Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5001 - 5020 Napsat příspěvek

Můj policista (2022)

Dal jsem si podruhé tenhle skvělý film s Harrym Stylesem a Emmou Corrin. A zase jsem u toho brečel. U toho konce se slzám ani nejde ubránit.
859493
Dal jsem si podruhé tenhle skvělý film s Harrym Stylesem a Emmou Corrin. A zase jsem u toho brečel. U toho konce se slzám ani nejde ubránit.
Můj policista (2022)
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Potvrdilo se mi to, když jsem si na to musel zaběhnout nedávno ještě podruhý :+. No a byl to zároveň druhej film, kdy jsem zažil, že během něj lidi ze sálu odcházeli (ten první byl Deadpool).
859481
Potvrdilo se mi to, když jsem si na to musel zaběhnout nedávno ještě podruhý *:+*. No a byl to zároveň druhej film, kdy jsem zažil, že během něj lidi ze sálu odcházeli (ten první byl Deadpool).
859223
1 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Cameron netočí malé filmy. :)

A už vůbec ne malé o jaderných bombách. :D
859443
Cameron netočí malé filmy. *:)* A už vůbec ne malé o jaderných bombách. *:D*
859435
1 0
reagovat
Tak Cameron si vraj po Avatarovi 3 chce natocit maly filmik o Hirosime.
He has my curiosity.:+
859435
Tak Cameron si vraj po Avatarovi 3 chce natocit maly filmik o Hirosime. He has my curiosity.*:+*
16 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ja si pamatam ako ma na to nasi zobrali v 12 do kina. A ako ma nasralo, ked prerusili film prestavkou:D putal som tonteraz mladejna zhodnotila to v zmysle ani to nebola velka nuda. Takze vlastne pochvala:D
859396
Ja si pamatam ako ma na to nasi zobrali v 12 do kina. A ako ma nasralo, ked prerusili film prestavkou*:D* putal som tonteraz mladejna zhodnotila to v zmysle ani to nebola velka nuda. Takze vlastne pochvala*:D*
859391
3 0
reagovat

Jih proti Severu (1939)

Po Vojně a Míru od Bondarčuka a Lawrenci z Arábie to Rhet Butler neměl uplně lehké, ale i tak to je na soutěž kolik superlativů se dá nacpat do krátkého recenzentského příspěvku. : ) 
Vivien Leigh předvedla na svou dobu famozní vývoj postavy. Trochu jsem bojoval s druhou polovinou. A je evidentní kým se tolik inspiroval Pitt v Babylonu. Excelentní, s každou další projekcí to mám radši. 9/10
859391
Po Vojně a Míru od Bondarčuka a Lawrenci z Arábie to Rhet Butler neměl uplně lehké, ale i tak to je na soutěž kolik superlativů se dá nacpat do krátkého recenzentského příspěvku. : )  Vivien Leigh předvedla na svou dobu famozní vývoj postavy. Trochu jsem bojoval s druhou polovinou. A je evidentní kým se tolik inspiroval Pitt v Babylonu. Excelentní, s každou další projekcí to mám radši. 9/10
Jih proti Severu (1939)
3 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Tyvole, já to už zrušil !
859351
Tyvole, já to už zrušil !
859350
1 0
reagovat

BANGER.

1.3. na Netflixu
859350
1.3. na Netflixu
BANGER.
11 -1
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: duro
Chtěl jsem napsat, že je autokorekce slušnější než já, místo toho má asi pásku přes oko a koženou nohu :)
859348
Chtěl jsem napsat, že je autokorekce slušnější než já, místo toho má asi pásku přes oko a koženou nohu :)
859344
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
"vyberte se na ulozto a Kodi"... OK!!! :D
859344
"vyberte se na ulozto a Kodi"... OK!!! *:D*
859223
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Stanfordský vězeňský experiment

Stanfordský vězeňský experiment ze 70. let je legenda mezi sociálními experimenty, jejichž výsledek předčil očekávání. Zde bohužel v negativním smyslu. Natočit o něm film a zachovat autenticitu samotného experimentu proto není žádná hračka.

