Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49961 - 49980 Napsat příspěvek
Jablonsky, mas to na konci vsech spotu a traileru ;)
473197
Jablonsky, mas to na konci vsech spotu a traileru ;)
1 0
reagovat
právě jsem si dal znova na DVDčku Armageddon a ten film prostě nestárne ani na patnáctý zhlédnutí :+ Michael Bay, Bruce Willis, Trevor Rabin - ach :)) už aby tady byli Transformers ;) když už jsme u tho - nevíte kdo k nim dělá hudbu? ;)
473196
právě jsem si dal znova na DVDčku Armageddon a ten film prostě nestárne ani na patnáctý zhlédnutí *:+* Michael Bay, Bruce Willis, Trevor Rabin - ach :)) už aby tady byli Transformers *;)* když už jsme u tho - nevíte kdo k nim dělá hudbu? *;)*
1 0
reagovat

SG filmy

Bylo potvrzeno, že filmy The Ark of Truth a Continuum budou mít svou premiéru nejdříve začátkem roku 2008:( Dále bylo prozrazeno, že v případě úspěchu není vyloučeno natáčení dalších SG filmů8):+ Více zde: link

473195
Bylo potvrzeno, že filmy The Ark of Truth a Continuum budou mít svou premiéru nejdříve začátkem roku 2008*:(* Dále bylo prozrazeno, že v případě úspěchu není vyloučeno natáčení dalších SG filmů*8)**:+* Více zde: http://sg1.sgc-web.com/news/fullnews.php?id=202
SG filmy
1 0
reagovat

Fluke

Jojo... já měl napodruhý snad ještě větší křeče v břiše, než poprvé... :))
473194
Jojo... já měl napodruhý snad ještě větší křeče v břiše, než poprvé... :))
Fluke
1 0
reagovat

Silence

Tak sem byl zas na Hot fuzz, prostě báječný:D
473193
Tak sem byl zas na Hot fuzz, prostě báječný*:D*
Silence
1 0
reagovat

st39.6

Ty jsi tak zlí mé mini mini:D:D (a malíček u pusy:D)
473192
Ty jsi tak zlí mé mini mini*:D**:D* (a malíček u pusy*:D*)
st39.6
1 0
reagovat
jako jakejkoliv jinej trailer z Yahoo .... od nas, az bude v profilu:D:D:D:D:D:D:D:D
473191
jako jakejkoliv jinej trailer z Yahoo .... od nas, az bude v profilu*:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
1 0
reagovat
The Water Horse trailer
Jak se to da stahnout v Hd do pc?
Je to zajímavý trailer.
473190
[link="http://movies.yahoo.com/movie/1809426513/video/3128955"]The Water Horse trailer[/link] Jak se to da stahnout v Hd do pc? Je to zajímavý trailer.
1 0
reagovat
No ten Cizinec byl 4:3, což mě naštvalo:-.
473189
No ten Cizinec byl 4:3, což mě naštvalo*:-*.
1 0
reagovat
HBO dává v originále všechno;) (na Satu), a ještě občas i v DD5.1 (tenhle týden jsem zachytitl Bokovku a Cizince), ale DD5.1 je většinou dabovaná, tohle jsou spíš výjimky.
No rozhoně si pustím radši anglický Dolby Surround a rozmixuju si ho do 5.1, než český DD.

