Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Casting na nového Bonda oficiálně započal

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
Stejně to dopadne jako vždy. My budeme spekulovat, potom někoho oznámí a internet bude nadávat :D Craig ze začátku dostával taky neskutečnou sadu a je z něho absolutně legendární Bond.
Ale taky se přidám a řeknu, že doufám, že to nebude Elordi. Ten borec mě doopravdy nebaví a pořádně v něm nic nevidím. Ale pokud ho bude mít pod palcem někdo jako Denis, tak ten dokáže vytáhnout výkony i z takovýhle znuděných borců :D
976372
Stejně to dopadne jako vždy. My budeme spekulovat, potom někoho oznámí a internet bude nadávat :D Craig ze začátku dostával taky neskutečnou sadu a je z něho absolutně legendární Bond. Ale taky se přidám a řeknu, že doufám, že to nebude Elordi. Ten borec mě doopravdy nebaví a pořádně v něm nic nevidím. Ale pokud ho bude mít pod palcem někdo jako Denis, tak ten dokáže vytáhnout výkony i z takovýhle znuděných borců :D
1 0
reagovat
reaguje na: filmfanouch
Jo já fandím taky Nářezovi - Kickass i Elordi by byl fajn, ale ten ma rozjetou karieru, každopádně už víme, že chtějí mladého Bonda. Takže tenhle Francis ma velkou šanci, neni spojován s žádnou roli, stejně jako předchozí Bondi ,buď si je vytáhli z televize nebo přišli jako Francis odnikud. 
976199
Jo já fandím taky Nářezovi - Kickass i Elordi by byl fajn, ale ten ma rozjetou karieru, každopádně už víme, že chtějí mladého Bonda. Takže tenhle Francis ma velkou šanci, neni spojován s žádnou roli, stejně jako předchozí Bondi ,buď si je vytáhli z televize nebo přišli jako Francis odnikud. 
976139
0 0
reagovat
Elordi mi vo Frankensteinovi nevadil, podal tam asi jeho top vykon, ale ta nominacis bola totalne mimo. Na Bonda nikdy. To radsej Elbu, kt sa bude tvarit, ze ma 30. Stale lepsi vysledok. 

Moj favorit je Daryl McCormack z Peaky Blinders alebo Good Luck, Leo Grande. Borec. A potom by nebol zly ani ten Josh OConnor alebo Taylor Johnson, ale u neho som radsej, ked sa neuvazuje francize a ma volnost pri vybere roli, na Bonda by ho bola skoda. 
976195
Elordi mi vo Frankensteinovi nevadil, podal tam asi jeho top vykon, ale ta nominacis bola totalne mimo. Na Bonda nikdy. To radsej Elbu, kt sa bude tvarit, ze ma 30. Stale lepsi vysledok.  Moj favorit je Daryl McCormack z Peaky Blinders alebo Good Luck, Leo Grande. Borec. A potom by nebol zly ani ten Josh OConnor alebo Taylor Johnson, ale u neho som radsej, ked sa neuvazuje francize a ma volnost pri vybere roli, na Bonda by ho bola skoda. 
2 0
reagovat
reaguje na: mates44
Je Australan - stejně jako byl George Lazenby. 
976191
Je Australan - stejně jako byl George Lazenby. 
976190
3 0
reagovat
Elordi ne simply orotože není brit.
Jinak nemám asi favorita a věřim Nině Gold
976190
Elordi ne simply orotože není brit. Jinak nemám asi favorita a věřim Nině Gold
1 0
reagují: filmfanouch
reagovat
Nedávno proběhly webem drby, že Callum Turner běhá po Londýně a všem přátelům říká, že to má v kapse. Aby mu nezbyly oči pro pláč. :D Můj favorit to sice není, ale byl by lepší volba než Elordi, IMHO.

Ze spekulací kolem Elordiho mám pocit, že studio chce využít jeho momentální popularity (i když osobně moc nevím, odkud se bere). Oscarová nominace jeho šancím určitě významně pomohla. Plus spolupráce se Chanelem... Ale nevím, nevím, jestli zrovna on je materiál na víc filmů.

