Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5221 - 5240 Napsat příspěvek
reaguje na: Gonzi
Díky, o tom dost uvažuju :+ Některé ty restaurované verze jsou uplně jinde, než ten rip co jsem sehnal. 
Hodně lidí tuhle práci dělá a třeba jsem viděl naprosto excelentního Lawrence z Arábie s tím nejstarším dabingem a restaurovanou kopií. Sice tam je pár scén anglicky, ale jako celek to pusobí famozně.
858494
Díky, o tom dost uvažuju *:+* Některé ty restaurované verze jsou uplně jinde, než ten rip co jsem sehnal.  Hodně lidí tuhle práci dělá a třeba jsem viděl naprosto excelentního Lawrence z Arábie s tím nejstarším dabingem a restaurovanou kopií. Sice tam je pár scén anglicky, ale jako celek to pusobí famozně.
858489
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
To se zrovna chystám udělat s klasikou mého dětství Sidekicks s Chuckem Norrisem aka Mistr kickboxu:D
858493
To se zrovna chystám udělat s klasikou mého dětství Sidekicks s Chuckem Norrisem aka Mistr kickboxu*:D*. 
858489
4 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Congrats. Jen takový pro tip: můžeš si sehnat kvalitní obraz a spojit s tímto dabingem ;). Hádám, že tady tě to zrovna nevytrhne, ale je to dobrý způsob jak si vzít český dabing z nějakého 700MB ripu a nalepit jej na 20GB UHD vizuál :+
858489
Congrats. Jen takový pro tip: můžeš si sehnat kvalitní obraz a spojit s tímto dabingem *;)*. Hádám, že tady tě to zrovna nevytrhne, ale je to dobrý způsob jak si vzít český dabing z nějakého 700MB ripu a nalepit jej na 20GB UHD vizuál *:+*
858482
3 0
reagují: AndyKaufman, Milosh
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je to k nevíře, ale po absurdně dlouhé době hledání jsem to konečně našel. Dlouho jsem neměl takovou radost. :D
858482
Je to k nevíře, ale po absurdně dlouhé době hledání jsem to konečně našel. Dlouho jsem neměl takovou radost. *:D*
858058
1 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Milosh
scarsgard bol démonický. strašne mu držím palce, týpek má talent.
858456
scarsgard bol démonický. strašne mu držím palce, týpek má talent.
858444
2 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Mia Goth je Oscarová herečka v béčkových filmech. Její monolog v Pearl byl neskutečný.
858449
Mia Goth je Oscarová herečka v béčkových filmech. Její monolog v Pearl byl neskutečný.
858444
5 -1
reagovat

Infinity pool

Velmi dobrá úchylnost o nejrůznějších krizích, kterou si pro sebe krade Mia Goth. Očekávání jsem měl asi až přehnaná, ale i tak jsem si to náramně užil. 7/10
858444
Velmi dobrá úchylnost o nejrůznějších krizích, kterou si pro sebe krade Mia Goth. Očekávání jsem měl asi až přehnaná, ale i tak jsem si to náramně užil. 7/10
Infinity pool
6 -1
reagují: Muel, (=LIFTY=)
reagovat

#RimavskaPomahaUkrajine

Jsem ve výsledku hodně spokojený. Peter Pavlík a Katarína Smaczna se rozhodli odvyprávět příběh o lidské solidaritě v jednom slovenském městě. Velmi kvituji, že Pavlík a Smaczna nemají potřebu zbytečně tlačit na pilu a ždímat emoce, a přitom by mohli, ale tím by jejich dokument, něco důležitého ztratil. Tvůrci se nesnaží mluvit o válce. Snaží se mluvit o pomoci a solidaritě. O lidskosti, kterou bychom v sobě měly mít. A to se z mého pohledu povedlo. Po obsahové stránce je to mrtě silné, bohužel mi moc nesedla forma jakou je dokument z větší části odvyprávěn - má to samozřejmě svůj důvod, ale z mého pohledu to není tak divácky vděčné. Černobílý vizuál je přesný a parádně funguje. Úvod s fotky je velmi působivý, bohužel mě forma vyprávění přes fotky tolik nesedla. Osobně bych dával radši přednost klasickému vyprávění a popisovaní. O to více jsem si užíval reálné výpovědi lidí, kteří neváhali a hned začali pomáhat. Zaujala mě zvuková stránka, ze které místy dost mrazí, jen v posledních 5 minutách byla až moc hlučná a já se nedokázal soustředit na danou věc, co zrovna probíhala. #RimavskaPomahaUkrajine je povedený dokument, který je přenositelný do všech zemí, a taky na všechny války a tragédie, protože ukazuje, že vždy se najdou dobré duše, kteří chtějí pomáhat, ne kvůli cenám, ne kvůli uznání, ale protože ví, že je to správné. 7/10
858414
Jsem ve výsledku hodně spokojený. Peter Pavlík a Katarína Smaczna se rozhodli odvyprávět příběh o lidské solidaritě v jednom slovenském městě. Velmi kvituji, že Pavlík a Smaczna nemají potřebu zbytečně tlačit na pilu a ždímat emoce, a přitom by mohli, ale tím by jejich dokument, něco důležitého ztratil. Tvůrci se nesnaží mluvit o válce. Snaží se mluvit o pomoci a solidaritě. O lidskosti, kterou bychom v sobě měly mít. A to se z mého pohledu povedlo. Po obsahové stránce je to mrtě silné, bohužel mi moc nesedla forma jakou je dokument z větší části odvyprávěn - má to samozřejmě svůj důvod, ale z mého pohledu to není tak divácky vděčné. Černobílý vizuál je přesný a parádně funguje. Úvod s fotky je velmi působivý, bohužel mě forma vyprávění přes fotky tolik nesedla. Osobně bych dával radši přednost klasickému vyprávění a popisovaní. O to více jsem si užíval reálné výpovědi lidí, kteří neváhali a hned začali pomáhat. Zaujala mě zvuková stránka, ze které místy dost mrazí, jen v posledních 5 minutách byla až moc hlučná a já se nedokázal soustředit na danou věc, co zrovna probíhala. #RimavskaPomahaUkrajine je povedený dokument, který je přenositelný do všech zemí, a taky na všechny války a tragédie, protože ukazuje, že vždy se najdou dobré duše, kteří chtějí pomáhat, ne kvůli cenám, ne kvůli uznání, ale protože ví, že je to správné. [b]7/10[/b]
#RimavskaPomahaUkrajine
4 0
reagovat

