Shawshank, Gumpa, Kmotra... Asi vsechny ty "nejlepsi" filmy 90%+ veskerych divaku videlo jen doma. U tech od pocatku 00s a starsich navic poprve na kdo vi jake tv. U mladych divaku ani netipuji, prijde mi ze bud vubec protoze stary nebo skrz nejaky montaze na vysku, memes apod. 🤔
|
reagují:
earthworm
|
reagovat
|



