Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49981 - 50000 Napsat příspěvek
Unbreakable?
Imho zdaleka nejlepší film indického mága Shyamalana, dejte na radu mudrce Goreckého;)
473246
Unbreakable? Imho zdaleka nejlepší film indického mága Shyamalana, dejte na radu mudrce Goreckého*;)*
1 0
reagovat
Do hajzlu, Shimitzi... myslel do hajzlu. Teda ve skutecnosti myslel nekam uplne jinam, ale ja tam alespon nedam jen ty tecky. Bez si dat nanuk na celo a maslo do pusy, protoze jinak te vazne pretrhnu. ;)))
473245
Do hajzlu, Shimitzi... myslel do hajzlu. Teda ve skutecnosti myslel nekam uplne jinam, ale ja tam alespon nedam jen ty tecky. Bez si dat nanuk na celo a maslo do pusy, protoze jinak te vazne pretrhnu. ;)))
1 0
reagovat

shimitz

výsměch ... to, že se ti to nelíbilo nechápu, leč toleruju, ale se ZÁKAZEM můžeš jít leda tak do ... kam chceš ;)
473244
výsměch ... to, že se ti to nelíbilo nechápu, leč toleruju, ale se ZÁKAZEM můžeš jít leda tak do ... kam chceš *;)*
shimitz
1 0
reagovat

john mcclane

link recenzi sice nečtu (nečetl sem ji ani tady) a omlouvám se jestli to někdo linkoval pod recenzi linkoval, ale mirka asi nemá moc johna rada - 60% :))
473243
http://show.idnes.cz/stary-dobry-bruce-willis-stara-slusna-past-fkp-/filmvideo.asp?c=A070626_215009_filmvideo_kot recenzi sice nečtu (nečetl sem ji ani tady) a omlouvám se jestli to někdo linkoval pod recenzi linkoval, ale mirka asi nemá moc johna rada - 60% *:))*
john mcclane
1 0
reagovat

Unbrakable

jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl.
Důrazně všem zakazuji se na to dívat.
473242
jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Důrazně všem zakazuji se na to dívat.
Unbrakable
1 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Woody Allen

dnes, ČT2, 0.45: Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask.
473241
dnes, ČT2, 0.45: Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask.
Woody Allen
1 0
reagovat

Unbreakable

Dnes JOJ 22:05
473240
Dnes JOJ 22:05
Unbreakable
1 0
reagovat

deiwi

i know what you mean :- 50km do hradeckýho CineStaru to jednou za čas jistí ;)
473239
i know what you mean *:-* 50km do hradeckýho CineStaru to jednou za čas jistí *;)*
deiwi
1 0
reagovat
Tise zavidim, ja si na DH4.0 pockam jeste minimalne mesic, pacz cervenec je v nasem krasnem kine uplne totalne zabity. Nastesti alespon zitra Sunshine :) Neni nad to bydlet v zapadakove.
473238
Tise zavidim, ja si na DH4.0 pockam jeste minimalne mesic, pacz cervenec je v nasem krasnem kine uplne totalne zabity. Nastesti alespon zitra Sunshine :) Neni nad to bydlet v zapadakove.
1 0
reagovat
abyste nas pak neukamenovali. :)
473237
abyste nas pak neukamenovali. :)
1 0
reagovat
nejsi sam ;)
473236
nejsi sam ;)
1 0
reagovat
a uz za dve hodinky budu sedet v kinosale a vychutnvat die hard 4.0...jaka prekrasna vize8)
473235
a uz za dve hodinky budu sedet v kinosale a vychutnvat die hard 4.0...jaka prekrasna vize*8)*
1 0
reagovat

Hitman [TEASER TRAILER]

DOKONALOST SAMA!!! Parádní navnazovačka!! naprosto dokonalé převedení hry do filmu. Prostě úchvatné! Hudba je přesně taková jakou Hitman vyžaduje. Pohyby Olyphanta jsou naprosto dokonalé a přesné jako ve hře. Ten záběr, kdy zpomaleně jde po ulici plné lidí. Nebo záběr, kde zvedá svou zbraň na zátylek nic netušícího týpka na WC. Precizní!!! Tne postoj na začátku... Ach můj bože!! :+ :+