Mimochodem, není nějakým pravidlem, že by špion neměl být moc vysoký, aby byl nenápadný? To mi u Elordiho s jeho 1,96 cm přijde jako největší překážka. :D

Každopádně věřím Denisovi, že vybere dobře.

P. S. Vzdejte toho Cavilla. Už je to únavné. Not gonna happen. To spíš dojde na pokračování The Man from U.N.C.L.E.

P. P. S. Bohužel jsme si ty nejlepší volby nechali zestárnout, no. Viz Hunnam nebo Jamie Bell.
976146
Nedávno proběhly webem drby, že Callum Turner běhá po Londýně a všem přátelům říká, že to má v kapse. Aby mu nezbyly oči pro pláč. *:D* Můj favorit to sice není, ale byl by lepší volba než Elordi, IMHO. Ze spekulací kolem Elordiho mám pocit, že studio chce využít jeho momentální popularity (i když osobně moc nevím, odkud se bere). Oscarová nominace jeho šancím určitě významně pomohla. Plus spolupráce se Chanelem... Ale nevím, nevím, jestli zrovna on je materiál na víc filmů. Mimochodem, není nějakým pravidlem, že by špion neměl být moc vysoký, aby byl nenápadný? To mi u Elordiho s jeho 1,96 cm přijde jako největší překážka. *:D* Každopádně věřím Denisovi, že vybere dobře. P. S. Vzdejte toho Cavilla. Už je to únavné. Not gonna happen. To spíš dojde na pokračování The Man from U.N.C.L.E. P. P. S. Bohužel jsme si ty nejlepší volby nechali zestárnout, no. Viz Hunnam nebo Jamie Bell.
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Vůbec, stačilo by malinko šáhnout do scénáře. Bond už je na odpočinku, ale... Znáš to. Tak holt vstane a naposled velkolepě zakydlí... aha, to by už asi nemělo pokračování. Tak nic, sorry.
976145
Vůbec, stačilo by malinko šáhnout do scénáře. Bond už je na odpočinku, ale... Znáš to. Tak holt vstane a naposled velkolepě zakydlí... aha, to by už asi nemělo pokračování. Tak nic, sorry.
976104
0 0
reagovat
Vtipný je, že u Bonda je můj seznam herců, který nechci aby to dostali, už výrazně delší, než ten herců, kterým fandím. A teda Jacob Elordi je jedním z těch na špici prvního seznamu. Spolu s Aaronem Taylorem-Johnsonem.

Snad se jednou dočkáme nějaké one-off bondovky s Elbou jako stárnoucím 007.
976142
Vtipný je, že u Bonda je můj seznam herců, který nechci aby to dostali, už výrazně delší, než ten herců, kterým fandím. A teda Jacob Elordi je jedním z těch na špici prvního seznamu. Spolu s Aaronem Taylorem-Johnsonem. Snad se jednou dočkáme nějaké one-off bondovky s Elbou jako stárnoucím 007.
3 -1
reagovat
Variety zmiňuje, že je mezi kandidáty jistý Tom Francis, šestadvacetiletý britský herec, který má zkušenosti především s divadlem (z filmů měl zatím jen menší roli v Jay Kelly, v seriálu se objevil je v pár epizodách seriálu TY). Nikdo ho nezná... což mu teoreticky hraje do karet. A nebo naopak proti nim v případě, že Amazon MGM Studios bude chtít protěžovat známější jméno (prý hrozně moc chtějí Jacoba Elordiho a Denis Villeneuve o tom má vědět, ale zatím nedal jasně najevo, že by byl proti). 
976139
Variety zmiňuje, že je mezi kandidáty jistý Tom Francis, šestadvacetiletý britský herec, který má zkušenosti především s divadlem (z filmů měl zatím jen menší roli v Jay Kelly, v seriálu se objevil je v pár epizodách seriálu TY). Nikdo ho nezná... což mu teoreticky hraje do karet. A nebo naopak proti nim v případě, že Amazon MGM Studios bude chtít protěžovat známější jméno (prý hrozně moc chtějí Jacoba Elordiho a Denis Villeneuve o tom má vědět, ale zatím nedal jasně najevo, že by byl proti). 
3 0
reagují: kristian.nguyen
reagovat
Callum Turner. Kdo viděl Masters of the Air. A má doma reálnou bond girl. 
976136
Callum Turner. Kdo viděl Masters of the Air. A má doma reálnou bond girl. 
1 0
reagovat

