Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 50001 - 50020 Napsat příspěvek
tak tak. Olyphant je divně ušatej a nemá žádný lícní kosti. A vůbec vypadá tak nějak vyjukaně a ne chladnokrevně jako 47...?)
473226
tak tak. Olyphant je divně ušatej a nemá žádný lícní kosti. A vůbec vypadá tak nějak vyjukaně a ne chladnokrevně jako 47...*?)*
1 0
reagovat
Teaser me veeelmi potesil. Ta cela koncepce, hra svetla a stinu. Opravdu se tesim. Jedine zklamani je obsazeni Olyphanta, ten mi tam opravdu nesedi...
473225
Teaser me veeelmi potesil. Ta cela koncepce, hra svetla a stinu. Opravdu se tesim. Jedine zklamani je obsazeni Olyphanta, ten mi tam opravdu nesedi...
1 0
reagovat

Strike

mozny SPOILER: Protoze je to klon. Ma ciselne oznaceni 47. Takze je jich vic. Na konci Hitmana 1 nekolik svych klonu zabijes.
473224
mozny SPOILER: Protoze je to klon. Ma ciselne oznaceni 47. Takze je jich vic. Na konci Hitmana 1 nekolik svych klonu zabijes.
Strike
1 0
reagovat
on je produkt nakyho experimentu ne? myslim ze to je v tom teaseru i psany
473223
on je produkt nakyho experimentu ne? myslim ze to je v tom teaseru i psany
1 0
reagovat
Hitman teaser vypadá moc pěkně. Měl bych takvou otázečku. Jelikož jsem hry neznalý, proč má ten čárkovej kód na hlavě? Znamená to něco , nebo to je jen aby to bylo coolovější?
473222
Hitman teaser vypadá moc pěkně. Měl bych takvou otázečku. Jelikož jsem hry neznalý, proč má ten čárkovej kód na hlavě? Znamená to něco , nebo to je jen aby to bylo coolovější?
1 0
reagovat
teaser me hodne potesil s tou hudbou z hry..:D ale olyphant vypada divne, jak maly nerozkoukany klucina, ale jasne , kdyz je zabran z toho stinu vypada to skvele..hold mel by byt trochu vic drsnejsi, proste mrazivy na pohled
473221
teaser me hodne potesil s tou hudbou z hry..*:D* ale olyphant vypada divne, jak maly nerozkoukany klucina, ale jasne , kdyz je zabran z toho stinu vypada to skvele..hold mel by byt trochu vic drsnejsi, proste mrazivy na pohled
1 0
reagovat
To je pravda, ten Olyphant tam moc nesedi, ale stacilo, kdyby mu prostetikou trochu upravili rysy a hned by to bylo jine. Dneska uz to neni problem.?)
473220
To je pravda, ten Olyphant tam moc nesedi, ale stacilo, kdyby mu prostetikou trochu upravili rysy a hned by to bylo jine. Dneska uz to neni problem.*?)*
1 0
reagovat
Teaser není zlý, ale ten kluk má mlíko na bradě. Hitman ve hře vypadá mnohem drsněji.
473219
Teaser není zlý, ale ten kluk má mlíko na bradě. Hitman ve hře vypadá mnohem drsněji.
1 0
reagovat
dneska jsem nahodou zabloudil do tesca a co nevidim, absolventa a planetu opic za 130 (lid. noviny), nakonec jsem s pomoci XYZ koupil opice, klasika je klasika 8)?):+
473218
dneska jsem nahodou zabloudil do tesca a co nevidim, absolventa a planetu opic za 130 (lid. noviny), nakonec jsem s pomoci XYZ koupil opice, klasika je klasika *8)**?)**:+*
1 0
reagovat
taky se mi libi, je takovej nevsedni
473217
taky se mi libi, je takovej nevsedni
1 0
reagovat