Ant-Man 3

Nejsem zklamaný, ale taky nejsem zvláště nadšený. Dostal jsem fajn marvelovský film, který v mnoha ohledech funguje, je docela zábavný a celkový příběh MCU posouvá zas o kus dál. Na druhou stranu vím, že potenciál tohoto příběhu byl úplně někde jinde, a je velká škoda, že tvůrci neměli koule nám ukázat vážnější film a naplno prodat nového záporáka, ze kterého půjde strach napříč mnohavesmírem. 6/10
858407
Nejsem zklamaný, ale taky nejsem zvláště nadšený. Dostal jsem fajn marvelovský film, který v mnoha ohledech funguje, je docela zábavný a celkový příběh MCU posouvá zas o kus dál. Na druhou stranu vím, že potenciál tohoto příběhu byl úplně někde jinde, a je velká škoda, že tvůrci neměli koule nám ukázat vážnější film a naplno prodat nového záporáka, ze kterého půjde strach napříč mnohavesmírem. [b]6/10[/b]
Ant-Man 3
5 -1
reagovat
On to musel být očistec i bez toho zvuku. Co jsem četl, tak je docela zázrak, že během natáčení nikdo neumřel, protože to muselo být šílený
858403
On to musel být očistec i bez toho zvuku. Co jsem četl, tak je docela zázrak, že během natáčení nikdo neumřel, protože to muselo být šílený
858398
1 0
reagovat
Metropolis je němý film, první film s mluveným slovem vznikl až půl roku po něm ;)
858402
Metropolis je němý film, první film s mluveným slovem vznikl až půl roku po něm *;)*
858398
3 0
reagovat

Ant-Man 3

to už keď zahraničné recenzie hovoria o rozporuplnom prvom akte - tak si myslím, že sa na nás rúti strašný fail. kang bude asi solid, ale to je tak všetko.
858392
to už keď zahraničné recenzie hovoria o rozporuplnom prvom akte - tak si myslím, že sa na nás rúti strašný fail. kang bude asi solid, ale to je tak všetko.
Ant-Man 3
3 -1
reagovat
reaguje na: esmo
858389
https://www.youtube.com/watch?v=zRcmwD2F1uI
858387
2 0
reagovat
reaguje na: Milosh
VPN.
858387
VPN.
858386
2 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: esmo
V ČR ne.
858386
V ČR ne.
858381
2 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: Milosh
Na VOD je skutečně venku :):):)
858381
Na VOD je skutečně venku *:)**:)**:)*
858378
3 0
reagují: Milosh
reagovat

Infinity Pool

je "venku".
858378
je "venku".
Infinity Pool
3 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: duro
V ČR v kinech nebude, na 99 % by se to nevyplatilo bohužel.
858369
V ČR v kinech nebude, na 99 % by se to nevyplatilo bohužel.
858351
2 0
reagovat

Plane

Pozerám, že na Slovensku v kinách a v ČR nie? Celkom aj škoda, lebo je to veľmi fajn staromódna akčná butlerovka, už dosť dlho som nevidel taký príjemný výplach.
858351
Pozerám, že na Slovensku v kinách a v ČR nie? Celkom aj škoda, lebo je to veľmi fajn staromódna akčná butlerovka, už dosť dlho som nevidel taký príjemný výplach.
Plane
6 0
reagují: qualkalim
reagovat

Metropolis (1927)

Nechápu, jak to mohl Lang natočit, ale ten film předběhl svojí dobu. Čuměl jsem na to s otevřenou pusou a absolutně nepobíral to neskutečné měřítko. Neskutečné kulisy i hudba. Vůbec jsem nečekal, že mě to bude bavit, natož že mě to úplně pohltí.
858347
Nechápu, jak to mohl Lang natočit, ale ten film předběhl svojí dobu. Čuměl jsem na to s otevřenou pusou a absolutně nepobíral to neskutečné měřítko. Neskutečné kulisy i hudba. Vůbec jsem nečekal, že mě to bude bavit, natož že mě to úplně pohltí.
Metropolis (1927)
11 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se