
reaguje na:
Elago
Přesně. Takový to "Dělej, dej to sem, hned!" 

|
reagovat
|

|
reagují:
pepo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
) trošku znervózňuje že mezi jmény nezazněl Sub-Zero. On ve filmu není?|
reagují:
okkac
|
reagovat
|