Stanfordský vězeňský experiment na to šel ale dobře a na diváka po svižném úvodu chrlí přesně ty pocity jaké vyvolává experiment reálný. Nemluvě pak o celé řadě otázek k chování vězňů a dozorců. Takové vysvětlování by bylo na dlouho a ve výsledku nemůžu nic než film ke zhlédnutí doporučit. Největší plus film nese v obsazení. Bez výtečných herců by se totiž nepodařilo vyvolat autenticitu. A to včetně Ezry, který je sice v současnosti persona non grata, zde naopak předvádí zřejmě nejlepší výkon své krátké kariéry.

Podobně trefný obsazením je i Sheridan, který však zůstává v Ezrově stínu. Kdo ve stínu ani zdaleka nezůstává je zdejší "John Wayne" (Michael Angarano), který si celý film krade pro sebe a, jak se v závěru ukáže, i samotný experiment, který se Billy Crodupovi vymkne z rukou už po 2 dnech! Veškeré scény s buzerací vězňů dozorci jsou tak neskutečně deptající na nervy, že jsem měl chuť hned několikrát sám vybouchnout.

Trochu škoda, že film nenabízí odpověď na otázku, proč se dozorci (a vlastně i vědci) vymkli kontrole a chovali se tak nelidsky (protože mohli?) k vězňům, zatímco oni se z počátku pouze bránili buzeraci, která ke konci zajde do opravdového extrému. Ale možná je to tak dobře. Film díky tomu totiž perfekně vrcholí a v divákovi zanechá silnou stopu a hromadu myšlenek.
8/10
859282
Stanfordský vězeňský experiment ze 70. let je legenda mezi sociálními experimenty, jejichž výsledek předčil očekávání. Zde bohužel v negativním smyslu. Natočit o něm film a zachovat autenticitu samotného experimentu proto není žádná hračka. [i]Stanfordský vězeňský experiment[/i] na to šel ale dobře a na diváka po svižném úvodu chrlí přesně ty pocity jaké vyvolává experiment reálný. Nemluvě pak o celé řadě otázek k chování vězňů a dozorců. Takové vysvětlování by bylo na dlouho a ve výsledku nemůžu nic než film ke zhlédnutí doporučit. Největší plus film nese v obsazení. Bez výtečných herců by se totiž nepodařilo vyvolat autenticitu. A to včetně Ezry, který je sice v současnosti persona non grata, zde naopak předvádí zřejmě nejlepší výkon své krátké kariéry. Podobně trefný obsazením je i Sheridan, který však zůstává v Ezrově stínu. Kdo ve stínu ani zdaleka nezůstává je zdejší "John Wayne" (Michael Angarano), který si celý film krade pro sebe a, jak se v závěru ukáže, i samotný experiment, který se Billy Crodupovi vymkne z rukou už po 2 dnech! Veškeré scény s buzerací vězňů dozorci jsou tak neskutečně deptající na nervy, že jsem měl chuť hned několikrát sám vybouchnout. Trochu škoda, že film nenabízí odpověď na otázku, proč se dozorci (a vlastně i vědci) vymkli kontrole a chovali se tak nelidsky (protože mohli?) k vězňům, zatímco oni se z počátku pouze bránili buzeraci, která ke konci zajde do opravdového extrému. Ale možná je to tak dobře. Film díky tomu totiž perfekně vrcholí a v divákovi zanechá silnou stopu a hromadu myšlenek. [b]8/10[/b]
Stanfordský vězeňský experiment
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já měl původně v plánu si to dát až někdy na streamu, ale dneska jsem neměl co dělat, tak jsem zašel do kina. Ten film je fakt potřeba vidět na velkém plátně se super zvukem:D
859228
Já měl původně v plánu si to dát až někdy na streamu, ale dneska jsem neměl co dělat, tak jsem zašel do kina. Ten film je fakt potřeba vidět na velkém plátně se super zvukem*:D*
859223
6 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Souhlas - i když já to viděl jen na malém notebooku kvůli slečně (no regrets :)), tak dát si to ještě v kině na velkém plátně rozhodně plánuju. Teď poslouchám soundtrack a ten je taky parádní i sám o sobě :+
859225
Souhlas - i když já to viděl jen na malém notebooku kvůli slečně (no regrets *:)*), tak dát si to ještě v kině na velkém plátně rozhodně plánuju. Teď poslouchám soundtrack a ten je taky parádní i sám o sobě *:+*
859223
5 -1
reagovat
reaguje na: holub109
Já bych jenom doplnil, že i když je to už ke stažení, prosím vyberte se na ulozto a Kodi jednou...

