Stejně to dopadne jako vždy. My budeme spekulovat, potom někoho oznámí a internet bude nadávat :D Craig ze začátku dostával taky neskutečnou sadu a je z něho absolutně legendární Bond.
Ale taky se přidám a řeknu, že doufám, že to nebude Elordi. Ten borec mě doopravdy nebaví a pořádně v něm nic nevidím. Ale pokud ho bude mít pod palcem někdo jako Denis, tak ten dokáže vytáhnout výkony i z takovýhle znuděných borců :D
|
reagovat
|
Můj favorit to sice není, ale byl by lepší volba než Elordi, IMHO.