No zase nemám dvojku, ale to už jsem psal, žejo:D.
473188
HBO dává v originále všechno*;)* (na Satu), a ještě občas i v DD5.1 (tenhle týden jsem zachytitl Bokovku a Cizince), ale DD5.1 je většinou dabovaná, tohle jsou spíš výjimky. No rozhoně si pustím radši anglický Dolby Surround a rozmixuju si ho do 5.1, než český DD. No zase nemám dvojku, ale to už jsem psal, žejo*:D*.
1 0
reagovat
HBO dava originaly kazdy pondeli (a dvojka obcas nechtene neco, co asi vsichni odmitli dabovat:D), ale co se posledni dobou musi ocenit, ze HBO vysila vetsinu filmu v OARu
473187
HBO dava originaly kazdy pondeli (a dvojka obcas nechtene neco, co asi vsichni odmitli dabovat*:D*), ale co se posledni dobou musi ocenit, ze HBO vysila vetsinu filmu v OARu
1 0
reagovat
Nojo na kabelovce nemáte originál stopu, za to bych nikdy neplatil;):D. 4:3 ořezávání nesnášim, ale překousnu ho, když mě film zajímá, ale dabing skoro nikdy.
473186
Nojo na kabelovce nemáte originál stopu, za to bych nikdy neplatil*;)**:D*. 4:3 ořezávání nesnášim, ale překousnu ho, když mě film zajímá, ale dabing skoro nikdy.
1 0
reagovat
Právě jsem se zarazil, na HBO jede constantin (určo po milionté), hlasitost rozhovorů nízká, ruchy vysoká, dabing není úplně out, ale ten překlad je katastrofální, dolámat některým režisérům dabingu hnáty a překladatelům navíc vypálit bulvy, stejně to u těch filmů prasí pořád ty stejní.:- Ten Free Jimmy už je dvdrip na w*r*z* (*a*e*u);) tak to někdo za chvíli pod profilem zrecenzuje.
473185
Právě jsem se zarazil, na HBO jede constantin (určo po milionté), hlasitost rozhovorů nízká, ruchy vysoká, dabing není úplně out, ale ten překlad je katastrofální, dolámat některým režisérům dabingu hnáty a překladatelům navíc vypálit bulvy, stejně to u těch filmů prasí pořád ty stejní.*:-* Ten Free Jimmy už je dvdrip na w*r*z* (*a*e*u)*;)* tak to někdo za chvíli pod profilem zrecenzuje.
1 0
reagovat

t_gon

koukam, ze scenar psal simon pegg :) zajimave....
473184
koukam, ze scenar psal simon pegg :) zajimave....
t_gon
1 0
reagovat
kdo kdy rekl, ze je o animaky nouze? :)
473183
kdo kdy rekl, ze je o animaky nouze? :)
1 0
reagovat
A pak ze je o animaky nouze. Tohle bude zase ale poradna pi*ovina... Free Jimmy Trailer
473182
A pak ze je o animaky nouze. Tohle bude zase ale poradna pi*ovina... [link="http://www.youtube.com/watch?v=TCjoGGIUwTU"]Free Jimmy Trailer[/link]
1 0
reagovat
No smůla, mám jenom jedničku, ale já doporučuju pak nevypínat, je poslední repríza R+J od Luhrmanna, kterou mám moc rád, ale mám jenom jedničku jak už jsem psal :-D, takže taky smůla.
473181
No smůla, mám jenom jedničku, ale já doporučuju pak nevypínat, je poslední repríza R+J od Luhrmanna, kterou mám moc rád, ale mám jenom jedničku jak už jsem psal :-D, takže taky smůla.
1 0
reagovat
doporucuju prepnout na HBO2 na Babova auta ... docela pekny. Akorat to davaj svedsky :D
473180
doporucuju prepnout na HBO2 na Babova auta ... docela pekny. Akorat to davaj svedsky *:D*
1 0
reagovat
ja v tom mel celkem zmatek...vis jak, na 5min usnes a pak uz vubec nevis o co jde u takoveho filmu....ale ani se mi to moc nezdalo propojene se Stvoreni pro lasku(u toho jsem nespal), jenom tak namatkove..byl to zcela odlisny pribeh
473179
ja v tom mel celkem zmatek...vis jak, na 5min usnes a pak uz vubec nevis o co jde u takoveho filmu....ale ani se mi to moc nezdalo propojene se Stvoreni pro lasku(u toho jsem nespal), jenom tak namatkove..byl to zcela odlisny pribeh
1 0
reagovat
ja kdyz videl 2046 na febiu poprvy, tak sem tri ctvrtiny prospal .... ale na HBO sem to pak celkem zral
473178
ja kdyz videl 2046 na febiu poprvy, tak sem tri ctvrtiny prospal .... ale na HBO sem to pak celkem zral
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se