Tom Felton

Písal som to do fóra a napíšem to aj sem. 
Tom by možno bol miscast ale bol by to miscast hodne zaujímavý.  8)
976135
Písal som to do fóra a napíšem to aj sem.  Tom by možno bol miscast ale bol by to miscast hodne [url=https://youtu.be/PiSPYPvDHnY?is=V53LxWJ2aRQEdaJy]zaujímavý. [/url] *8)*
Tom Felton
3 0
reagovat
reaguje na: Nazgul
Jsem, protože tomu nerozumím :D
976131
Jsem, protože tomu nerozumím *:D*
976130
1 0
reagovat
reaguje na: Jarita12
Ty seš na toho Elordiho v každé diskuzi hrozně přísná :D
976130
Ty seš na toho Elordiho v každé diskuzi hrozně přísná *:D*
976111
0 0
reagují: Jarita12
reagovat
Bella Ramsey 
976128
Bella Ramsey 
1 -1
reagovat
Jsem pro herního Bonda, Patricka Gibsona aka Nikolaie ze seriálu Světlo a Stíny. 8)
976127
Jsem pro herního Bonda, Patricka Gibsona aka Nikolaie ze seriálu Světlo a Stíny. *8)*
0 0
reagovat
Hiddleston by byl skvělý, ale jelikož už je mu 45, tak je asi ze hry. Navíc si neumím představit, že by se upsal další frančíze, když takhle má kvůli Marvelu blokovaný rozvrh natáčení a musí s tím handlovat, když chce strávit půl roku v divadle. Ale ta představa je fajn. Třeba záporák?

Asi bych možná uvítala někoho neznámého, kdo není s pojený s žádnou rolí.
Hlavně ne ten Elordi. Nechápu, kde přišel k Oscarové nominaci, a jak je celkově najednou všude, když je to nejen herecké dřevo, ale má charisma plaňky u cesty. Navíc to není Brit.
976111
Hiddleston by byl skvělý, ale jelikož už je mu 45, tak je asi ze hry. Navíc si neumím představit, že by se upsal další frančíze, když takhle má kvůli Marvelu blokovaný rozvrh natáčení a musí s tím handlovat, když chce strávit půl roku v divadle. Ale ta představa je fajn. Třeba záporák? Asi bych možná uvítala někoho neznámého, kdo není s pojený s žádnou rolí. Hlavně ne ten Elordi. Nechápu, kde přišel k Oscarové nominaci, a jak je celkově najednou všude, když je to nejen herecké dřevo, ale má charisma plaňky u cesty. Navíc to není Brit.
2 0
reagují: Nazgul
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Dovedu si ho představit jako mentora, který bude novému Bondovi na jeho chvaty říkat: "hezký, ale k hovnu"
976106
Dovedu si ho představit jako mentora, který bude novému Bondovi na jeho chvaty říkat: "hezký, ale k hovnu"
976104
4 0
reagovat
reaguje na: Kali
Je na tu roli uz imho starej
976104
Je na tu roli uz imho starej
976094
2 0
reagují: Free_Soul, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: filmfanouch
Tu už měl v M:I68)
Hlavně ne Elordi.
Josh O'Connor FTW, kterému Craig už pomyslné žezlo předal v jiném filmu a když ne, tak aspoň jako Q.
Kdyby nebyl Taylor Johnson starší, tak beru jeho. Gallner mi jako amík stejně neprojde.
976102
Tu už měl v M:I6*8)* Hlavně ne Elordi. Josh O'Connor FTW, kterému Craig už pomyslné žezlo předal v jiném filmu a když ne, tak aspoň jako Q. Kdyby nebyl Taylor Johnson starší, tak beru jeho. Gallner mi jako amík stejně neprojde.
976083
2 0
reagovat
Jestli novým Bondem nebude MrHlad tak se ani nemusí obtěžovat... 
976094
Jestli novým Bondem nebude MrHlad tak se ani nemusí obtěžovat... 
6 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se