Hitman

= nice teaser.
473216
= nice teaser.
Hitman
1 0
reagovat

zmrzlina

Mě to nepřijde tak špatný, navíc je to jenom teaser, takže z toho nejde moc poznat. Docela pěkně zvolená hudba .
Jenom mě zarazil ten výbuch a odhození těch "ozbrojenců" . :D
473215
Mě to nepřijde tak špatný, navíc je to jenom teaser, takže z toho nejde moc poznat. Docela pěkně zvolená hudba . Jenom mě zarazil ten výbuch a odhození těch "ozbrojenců" . *:D*
zmrzlina
1 0
reagovat
Nedávno se tu řešila definice "béčkového" filmu, byly tu hlášky, že pro každého je to něco jiného. Já jednu nabízím - jsou to filmy bez ambicí....bez jakých? to už si každý doplní sám.
473214
Nedávno se tu řešila definice "béčkového" filmu, byly tu hlášky, že pro každého je to něco jiného. Já jednu nabízím - jsou to filmy bez ambicí....bez jakých? to už si každý doplní sám.
1 0
reagovat
link tady mate trailer na noveho hitmana mno podle me dost divne vyhbranej herec :D
473213
http://www.joblo.com/hitman-trailer-hits tady mate trailer na noveho hitmana mno podle me dost divne vyhbranej herec :D
1 0
reagovat

Die Hard 3

Trojka na DVD v ČR s bonusovým diskem!!! -> link :+
473212
Trojka na DVD v ČR s bonusovým diskem!!! -> [link="http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=14393&TemplatesDir=dvd"]link[/link] *:+*
Die Hard 3
1 0
reagovat
Zdá se mi to anebo si Lucas se Spielbergem šli prostě pobavit a jako záminku si u toho točí čtrtýho Indyho?:) protože ta věta na začátku je dokonalá, nothing change, we look still same:))
473211
Zdá se mi to anebo si Lucas se Spielbergem šli prostě pobavit a jako záminku si u toho točí čtrtýho Indyho?*:)* protože ta věta na začátku je dokonalá, nothing change, we look still same*:))*
1 0
reagovat

Indiana Jones IV [PRODUCTION DIARY]

Tak a je to tady! Zřejmě koměrčně nejúspěšnější film příštího roku s jednou z nejsympatyčtějších postav všech dob nám přináší první video. A po vzoru King Konga přichází i zde 11 měsíců před vydáním filmu do kin první video denník z natáčení! Také už se nemůžete dočkat?? :D :+ :+:+ :+ :+
No kdo by nechtěl vidět týden po týdnu jak pracuje Steven Spielberg a George Lucas spolu v týmu... ;) :+
link
473210
Tak a je to tady! Zřejmě koměrčně nejúspěšnější film příštího roku s jednou z nejsympatyčtějších postav všech dob nám přináší první video. A po vzoru King Konga přichází i zde 11 měsíců před vydáním filmu do kin první video denník z natáčení! Také už se nemůžete dočkat?? *:D* *:+* *:+**:+* *:+* *:+* No kdo by nechtěl vidět týden po týdnu jak pracuje Steven Spielberg a George Lucas spolu v týmu... *;)* *:+* [link="http://www.indianajones.com/community/news/firstday.html"]link[/link]
Indiana Jones IV [PRODUCTION DIARY]
1 0
reagovat

The Swamp Thing

Lidi nemáte tušení, jestli se někdo nechystá zfilmovat %subj%?
473209
Lidi nemáte tušení, jestli se někdo nechystá zfilmovat %subj%?
The Swamp Thing
1 0
reagovat
pěkné:))
473208
pěkné*:))*
1 0
reagovat

Transmorphers

link recenze dole... se kterou naprosto souhlasím. Oproti tomuhle je Boll bůh :(
473207
http://www.imdb.com/title/tt0960835/ recenze dole... se kterou naprosto souhlasím. Oproti tomuhle je Boll bůh *:(*
Transmorphers
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se