No a ty dokonalé titulky prolínající se s precizními záběry a logem ze hry, tak z toho jsem si málem učůrnul do gatí!! :+ :+ :+ :+

Já jsem od toho tedy nic nečekal, ale tenhle teaser mě navnadil neskutečně!! Uvidíme... ;) :+ :+ :+ :+
473234
DOKONALOST SAMA!!! Parádní navnazovačka!! naprosto dokonalé převedení hry do filmu. Prostě úchvatné! Hudba je přesně taková jakou Hitman vyžaduje. Pohyby Olyphanta jsou naprosto dokonalé a přesné jako ve hře. Ten záběr, kdy zpomaleně jde po ulici plné lidí. Nebo záběr, kde zvedá svou zbraň na zátylek nic netušícího týpka na WC. Precizní!!! Tne postoj na začátku... Ach můj bože!! *:+* *:+* No a ty dokonalé titulky prolínající se s precizními záběry a logem ze hry, tak z toho jsem si málem učůrnul do gatí!! *:+* *:+* *:+* *:+* Já jsem od toho tedy nic nečekal, ale tenhle teaser mě navnadil neskutečně!! Uvidíme... *;)* *:+* *:+* *:+* *:+*
Hitman [TEASER TRAILER]
1 0
reagovat
Shia ruluje:D
473233
Shia ruluje*:D*
1 0
reagovat

New japonskej trailer na Transformers

mms://wmcontents06.cdn.yahoo-streaming.jp/yahoo/movies/transformers/trailer06_1m.wmv

je to holt windows odkaz
tj nejlepší je to stáhnout speciélním programem jako je StreamDown (nejlepší probram na stream wmv videa) nebo to pustit rovnou ve windows meida playeru.

CCa 1/3 nových záběrů ( a některé dost dobré)
473232
mms://wmcontents06.cdn.yahoo-streaming.jp/yahoo/movies/transformers/trailer06_1m.wmv [link="mms://wmcontents06.cdn.yahoo-streaming.jp/yahoo/movies/transformers/trailer06_1m.wmv"]je to holt windows odkaz[/link] tj nejlepší je to stáhnout speciélním programem jako je StreamDown (nejlepší probram na stream wmv videa) nebo to pustit rovnou ve windows meida playeru. CCa 1/3 nových záběrů ( a některé dost dobré)
New japonskej trailer na Transformers
1 0
reagovat
MB > mam asi dobrou naladu, pac sem si malem curnul :D .... ja mam vube posledni dobou problemy s mocakem, asi bych mel davat vic komedii, abych trenoval ;)
473231
MB > mam asi dobrou naladu, pac sem si malem curnul :D .... ja mam vube posledni dobou problemy s mocakem, asi bych mel davat vic komedii, abych trenoval ;)
1 0
reagovat
Tak trailer na Hitmana mě potěšil. A i ten Olyphant mi nevadí, má sice oproti hře dětinštější vzhled, ale přece jen bude záležet jak zaválí ve filmu. U mne si zatím sympatie získal.
473230
Tak trailer na Hitmana mě potěšil. A i ten Olyphant mi nevadí, má sice oproti hře dětinštější vzhled, ale přece jen bude záležet jak zaválí ve filmu. U mne si zatím sympatie získal.
1 0
reagovat

New Transformers CLip!!!

Vynikající klípek z filmu Transformers!!! Fakt se zasmějete. Shia je cool...
link
473229
Vynikající klípek z filmu Transformers!!! Fakt se zasmějete. Shia je cool... [link="http://www.youtube.com/watch?v=p4W2-hRWKas"]link[/link]
New Transformers CLip!!!
1 0
reagovat
"...he looks like a 15 year old cancer patient......":D ale mohl bych souhlasit
473228
"...he looks like a 15 year old cancer patient......"*:D* ale mohl bych souhlasit
1 0
reagovat
uvidime podle traileru, tezko soudit podle to par nicnerikajicich zaberu... navic ma charisma, coz je dulezitejsi nez vzhled
473227
uvidime podle traileru, tezko soudit podle to par nicnerikajicich zaberu... navic ma charisma, coz je dulezitejsi nez vzhled
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se