak všetko.
858392
to už keď zahraničné recenzie hovoria o rozporuplnom prvom akte - tak si myslím, že sa na nás rúti strašný fail. kang bude asi solid, ale to je tak všetko.
Ant-Man 3
3 -1
reagovat
reaguje na: esmo
858389
https://www.youtube.com/watch?v=zRcmwD2F1uI
858387
2 0
reagovat
reaguje na: Milosh
VPN.
858387
VPN.
858386
2 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: esmo
V ČR ne.
858386
V ČR ne.
858381
2 0
reagují: esmo
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se