Tohle je veledílo pro kina hned ze dvou důvodů, kvůli kino tématice a protože je to velký, hlasitý, krásný. :+
859223
Já bych jenom doplnil, že i když je to už ke stažení, prosím vyberte se na ulozto a Kodi jednou... Tohle je veledílo pro kina hned ze dvou důvodů, kvůli kino tématice a protože je to velký, hlasitý, krásný. *:+*
859207
6 -1
reagují: Ash_Black, duro, holub109, HAL
reagovat

Babylon

Vyrazil jsem do kina až teď a nelituji. Je to fantasticky natočený, krásně to vypadá a zní. Můj největší problém byla délka a tempo, přišlo mi to místy trošku roztříštěné. Každopádně herci jsou výborní, bavil jsem se i u těch šokujících scén (had, slon, atd).a přechod do závěrečných titulků mě odrovnal. Jo a úvodní cca půlhodina je neskutečná. Přesně ten film, který mi opět ukázal, proč tak miluju kinematografii. 9/10 a potřebuju to vidět znovu
859207
Vyrazil jsem do kina až teď a nelituji. Je to fantasticky natočený, krásně to vypadá a zní. Můj největší problém byla délka a tempo, přišlo mi to místy trošku roztříštěné. Každopádně herci jsou výborní, bavil jsem se i u těch šokujících scén (had, slon, atd).a přechod do závěrečných titulků mě odrovnal. Jo a úvodní cca půlhodina je neskutečná. Přesně ten film, který mi opět ukázal, proč tak miluju kinematografii. 9/10 a potřebuju to vidět znovu
Babylon
8 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: esmo
ale po výhre keoghana (ke huy quan snubb???) som si myslel, že to už len sweepnu víly, ale holt all quiet to zobralo všetko. všetko všade má iba strih. :- a babylon nemá hudbu. :-
859128
ale po výhre keoghana (ke huy quan snubb???) som si myslel, že to už len sweepnu víly, ale holt all quiet to zobralo všetko. všetko všade má iba strih. *:-* a babylon nemá hudbu. *:-*
859103
1 -1
reagovat
reaguje na: esmo
link  :D
859126
https://www.youtube.com/watch?v=r13riaRKGo0   *:D*
859113
7 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ježiš tys mě vyděsil s tou profilovkou :o
859113
Ježiš tys mě vyděsil s tou profilovkou *:o*
859111
15 0
reagují: HAL
reagovat
Já četl nějakou analýzu, kde je dokonce tipovali na Oscara za nej film. 

To je nějaký lobbying Netflixu? Fakt se mi chce blejt. I různý uchcaný honipérský dramata dávají větší logiku než tohle. Ten film je v hodně měřítkách vyloženě špatnej. 
859111
Já četl nějakou analýzu, kde je dokonce tipovali na Oscara za nej film.  To je nějaký lobbying Netflixu? Fakt se mi chce blejt. I různý uchcaný honipérský dramata dávají větší logiku než tohle. Ten film je v hodně měřítkách vyloženě špatnej. 
2 -3
reagují: esmo
reagovat
No tvl :o Aspoň jsem rád za ceny pro Víly, krásný film. Při přebíráni jedné z cen pro Na západní frontě klid se děkovalo i českým filmařům a Česku, tak mají aspoň malý plusový bod :+
859107
No tvl *:o* Aspoň jsem rád za ceny pro Víly, krásný film. Při přebíráni jedné z cen pro Na západní frontě klid se děkovalo i českým filmařům a Česku, tak mají aspoň malý plusový bod *:+*
5 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se