Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Mortal Kombat II: Final Trailer

příspěvky 1 - 12 Napsat příspěvek
reaguje na: Elago
Přesně. Takový to "Dělej, dej to sem, hned!" :D
975787
Přesně. Takový to "Dělej, dej to sem, hned!" *:D*
975728
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Jako tak komplikovanej? :D
975783
Jako tak komplikovanej? *:D*
975756
1 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Boli tam cool momenty, ale je to hrozne dlhe. 80 min by stacilo. Ten príbeh je taký, že na konci som si už nepamätal ako to vlastne začalo :) 
975756
Boli tam cool momenty, ale je to hrozne dlhe. 80 min by stacilo. Ten príbeh je taký, že na konci som si už nepamätal ako to vlastne začalo :) 
975739
0 0
reagují: fr3ak
reagovat
reaguje na: pepo
Ale já se strašně bavil. :D

Příběh – Je.
Akce – Super.
Humor – Urban vládne.

8/10

P. S. Hry jsem nikdy nehrál, z filmů viděl pouze jedničku někdy před čtvrtstoletím a o "lore" vím kulové.
975739
Ale já se strašně bavil. *:D* Příběh – Je. Akce – Super. Humor – Urban vládne. 8/10 P. S. Hry jsem nikdy nehrál, z filmů viděl pouze jedničku někdy před čtvrtstoletím a o "lore" vím kulové.
975737
2 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Memphis
je to poloshit, ale zase je to absolútne dokonalá adaptácia a s prehľadom najlepší motral kombat, uplne v pohode 5/10
975737
je to poloshit, ale zase je to absolútne dokonalá adaptácia a s prehľadom najlepší motral kombat, uplne v pohode 5/10
975730
1 -1
reagují: Memphis
reagovat
Hehe, přijdu z kina, abych se podíval na nový trailer. :D

Film je pecka, běžte na něj.
975730
Hehe, přijdu z kina, abych se podíval na nový trailer. *:D* Film je pecka, běžte na něj.
4 0
reagují: pepo
reagovat
Srať na divácke masy. Parádny trailer.
975728
Srať na divácke masy. Parádny trailer.
1 0
reagují: Free_Soul
reagovat
Je to jeho přirozený vývoj i ve hrách.
975727
Je to jeho přirozený vývoj i ve hrách.
0 0
reagovat
reaguje na: fr3ak
Sub-Zero je Bi-Han a ve dvojce je tam jako Noob Saibot v Netherrealm link
975722
Sub-Zero je Bi-Han a ve dvojce je tam jako Noob Saibot v Netherrealm https://en.wikipedia.org/wiki/Characters_of_the_Mortal_Kombat_series#Noob_Saibot
975717
0 0
reagovat
Jo, přesně takhle to měli promovat trochu dřív, ale tak co už.

Jediný co mě na tom (krom fakt hnusnejch triků :D) trošku znervózňuje že mezi jmény nezazněl Sub-Zero. On ve filmu není?
975717
Jo, přesně takhle to měli promovat trochu dřív, ale tak co už. Jediný co mě na tom (krom fakt hnusnejch triků *:D*) trošku znervózňuje že mezi jmény nezazněl Sub-Zero. On ve filmu není?
0 0
reagují: okkac
reagovat
To nejlepší na konec. 8)
975715
To nejlepší na konec. *8)*
0 0
reagovat
pecka. toto mal byt zaciatok kampane
975708
pecka. toto mal byt zaciatok kampane
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se