Oboje sem vynechal, ale kdybych musel, tak si radši pustím Sonica, stále tam je Jim, kterého si člověk rád pustí.
Mario je sice mému hernímu a infantilnímu stylu bližší, ale tak nějak tuším, že nic víc než výplach mě nečeká. Kdybych jednou měl špunty, tak za tyto filmy asi ještě budu rád :D
|
reagovat
|


.