Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49781 - 49800 Napsat příspěvek
wall-e je prece taky evidentne transformer :)
473120
wall-e je prece taky evidentne transformer :)
0 0
reagovat
a je to v haji ... zase mi tu hrajou transformers :D:D:+:+
473119
a je to v haji ... zase mi tu hrajou transformers *:D**:D**:+**:+*
0 0
reagovat
neni. je jinej ;)
473118
neni. je jinej ;)
0 0
reagovat
Ten teaser je hroznej;)
473117
Ten teaser je hroznej*;)*
0 0
reagovat
Jo je to machr. :) Už se těším.
473116
Jo je to machr. :) Už se těším.
0 0
reagovat
to jo, uuplne mega brutalne ?) :D
473115
to jo, uuplne mega brutalne *?)* *:D*
0 0
reagovat
Hm tak na applu je teaser na WaLL-E hm jo pro robůtky mám slabost. A nejlepší na tom je jak řekne WALL-E dost brutálně.
473114
Hm tak na applu je teaser na WaLL-E hm jo pro robůtky mám slabost. A nejlepší na tom je jak řekne WALL-E dost brutálně.
0 0
reagovat

scroochy

tak uz sem se podival.bratrstvo bylo dobry,hlavne to zlomeni vazu na zacatku bylo cool,ale chlumec se me libil vic byla tam vetsi akce a vetsi sranda:)a taky perfektni napady
473113
tak uz sem se podival.bratrstvo bylo dobry,hlavne to zlomeni vazu na zacatku bylo cool,ale chlumec se me libil vic byla tam vetsi akce a vetsi sranda:)a taky perfektni napady
scroochy
0 0
reagovat

Feetal

The Numbers ale bývají pomalejší... Ale zase mají pár pěkných žebříčků... 8)
473112
[link="http://www.the-numbers.com"]The Numbers[/link] ale bývají pomalejší... Ale zase mají pár pěkných žebříčků... *8)*
Feetal
0 0
reagovat

rozpočty/tržby

Znáte nějakou jinou stránku, kromě boxofficemojo, kde lze najít rozpočty a výdělky filmů??
473111
Znáte nějakou jinou stránku, kromě boxofficemojo, kde lze najít rozpočty a výdělky filmů??
rozpočty/tržby
0 0
reagovat
flash .... ooóóóóóóo ....
(citace .... esli ji nekdo nechape, znamena to ... to je jedno. Proste Queeni. Ja vim ...)
473110
flash .... ooóóóóóóo .... (citace .... esli ji nekdo nechape, znamena to ... to je jedno. Proste Queeni. Ja vim ...)
0 0
reagovat
.. rudý blesk ..
473109
.. rudý blesk ..
0 0
reagovat
Hmm, já nečetl tu diskuzi pod trailerem, tekže nevím, že se to řešilo ;):)... Navíc je to prosté konstatování, nic víc ;):D...
473108
Hmm, já nečetl tu diskuzi pod trailerem, tekže nevím, že se to řešilo ;):)... Navíc je to prosté konstatování, nic víc ;):D...
0 0
reagovat
ty ses blesk :D
473107
ty ses blesk :D
0 0
reagovat
Tak teď poslouchám novou desku Linkin Park a co neslyším... What I´ve Done je ten motiv ze začátku druhého traileru na Transformery ;):)... Fajne...
473106
Tak teď poslouchám novou desku Linkin Park a co neslyším... What I´ve Done je ten motiv ze začátku druhého traileru na Transformery ;):)... Fajne...
0 0
reagovat
Really pathetic..?)

a tato veta ma fakt dostala:D:
"Piracy will be the death of the film industry, as it killed the music industry.."
Ten chlapec je fakt nejak mimo. Ze ho ani na chvilu nenapadne, ze by problem mohol byt niekde uplne inde.. hmm.. napriklad v nom??)
473105
Really pathetic..*?)* a tato veta ma fakt dostala*:D*: "Piracy will be the death of the film industry, as it killed the music industry.." Ten chlapec je fakt nejak mimo. Ze ho ani na chvilu nenapadne, ze by problem mohol byt niekde uplne inde.. hmm.. napriklad v nom?*?)*
0 0
reagovat
Jestli už nic nenatočí, tak budu vážně brečet. Ten kluk má přece tolik talentu. Zoufalec.:-:D
473104
Jestli už nic nenatočí, tak budu vážně brečet. Ten kluk má přece tolik talentu. Zoufalec.*:-**:D*
0 0
reagovat
Otevřený dopis Eliho Rotha, ve kterém komentuje uniklý workprint, recenze z něj, vyzývá lidi, aby přišli do kina a zaplavili p2p sítě fakem filmu, aby tím znemožnili jeho šíření a vyhrožuje, že jen tak něco dalšího nenatočí.
Je mi ho lehce líto, ale zároveň je to trochu naivní...
473103
[link="http://www3.bloody-disgusting.com/news/9124"]Otevřený dopis[/link] Eliho Rotha, ve kterém komentuje uniklý workprint, recenze z něj, vyzývá lidi, aby přišli do kina a zaplavili p2p sítě fakem filmu, aby tím znemožnili jeho šíření a vyhrožuje, že jen tak něco dalšího nenatočí. Je mi ho lehce líto, ale zároveň je to trochu naivní...
0 0
reagovat

TransFormers [NEW TV SPOT IN HD!!!]

No tak tohle je opět a opět a optě MASO s tím největším M!!! Stahujte pouze na vlastní nebezpečí, jelikož těch 30 vteřin které hodláte stahovat je prostě KULERVOUCÍ!!! :+:+:+:+:+:+:+ link :+:+:+:+:+:o:o:o:o
473102
No tak tohle je opět a opět a optě MASO s tím největším M!!! Stahujte pouze na vlastní nebezpečí, jelikož těch 30 vteřin které hodláte stahovat je prostě KULERVOUCÍ!!! *:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+* [link="http://downloads.paramount.com/mp/ebucehtdnif/OHD2_Event_30.mov"]link[/link] *:+**:+**:+**:+**:+**:o**:o**:o**:o*
TransFormers [NEW TV SPOT IN HD!!!]
0 0
reagovat
Oki, oki, já jen, že v internetových game shopech uvádějí pouze PlayStation, ale když už je vás tady několik, co to tvrdí, tak to asi pravda. Tím líp8) Aspoň mám další hru na schánění. Po KotORu 28)
473101
Oki, oki, já jen, že v internetových game shopech uvádějí pouze PlayStation, ale když už je vás tady několik, co to tvrdí, tak to asi pravda. Tím líp*8)* Aspoň mám další hru na schánění. Po KotORu 2*8)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se